Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej chciałem uzupełnić troche kosmetyki.

Zastanawiam się nad firmą ADBL

Co warto tej firmy kupić ?

Potrzebuje coś dobrego do szyb, do mysia felg, szampon, piane, apc, cos do mysia komory silnika, do plastikow na zwe i pod maska.

Opublikowano

Nie musisz się zastanawiać. Wiadomo da półki wyżej co znaczy drożej.  :wink:

Opublikowano

ADBL Vampire do felg mogę polecić :) Z adbl mam jeszcze qd - łatwo i przyjemnie się z nim pracuje.

Opublikowano

Polecam:  ADBL Puffy Towel do osuszania samochodu, ADBL Textile Rinse bardzo łatwo schodzi brud z dywaników i elementów pokrytych materiałem, piany aktywne też mają dobre

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, TOM3K napisał:

Nie musisz się zastanawiać. Wiadomo da półki wyżej co znaczy drożej.  :wink:

Tzn polecasz ? jakies produkty konkretnie ? nie mialem nic z ADBL

Opublikowano

Używam i mogę polecić Vampire Liquid do felg, quick detailer QD1, szampon o zapachu coli Shampoo, Yeti piana aktywna, APC, Synthetic Spray wax, i do prania MF Micro Wash :hi:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pezet202 napisał:

Używam i mogę polecić Vampire Liquid do felg, quick detailer QD1, szampon o zapachu coli Shampoo, Yeti piana aktywna, APC, Synthetic Spray wax, i do prania MF Micro Wash :hi:

Ten specyfik do prania sprawdza sie ?

Opublikowano
4 minuty temu, Gibons napisał:

Ten specyfik do prania sprawdza sie ?

Jak najbardziej. Również korzystam i dopiera nawet bardzo brudne fibry bez problemu.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Jak najbardziej. Również korzystam i dopiera nawet bardzo brudne fibry bez problemu.

Jak tym prać ?

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Jak tym prać ?

Do pralki wlewam około 50ml, nastawiam na 40 stopni (u mnie jest to prawie dwugodzinny program), po skończonym praniu strzepuje fibry i wieszam na suszarce.

Jak nie są za bardzo brudne to nastawiam na szybkie, półgodzinne pranie i też bez problemu się dopierają. Środek o niebo lepszy i skuteczniejszy od szarego mydła.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

Do pralki wlewam około 50ml, nastawiam na 40 stopni (u mnie jest to prawie dwugodzinny program), po skończonym praniu strzepuje fibry i wieszam na suszarce.

Jak nie są za bardzo brudne to nastawiam na szybkie, półgodzinne pranie i też bez problemu się dopierają. Środek o niebo lepszy i skuteczniejszy od szarego mydła.

ok dzięki :)

Opublikowano
22 godziny temu, Gibons napisał:

Tzn polecasz ? jakies produkty konkretnie ? nie mialem nic z ADBL

Polecam ! Dobre produkty :wink: jak Ci się nie śpieszy poczekaj chwilkę to pojawią sie nowe butelki wygodniejsze w pracy i nie niszczą sie podobno tak jak te obecne

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, TOM3K napisał:

Polecam ! Dobre produkty :wink: jak Ci się nie śpieszy poczekaj chwilkę to pojawią sie nowe butelki wygodniejsze w pracy i nie niszczą sie podobno tak jak te obecne

Nie spieszy mi sie wczoraj zrobilem zamowienie na pare pier**l i 4 stowy poszly ehhh a nic nie kupilem z ADBL hehe

Opublikowano

Początki są najdroższe, później kupujesz chemię na bieżącą jak dobierzesz już pod siebie .
Jeden z produktów ADBL. Aplikacja tylko po chemicznej dekontamonacji.



Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To nie są początki :)

Opublikowano

Srodek do prania super :-) mikrofibry sa potem miekkie i czyste :-) 

Ja przewaznie co miesiac cos kupowalem i 3 stowki szly :-D 

Teraz mam wszystko co potrzebuje :-) 

No czasem cos sie dokupi :-D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam dressing bananowy do plastików i jest super, w sumie to na zmianę z poor boys używam. APC jeszcze nie używałem, ale glass cleaner jest ekstra. Szampon o zapachu coli też fajny :)

Opublikowano

Polecam ADBL Vampire oraz APC - rękawica oraz pędzelki też dają radę ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
Zestaw-ADBL-do-Czyszczenia-Wnetrza-Samoc
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 123,90 zł - Zestaw ADBL do Czyszczenia Wnętrza Samochodu...

Ktoś korzystał z tego zestawu ? Godny zestaw dla początkującego ? 
Proszę o sugestie :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.