Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nie wchodzi na obroty gaśnie po deszczu


Wojtas_cm3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jak w temacie, byłem sobie na myjni wypucowałem eleganszo audika, po czym odpaliłem chciałem ruszyć i zonk zgasł... pomyślałem sobie no zdarza się, odpaliłem, znów ruszylem i auto nie chciało wejść na obroty, dojechałem do bramy i auto zgasło, odpaliłem problem sie powtarzał i starałem sie go przegazowywać na ile to możliwe. Problem trwał przez 10 min aż się samo naprawiło... aż do dzisiaj gdy zaczał padać dosyć intensywny deszcz, wszedłem do auta, odpaliłem przejechałem pół podwórka a następnie zgasł.. i w tym momencie auto daje się odpalić bez problemu ale nie chce wchodzić prawie wgl na obroty a po kilku nie udanych próbach zgaśnie i tyle. W czym może być problem? Zostałem bez auta przez święta ;c  ( a4 b6 1.9tdi awx 2001 rok )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie również w A4 B6 AWX 2001 r. miałem te same problemy, zawsze po myjni lub po bardzo ulewnym deszczu silnik był zamulony lub gasł/szarpał. Od kiedy wymieniłem pompę vacum ( był luźny króciec na niej i spod uszczelki ciekła ropa) oraz zaworu N18 i przewodów podciśnienia problem znikł. Nie wiem co to to miało do wyżej wymienionych problemów, ale już ponad rok jeżdżę i nie mam takich sytuacji... powodzenia w rozwiązaniu problemu :)

Edytowane przez lechit27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...