Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Roboform550 napisał:

To jest w galonach? ?

nie:) ?

Opublikowano

8,5 litra przy 450 kucach pod nogą? Lubię to :D

Opublikowano
  • Autor

porownywalnie do 2.0tfsi, ale tez zalezy od sytuacji i tego jak sie wykorzystuje pedał gazu.

Opublikowano

Też tak zaczynałem :D , im dalej w las tym spalanie rośnie . Bedze 12-14 jak się dobrze poznacie :D .

Opublikowano

Takie spalanie to ja mam w 2.0 TFSI... Czas chyba na przesiadkę..:D

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Takie spalanie to ja mam w 2.0 TFSI... Czas chyba na przesiadkę..:D

mialem 2.0 tfsi polifta porobionego na 290ps. Moge powiedziec ze spalanie bylo tylko troche mniejsze, na tej samej trasie osiagalem 7.8-8 kiedy tu przy podobnej jezdzie mam 8.3-8.5.

Po miescie i w jednym i drugim najmniej mialem 10l. 3.0tfsi spali znacznie wiecej przy pelnym ogniu hamowaniu i przyspieszaniu jak sie z kims ganiasz itp. (po czipie na 450ps)

Opublikowano
Godzinę temu, roman_tyk napisał:

mialem 2.0 tfsi polifta porobionego na 290ps. Moge powiedziec ze spalanie bylo tylko troche mniejsze, na tej samej trasie osiagalem 7.8-8 kiedy tu przy podobnej jezdzie mam 8.3-8.5.

Po miescie i w jednym i drugim najmniej mialem 10l. 3.0tfsi spali znacznie wiecej przy pelnym ogniu hamowaniu i przyspieszaniu jak sie z kims ganiasz itp. (po czipie na 450ps)

Ja teraz przy 280 koniach mam w trasie 8-8,5 litra, w mieście spokojna jazda 10-11, a jak fantazja poniesie to i na fisie fantazja sie robi ;)

 

za 2 tygodnie jade stroić na 330-350 koni, zobaczymy jakie bedzie wtedy ssanie. Ale czuje ze i fantazja sie jeszcze większa włączy wiec cudów nie bedzie ;)

Opublikowano
W dniu 15.06.2018 o 12:20, roman_tyk napisał:

duzo ludzi pyta mnie ile to pali wiec zalaczam dwie fotki.

7.8l/ przejazd miedzy dwoma miejscowosciami, predkosci 50-110

8.5l/ 120kilometrow przez s8 z predkosciami 140-160, potem 70kilometrow terenow zabudowanych i niezabudowanych 50-120

spalanie_1.jpg spanie_2.jpg

 

 

oczywiście, że takie spalanie jest prawdziwe...... tylko teraz pytanie po co ci te 450 PS?

uzyskując takie spalanie na trasie jesteś objeżdżany przez auta z mocą 150 PS i jaki tu sens?

 

 

Opublikowano
  • Autor

450ps zeby od czasu do czasu polatac. Przy spalaniu w trasie 8-9 nie ma zamulki ( to nie jest emerycka jazda), przedstawiciele handlowi w pandach i passatach raczej nie wyprzedzaja :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Najszybsze sluzbowki to skody!!!

Jeszcze raz gratulacje:) musimy się kiedyś na jakiegoś spota ustawić żebym zobaczył czy bardzo źle zrobiłem kupując 2.0tfsi zamiast 3.0tfsi ?

Opublikowano
  • Autor

finał porównania już teraz moge ci zdradzić. Jezdzilem i jednym i drugim. W c7 lecisz 210 i masz 3tys obrotow i kompletnie nie slychac silnika.

Skrzynia biegow tez ladniej pracuje z wiekszym silnikiem.

Spalanie niewiele większe albo nawet podobne.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

moc.png

wklejam bo zapomnialem zamiescic

Opublikowano

Nie dziwię sie, że zapomniałeś...

hehe, ja bym też szybko zapomniał, że mam 440KM pod maską :) 

 

Opublikowano

skąd brałeś mniejsze kolo do kompresora ?

Opublikowano

Na wykresie widać gregor10 więc pewnie od nich bo zawsze robią full serwis i w najlepszej cenie z tego co robiłem ostatnio rozeznanie.

Opublikowano
  • Autor

gregor10 przyslal mi kolko, a potem jak sobie zalozylem to pojechalem na program do niego :)

Opublikowano
  • Autor

aaa no i bym zapomnial, nowy modzik:

 

43582822_344625839616162_731215927286169

Opublikowano

O Panie... Teraz Ci będą mówić że masz auto z USA a udajesz że to Europa ?

Ja tam wolę mile bo potem się przynajmniej policjantowi wytłumaczysz że ci się 60 mil pomyliło z 60km/h :)

Opublikowano
2 godziny temu, roman_tyk napisał:

gregor10 przyslal mi kolko, a potem jak sobie zalozylem to pojechalem na program do niego :)

Jakie koszta ?

Pasek dales krotszy czy ten sam ?

Opublikowano
  • Autor

oj Wampir ty i twoje teorie :D

pasek seria, tylko ze nowy. O koszty pisz do Grzesia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.