Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 AVANT 2.0TDI 190 QUATTRO S-TRONIC


dymekn

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuje, w swojej też zaraz po zakupie dostałem kamieniem i szyba pękłą niemal identycznie. 

Na szczęście miałem jedną szkodę z AC gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grom napisał:

Współczuje, w swojej też zaraz po zakupie dostałem kamieniem i szyba pękłą niemal identycznie. 

Na szczęście miałem jedną szkodę z AC gratis.

£75 za ori nową przez ubezpieczenie. Nie tak źle. Dzisiaj znowu na nieszczęście mała przygoda z kamieniem spod nadjezdzajacego samochodu i 2cm dzieliło mnie od następnej wymiany.?  kamień uderzył w gumowy spoiler obok szyby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś na co się nie ma wpływu.

Ja u siebie w RS4 dwa tygdnie po odbiorze autanialem już odprysk a obecnie mam dwa.Na szczęście dały się uratować bez wymiany szyby.Maska też dostała ale na szczęście folia ja uchroniła.

20180320_084331.jpg.a1c497e959386924b0d68add0c8256c4.jpg

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mod w b9. Bardzo tani:decayed:. Trochę było strachu przy lutowaniu ale już jest. Przycisk blokowania drzwi po stronie pasażera.

Jak dla mnie bardzo pożyteczna rzecz bo jak wysiądę z auta a pasażer zostaje to bez sięgania do moich drzwi może zablokować wszystkie drzwi i czuć się bezpiecznie.

20200802_152942.jpg

20200802_152938.jpg

Edytowane przez dymekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak Ci się sprawuje ten automat? Ja się rozglądam za dieslem a5 2017 190km z przebiegiem tak do 60kkm i mnie korci ten automat, ale trochę odstraszają koszty jak się coś zacznie sypać właśnie. Może ktoś napisać o możliwych najczęstszych awariach oraz kosztach części i wymiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kris1909 napisał:

Witam, jak Ci się sprawuje ten automat? Ja się rozglądam za dieslem a5 2017 190km z przebiegiem tak do 60kkm i mnie korci ten automat, ale trochę odstraszają koszty jak się coś zacznie sypać właśnie. Może ktoś napisać o możliwych najczęstszych awariach oraz kosztach części i wymiany? 

O awariach ciężko powiedzieć. Fakt miałem wyciek ze skrzyni jakiś czas temu A że przyszedł czas wymiany oleju w niej to i wyciek usunęli. Prosta wymiana uszczelki za parę £ i po robicie. Ktos powiedzial ze pilnowac oleju i jeździec.  Tak tez robię. Co do charakterystyki pracy to mozna by ponarzekać na małe opóźnienie przy ruszaniu na normalnym ustawieniu skrzyni w drive select. Natomiast w ustawieniu sport rusza dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, dymekn said:

O awariach ciężko powiedzieć. Fakt miałem wyciek ze skrzyni jakiś czas temu A że przyszedł czas wymiany oleju w niej to i wyciek usunęli. Prosta wymiana uszczelki za parę £ i po robicie. Ktos powiedzial ze pilnowac oleju i jeździec.  Tak tez robię. Co do charakterystyki pracy to mozna by ponarzekać na małe opóźnienie przy ruszaniu na normalnym ustawieniu skrzyni w drive select. Natomiast w ustawieniu sport rusza dobrze.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź mimo wszystko. Jakie masz tam zawieszenie? Sportowe czy komfortowe? Jeśli sportowe to nie jest za sztywne? Często w recenzjach mówią o tym, żeby nawet S-line dać sobie z tym zawieszeniem komfortowym, ale to pewnie zależy od preferencji. Z tego co wiem to fabrycznie Ultra i S-line mają sportowe a modele SE i Sport komfortowe. Ja mieszkam w IRL jak coś to auto kupowałby w IRL północnej gdyż jest taniej i lepszy spec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie sportowe napęd quattro koła 255/35/19 I nie narzekam. Drogi są tu takie sobie. Asfalt  głośny ale jakiś mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pokład wpadły składane lusterka że szkłami fotochrom. Małą rzecz A cieszy. Cała operacja wymiany około 2h. Satysfakcja z samodzielnego montażu bezcenna.

20200830_201048.jpg

20200830_200225.jpg

20200830_200203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dymekn napisał:

Na pokład wpadły składane lusterka że szkłami fotochrom. Małą rzecz A cieszy. Cała operacja wymiany około 2h. Satysfakcja z samodzielnego montażu bezcenna.

20200830_201048.jpg

20200830_200225.jpg

20200830_200203.jpg

Modzik na plus :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...