Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gibons napisał:

Kiera poliftowa ożywia wnętrze i to bardzo :)

Miło było poznać jak coś będzie trzeba to wiesz gdzie mnie szukac :)

I wzajemnie, jak coś głowica i pare namiarów na ochronę mam, w razie czego jestem do dyspozycji 

szukaj plastra miodu na kominy z lewej str:wink:

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
No i jest, kiera S-line biała nic Lift, nowa poducha, ramka licznika z audi A5, poliftowe wskazówki chrom, ramka z A5, narazie oklejone ale będzie malowane na piano :banan:
04809BE7-C18C-4E04-95BC-79E8DFD7CFDA.thumb.jpeg.a0280c2504909ceb88eee965a85196f5.jpeg
9756E5A4-7FB5-4EDF-B1DA-8244408C0530.thumb.jpeg.7c290318a292ad39bbc959e1cad00533.jpeg
Hej. Mam pytanie o dekory przy licznikach i wyświetlaczu black piano, pasują od polifta, bo widziałem takie w blk edt polifcie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, GacekUK napisał:

Hej. Mam pytanie o dekory przy licznikach i wyświetlaczu black piano, pasują od polifta, bo widziałem takie w blk edt polifcie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Od polifta pasują ale musisz mieć szybę wyświetlacza z polifta i zwróć uwagę na rozmiar wyświetlacza mmi 

ja mam z A5 do tego szyba z licznika A5 i oklejone na black 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor

Dywaniki siedzą tak 

2245BBD6-9857-45A1-9E31-92EC54FE9457.jpeg

218A3764-CEC7-417E-B1C3-59226AC7A405.jpeg

Opublikowano
W dniu 4.04.2018 o 20:57, WydRos napisał:

Wpadły spryski mgielkowe :whistling:

47FBD2B0-3B12-4E38-910A-6C289355B2F6.jpeg

Kolego podaj nr tych sprysków?, masz jakiś filmik jak psikają?to są zwykła czy podgrzewane? Dzięki za info

Edytowane przez robert739

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, robert739 napisał:

Kolego podaj nr tych sprysków?, masz jakiś filmik jak psikają?to są zwykła czy podgrzewane? Dzięki za info

Szukasz podgrzewanych czy nie? 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, robert739 napisał:

:hi:

Ja akurat nie mam podgrzewanych, w każdym aucie miałem i jakoś nie czułem żeby się to przydawało 

 

54685916884__7B7F46AD-14D7-4D95-8CFE-4D3116523687.MOV

Opublikowano
8 godzin temu, WydRos napisał:

Ja akurat nie mam podgrzewanych, w każdym aucie miałem i jakoś nie czułem żeby się to przydawało 

 

54685916884__7B7F46AD-14D7-4D95-8CFE-4D3116523687.MOV

Dzięki jeszcze raz za filmik, fajnie te spryski sikają, trzeba będzie się w takie zaopatrzyć. Pozdrawiam

Edytowane przez robert739

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, robert739 napisał:

Adapter 8E0 955 431 też jest potrzebny do montażu tych sprysków?

Nie, przy b8 nie jest potrzebny, tylko pilniczkiem do paznokci podpiłować trochę żeby można było wyżej wyregulować tym imbusem/gwiazdka 

rozumiesz ?

Opublikowano
11 godzin temu, WydRos napisał:

Nie, przy b8 nie jest potrzebny, tylko pilniczkiem do paznokci podpiłować trochę żeby można było wyżej wyregulować tym imbusem/gwiazdka 

rozumiesz ?

Spoczko, dzięki ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziś wpadł schowek w podłokietnik  bez stacji do telefonu, więcej miejsca, od razu nasmarowane i naciągnięte zęby podlokietnika żeby lepiej trzymał, dywaniki jak coś ori mam na sprzedaż w bdb stanie bez dziur itd ale do wyprania od kierowcy:decayed:

10CCFCD9-5E82-4A12-9D40-10F8E5EA6B07.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dystanse 13 mm na obie osie z dystom, już założone, zdjęcie postaram się dziś pstryknąć, na przod wpadły tez roczne opony hankook, na następny miesiąc będzie tył 

Zderzak tył polift, listwy na progi S-linę ori, i lotka na klape ori S-linę już się malują ? ramka licznika tez 

149DF26F-7139-429A-ABC3-B02F6C9F1DA4.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Tak to wyglada 

 

4CB1AAB2-B596-450A-8B0E-FFF72CF897BB.jpeg

DB3E9102-B0CF-4D76-AD14-CEFDE9634D18.jpeg

Jak widać szyby przyciemnione, tez ostatnio wpadło 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor

DE811B36-58C5-4B2F-A67A-F72CB80E4DB1.jpeg

 

539B6911-8D47-4A04-AB22-B25E2A21EBE8.jpeg

9CEA771E-3120-4F7B-AF77-D0CB4DB7EA65.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

No i dobrze siadło. Co dałes w koncu na tyl ? 13 ? czy 15 ?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Gibons napisał:

No i dobrze siadło. Co dałes w koncu na tyl ? 13 ? czy 15 ?

13, ale widzę śmiało ze 15 byłoby ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.