Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3 urodziny klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sto lat, oby za następne 3 lata nikogo nie brakło :good:

wielkie podziękowania dla Pana Prezesa za założenie tego forum :notworthy:

a adminom i modom za użeranie się czasami z użytkownikami :notworthy: żebyście dalej mieli tyle zapału do tego co teraz :oklaski:

Sto lat!!!!!!!! :drunk::JC_fan::drinks::banan::banan2::banan:

Opublikowano

Dla mnie najważniejsze, że co miesiąc prezes robi mi przelew na 2 tysiące złotych za moderowanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:ad:

100lat

Opublikowano

Wszystkiego naj.......

Opublikowano

dzięki za wszystko :notworthy:

wszystkiego najlepszego!

Opublikowano

wszystkiego dobrego panowie i nast 3 lat w spokoju .

Hugo i "nadludzie" robicie kawał dobrej roboty :good:

Opublikowano

Oby jak najdłużej oraz wszystkim adminom modkom wytrwałości i cierpliwości w pracy jaką tu robią. :hi:

Opublikowano

Dla mnie najważniejsze, że co miesiąc prezes robi mi przelew na 2 tysiące złotych za

tylko 2000 ? :shocked: :shocked: myslałem ze wiecej dostajesz.

Opublikowano

Dla mnie najważniejsze, że co miesiąc prezes robi mi przelew na 2 tysiące złotych za

tylko 2000 ? :shocked: :shocked: myslałem ze wiecej dostajesz.

2000 + premia za kropki ;)

Opublikowano

2000 + premia za kropki ;)

To Cuber ładną premie wyhaczył :polew: :polew:

Opublikowano

łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes Klubu ;)

Opublikowano

STO lat dla Prezesa :kwiatek:

STO lat dla Was :kwiatek:

p.s. za sto lat nasze wnuki będą jeździć A4 B37 :shocked::decayed:

Opublikowano

Pamiętam stare czasy, kiedy to jeszcze udzielałem się na forum AutoKącik w działach dot. VAGów i chyba poszła jakaś ankieta kto jakim VAGiem jeździ, a później dostałem zaproszenie na nowe forum A4. Nie pamiętam kto mi to zaproszenie przysłał, no ale chyba sam Prezes (?). Na początku wkurzało mnie to forum, bo w porównaniu do AK panowała tu surowa dyscyplina, :decayed: ale później zrozumiałem na czym to wszystko polega i że tak ma być. Teraz uważam, że każda zmiana jest coraz lepsza. To jest najlepsze forum, na jakim jestem zarejestrowany. Cieszę się, że chociaż w małym stopniu mam wpływ na jego rozwój. :th:

A co do Klubu - niestety muszę zmienić auto (i nie będzie to Audi :gwizdanie: ), bo moja sytuacja tego wymaga, ale klubowiczem chciałbym pozostać. Liczę na to, że za jakiś czas będę mógł znów zasiadać za sterami A4 - pewnie sporo młodszej no i bez gazu... :decayed:

Wszystkiego najlepszego dla zarządu, dla wszystkich zakazanych mord, które znam i dla reszty forumowiczów. :drunk:

:)

Opublikowano

2000 + premia za kropki ;)

To Cuber ładną premie wyhaczył :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A co do Klubu - niestety muszę zmienić auto (i nie będzie to Audi :gwizdanie: ), bo moja sytuacja tego wymaga, ale klubowiczem chciałbym pozostać.

zarząd sie zapewne nad tym zastanowi :naughty:

Opublikowano

Darku P. i Klubie A4 :a4fan: idźcie tą drogą :oklaski: :oklaski: :oklaski:

A mi jutro mija 3 lata od rejestracji w Klubie A4....troche nieskoromnie ale co tam..se moge pozwolic :lol1::sesese:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Panowie i Panie :notworthy:

Jestem tu prawie rok i jeszcze się z nikim nie pobiłem.

Znaczy się Bardzo Was Lubię :decayed:

Życzę 100lat :good:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Panowie i Panie :notworthy:

Jestem tu prawie rok i jeszcze się z nikim nie pobiłem.

Znaczy się Bardzo Was Lubię :decayed:

Życzę 100lat :good:

Kwestia czasu.. :naughty::wink4:

Opublikowano
:drunk: :beer1: :drinks: no... i oby bylo wiecej :wink4:
Opublikowano

:drinks: :drinks: najlepszego wszystkim ... nie jest tak źle jak najstarszy VIP ma 3 latka :kox:

.... tak a propos słyszałem że tutaj klubowicze stawiają :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.