Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1/2Fis info o płynie spryspryskiwaczy


danielthos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w podgrupie, mam a4 b5 polift, z końca 2000 roku. Mam mały fis (1/2). Wyświetla się info o otwartych drzwiach, rezerwie, małej ilości klocków itp. 

Nie jestem teraz pewien czy na pewno, ale wydaje mi sie że do ostatniej jesieni wyświetlała mi się też informacja o małej ilości płynu w zbiorniczku spryskiwaczy. Wiadomo wtedy nie wyświetlała  sie informacja o temperaturze na zewnątrz. Jakiś na to machnalem ręką i stwierdziłem że zajmę się tym w lato żeby niczego nie połamać. 

Jest ktoś kto ma a4 z 2000 roku z tym fisem i może mi potwierdzić czy wyświetla mu się ten komunikat ???

Dodatkowym problemem jest to że mam xenon, czyli w zbiorniczku są dwie pompki, a czujnika brak. Znalazłem temat tutaj na forum o osobie która miała ten sam model zbiorniczka z dwoma pomkami, bez czujnika, i też jej się przestała wyświetlać informacja o niskim poziomie płynu, pisali tam że w pompoce jest zintegrowany czujnik i podali link który już jest nieaktywny, a od kwietnia nikt mi tam nie dał odpowiedzi. W etce jest tylko opis zbiornika z dwoma pompkami i osobno czujnikiem. Przedzwoniłem do czterech działów części audi w polszy i nikt się z tym nie spotkał, nawet nie mają żadnej informacji na ten temat. Jeden miły Pan mi powiedział że według vinu mam czujnik ale powinien być ten fizyczny z dwoma bolcami na dwa piny.

Czy ktoś coś jest w stanie mi pomóc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 fis nie informuje o braku płynu spryskiwaczy. Nie posiada nawet w kostkach pinu odpowiedzialnego za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że ten komunikat też byl wyświetlany. No nic.

W takim razie dziękuję za odpowiedź i pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej, w 1/2 fis brak wskazania o braku płynu do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...