Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 w Adwencie by Kruhy


Kruhy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Audi podobały mi się od zawsze, jednak dopiero teraz udał mi się takową kupić. Niecały miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 Avant z wolnossącym silnikiem 1.8 z 1999 roku. Obecnie Audi ma służyć głównie jako wozidełko do pracy , jednak postanowiłem że raczej zostanie ze mną na dłużej (może na zawsze :) ) Co do planów to na chwile obecną chcę ją ogarnąć mechanicznie i wizualnie do bardzo zdrowej serii, a później oczywiście to co lubię najbardziej czyli jakieś ciekawe koło w 19" i gwint.

Dane :

Silnik : 1.8 ARG

Mody pod maską : LPG :)

Zawieszenie : Seria

Układ Hamulcowy : Seria

Audio : Jednostka sterująca Alpine CDA 9857R + Phillip DAP 6040 + Sub Rockford Fosgate R1 25cm, kable Hollywood Energetic

Koła : Seria 16"

Mody : Brak

Plany :

- ciekawe koło 

- gwint

- ogarnięcie wnętrza 

- ogarnięcie lakieru

- chromy szyb

- cos tam jeszcze pewnie w glowie sie urodzi 

 

Foto : 

 

8c8af6eb0776127b.jpg

eacb56ccd3a78486.jpg

52e7713687d05f87.jpg

a6b1d298798f112a.jpg

fbc4de1a31c5eb59.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor.. pomyśl nad obszyciem kierownicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik, jakbyś potrzebował chromów z drzwi to pisz do mnie bo znalazłem przy okazji ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xBladex napisał:

Bardzo ładny kolor.. pomyśl nad obszyciem kierownicy .

Kiera ogarnięta praktycznie od razu po zakupie. Skóra została fabryczna odnowiona specyfikiem do renowacji Saphir. Polecam

54c68b3d5293d553med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kierownica elegancka, tylko pamiętaj o emblemacie. Legendy głoszą, że bez niego auto traci około 20 koni ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, potwierdzam ? miałem z takim znaczkiem i był szybszy a teraz jakoś taki nijaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 w B5 kiepsko sobie radzi. Miałem ADR'a i nie polecam mimo tego, że trafiłem takiego z małym przebiegiem i w fajnym stanie. Pali Tyle samo gazu co 1.8t jak nie więcej (przy normalnej jeździe), a nie jedzie w ogóle. 1.6 sobie nawet nie wyobrażam:) Te 150km to minimum w przypadku benzyny w tej budzie jeśli ktoś chce w miarę bezpiecznie wyprzedzać itp.

Muszę jednak przyznać, że te 1.8 20v to raczej wdzięczne silniki. Nic się z nimi nie dzieje. Przynajmniej w przypadku mojego ADR'a czyli starszej wersji bez skracania dolotu i z alu kolektorem ssącym. Do tego napinacz łańcucha bez wtyczki czyli prawie 3x tańszy w aso niż ten z wtyczką (na zamienniki szkoda czasu i robocizny bo prędzej czy później się wysypują).

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...