Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybuch samochodu w garażu


Piterex

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwilbym sie jakby okazalo sie ze czlowiek sam sobie zalozyl tą instalacje. Kiedys w Slomczynie widzialem zbiornik wypelniony gazem w 3/4 pojemnosci :shocked: za 100PLN. Nawet wiem u kogo jezdzi ta butla do tej pory. Takie wypadki niestety beda sie powtarzać. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:

zacznij robic miesięcznie 3-4 tyś km lub więcej to wtedy szybko zrozumiesz

Ja robie 3 tys. miesięcznie. I nie rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.

tez nie mam gazu w domu

gaz to zlooooooo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.

tez nie mam gazu w domu

gaz to zlooooooo :polew:

to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.

tez nie mam gazu w domu

gaz to zlooooooo :polew:

to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: :polew: :polew:

palimy... pradem

macie takie cos w zamosciu???

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.

tez nie mam gazu w domu

gaz to zlooooooo :polew:

to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: :polew: :polew:

a o płytach indukcyjnych i kuchenkach elektrycznych to jeszcze wieści nie doszły, co :decayed::wink4:

ja też bym nigdy w życiu gazu nie założył....chodź robię 2tys miesiecznie i pali nawet po 17 litrów na setke :cool1: ... jeśli gaz to tylko w zapalniczkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy z tym gazem siejecie jakiś postrach. W domu też nie używajcie gazu bo wybucha. A paliwa do samochodu, bo paliwo się pali. :wallbash:

Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań.

tez nie mam gazu w domu

gaz to zlooooooo :polew:

to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: :polew: :polew:

palimy... pradem

macie takie cos w zamosciu???

:polew: :polew: :polew:

palić... prądem :mysli: takie cos do nas nie dotarło ale wykorzystywać energię elektryczną do kuchenek elektrycznych to tak

ja też bym nigdy w życiu gazu nie założył....chodź robię 2tys miesiecznie i pali nawet po 17 litrów na setke cool1 ... jeśli gaz to tylko w zapalniczkach wink4

gdyby moje i innych tu co mają gaz takie są moje domysły mieli zarobki adekwatne do ceny paliwa zgodzę się z tym w 100% i nie naśmiewajcie się bo chyba nie wiecie jakie są realia życia w naszej kochanej ojczyźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdyby moje i innych tu co mają gaz takie są moje domysły mieli zarobki adekwatne do ceny paliwa zgodzę się z tym w 100% i nie naśmiewajcie się bo chyba nie wiecie jakie są realia życia w naszej kochanej ojczyźnie"

jest wyjscie - seicento lub bilet miesieczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wyjscie - seicento lub bilet miesieczny good

Ja wole jeździć Audi A4 który pali w przeliczeniu jak seicento :tongue4:

no jest bida i każdy orze jak może decayed ...

jest kryzys :decayed: i każdy kombinuje na wszystkie strony

szukam sponsora na paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak chudineze

paliwo jest drogie a ludzie -ci mniej zamozni- jezdza starymi samochodami ktore sie sypia i nie dosc ze kazy nie maja nie maja na jakas czesc i na paliwo - to jest logiczne ze jezdza na gazie...

p.s. moj syn kiedys mówił do swojej babci

-jak bede mial prawko to kupie sobie malucha

-no i dobrze zrobisz, maly malo pali...

:gwizdanie:

maluch pali wiecej niz moje a4 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś stać to niech jeździ na PB...

ale podsumowując koszty paliwa to chyba każdy z nas wolałby jeździć A4 z LPG niż seicento na PB ... komfort calkowicie inny a koszta paliwa bardzo podobne.. nie wszyscy super świetnie zarabiają aby jeździć na benzynce.. a doba instalacja gazowa jest dobra alternatywą w samochodach... jak się dba tak się ma ... jak sie nie dba to nawet elementy układu paliwowego ci siądą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge robic nawet 10 tys wiecej

nigdy gazu, za zadne skarby

gdybym chcial oszczedzac to kupilbym sobie seicento albo bilet miesieczny, a nie bombe na kolkach z korkiem na zderzaku

ty to nazywasz oszczedzaniem a ja eliminowaniem zbędnych wydatków, zaoszczedzone pieniądze przepijałem w barze a auto jak jeździło tak jeżdzi :polew: a jak znajdziesz u mnie korek na zderzaku to ci oddam moje auto za darmo :kox:

w USA też byli zagorzali zwolennicy paliwożernych silników teraz im troche d..e ścisnelo to się przesiadają na diesele i inne ekonomiczne wynalazki - ten się śmieje kto się śmieje ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś zdjecia-bomba nie pozostawia takich sladow,bo ladunek wybuchowy,ktory dokonalby takich zniszczen,nie pozostawilby auta wraz z wlascicielem w jednym kawalku-gaz podczas eksplozji wywoluje duze cisnienie i dlatego zniszczenia dokonane sa w najslabszym elemencie konstrukcji,szukajac ''ujscia''-(okno,drzwi lub slabsza scianka dzialowa-jak wtym przypadku) :wink4:

A gdzie ja napisałem o bombie?

Nie jestem specjalistą od tych spraw, więc wole poczekać na opinie fachowców :gwizdanie:

no nigdzie nie napisales o bombie,wiec jesli nie bomba,to co? tlumik sie zapchal i cisnienie podrzucilo dach i wypchnelo scianke :mysli: a moze ktos ubezpieczyl garaz i teraz chce wyludzic pieniadze z ubezpieczenia? Panowie instalacje gazowe-jak kto woli,ale jesli sa serwisowane regularnie- niech wam bedzie,na pewno taniej,ale jak wyzej,sa artysci,ktorzy robia to sami i takie sa efekty pozniej... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge robic nawet 10 tys wiecej

nigdy gazu, za zadne skarby

gdybym chcial oszczedzac to kupilbym sobie seicento albo bilet miesieczny, a nie bombe na kolkach z korkiem na zderzaku

ty to nazywasz oszczedzaniem a ja eliminowaniem zbędnych wydatków, zaoszczedzone pieniądze przepijałem w barze a auto jak jeździło tak jeżdzi :polew: a jak znajdziesz u mnie korek na zderzaku to ci oddam moje auto za darmo :kox:

w USA też byli zagorzali zwolennicy paliwożernych silników teraz im troche d..e ścisnelo to się przesiadają na diesele i inne ekonomiczne wynalazki - ten się śmieje kto się śmieje ostatni

nic nie pekaj

kupujac 1.8T wiedzialem co robie

jesli dopadnie mnie kryzys to kupie sobie miesieczny i nie bede kombinowal z przerabianiem auta

zaoszczedzone pieniadze przepijasz w barze? brawo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...