Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Plastik i tak do wymiany bo guma schodzi a gdzie przycisk umiejscowie to się jeszcze zastanowię, na pewno nie w schowek chce go mieć pod ręką. Na razie na szybko bez przedłużania przewodów musi być w tym miejscu przyjdzie nowy plastik to się przycisk ładnie schowa

Edytowane przez kocel

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gotowy do wyjazdu tym razem Grecja i Albania

20190803_163212.jpg

20190803_163134.jpg

Opublikowano

Szerokości i dawaj fotorelację .?

Opublikowano
  • Autor

Nocleg na Węgrzech, nie ma kwatery wyciągam namiot. Później nocleg Serbia Nisz. Dzisiaj Gecja Saloniki

20190805_200236.jpg

20190806_201550.jpg

20190807_135032.jpg

20190807_144417.jpg

FB_IMG_1565211396424.jpg

20190807_201609.jpg

20190807_202649.jpg

20190807_202633.jpg

20190807_200614.jpg

Opublikowano

Powinieneś mieć namiot taki z garażem dla auta ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, BartoszSoldier napisał:

Powinieneś mieć namiot taki z garażem dla auta ?

Następnym razem się poprawię i zabiorę 

Opublikowano
  • Autor

Następnym razem się poprawię i zabiorę. ?

Opublikowano
  • Autor

Dojechaliśmy do Grecji jednak ostatecznie znowu wylądowaliśmy w Albanii

20190807_203817.jpg

20190807_202649.jpg

20190808_134544.jpg

20190808_152423.jpg

20190808_170235.jpg

20190808_223246.jpg

20190809_164440.jpg

20190808_100122.jpg

20190809_164437.jpg

20190808_135827.jpg

20190808_225501.jpg

20190809_164427.jpg

org_edb72e63b4e55c11_1565354596000.jpg

org_ee73a0807bac78a1_1565354782000.jpg

org_d1f2d57ebc233376_1565354762000.jpg

org_6cc3e80ab11bb389_1565333238000.jpg

Opublikowano

Nie ma co, za***iste miejscówki! ?Auto się spisuje w takich trasach na medal ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Nie ma co, za***iste miejscówki! ?Auto się spisuje w takich trasach na medal ?

Auto jak zwykle nie zawodzi 

 

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem napisać, w dniu wyjazdu wszyscy w samochodzie odjechaliśmy może z 50 metrów a tu czarno z tyłu nie wchodzi na obroty. Szybko maska w górę i znalazł się winowajca dobrze że miałem w zapasie.

20190805_200343.jpg

Opublikowano
  • Autor

A widok z góry KsamilDJI_0845.JPG

Opublikowano

Świetny avantador!! 

 

 

 

 

Identyczna też na tje stoi u mnie w kielcach. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długo nic nie pisałem ale tak auto wysłane do lakiernika z polecenia na poprawki zaprawki, po powrocie ręce mi opadły wrócił i gorzej wyglądał jak go oddawałem. W sumie gość jeszcze dwa razy poprawiał. Jak wszystko wróciło do normy to kamień z pod innego samochodu uszkodził przednią szybę dobrze, dobrze ze miałem ubezpieczenie szyb i już prawie wszystko fajnie odbieram samochód a tu wgniot na klapie. Jeszcze dobrze nie załatwiłem sprawy z wgniotką na klapie znowu padła skrzynia, najpierw synchronizator na 3 biegu teraz to już od 1 do 3.

Zastanawiam się na włożeniem skrzyni od 3.0 tdi może ona wytrzyma.

Opublikowano
  • Autor

Na razie się zastanawiam, zobaczymy dwumas musiał by wytrzymać 515 niutów

Opublikowano

a Turbo Spaw nie proponował ci tych swoich wzmacnianych dwumasów? Ludzie mają i jezdzą.

Opublikowano
W dniu 10.12.2019 o 09:02, Maniusiek28 napisał:

a Turbo Spaw nie proponował ci tych swoich wzmacnianych dwumasów? Ludzie mają i jezdzą.

To by ubiło mu kolejne skrzynie

Ja proponuje rozejrzeć sie za rozwiązaniami na dwutarczy pomijając produkty turbospawu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie samochód uruchomiony.

Co zrobione 

Uszczelka po głowicą, wymieniony tłok bo powoli się kończył widoczne pekniecie.

Skrzynia z 2.7 TDI oraz dwumas z 3.0TDI na razie wszystko ładnie pracuje, nic nie stuka nie ma uślizgów.

I oleje filtry płukanka.

20200112_123157.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.