Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie co do przepływomierza


Robert1984

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Przemek.1997 napisał:

Ja pamiętam że na starej przepływce miałem podobne wskazania jak u Ciebie, ale i wywalało błąd, kupiłem używkę, miała być sprawna a okazało się że tak dawkowała że miał problem nawet odpalić, zwróciłem i kupiłem ori nowy z takimi samymi numerami. Ponad 3 lata i spokój 

To ja już nowej nie będę kupował, możesz mi podać numery Twojego przepływomierza? Mnie to najbardziej denerwuje, że jak się zmieni na gaz to przez chwilę tak go dławi, że gazu nie da się dodać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, k232 napisał:

Mnie to najbardziej denerwuje, że jak się zmieni na gaz to przez chwilę tak go dławi, że gazu nie da się dodać 

To szukaj winy w lpg. Pewnie zalepione wtryskiwacze albo na zimnym go zalewa po przełączeniu, kwestia regylacji. Przepływka powinna pokazywać od 2-4,5 na jałowych w zależności od obciążenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przem8 napisał:

To szukaj winy w lpg. Pewnie zalepione wtryskiwacze albo na zimnym go zalewa po przełączeniu, kwestia regylacji. Przepływka powinna pokazywać od 2-4,5 na jałowych w zależności od obciążenia. 

To przepływomierz mam sprawny bo pokazuje 4.03, no właśnie regulowany był i dalej lipa, co za partacze w tym zjebanym kraju. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 12:33, k232 napisał:

To ja już nowej nie będę kupował, możesz mi podać numery Twojego przepływomierza? Mnie to najbardziej denerwuje, że jak się zmieni na gaz to przez chwilę tak go dławi, że gazu nie da się dodać 

Jasne, przepływka Bosch
0 280 218 013

06B 133 471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Przemek.1997 napisał:

Jasne, przepływka Bosch
0 280 218 013

06B 133 471

Ale Ty nie masz adr , ciul wie już co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie, jak się zmienia u mnie na gaz to wartości przepływomierza wyskakują na 4.80 a po chwili spada na 4.50 i tyle pokazuje na biegu jałowym, coś ten przepływomierz chyba wariuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...