Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.10.2020 o 01:12, majkelmn napisał:

Co do szarpnięcia w napędzie, zwróciłeś uwagę na podporę dyfra? Mam taki sam objaw i okazało się że guma na nim jest zerwana

Podpore mam zrobiona, już dwa razy robiłem 

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł blistein b8 plus sprężyny tein 

Regeneracja dyfra 

Resized_20201204_111723.jpeg

Resized_20201204_111740.jpeg

Resized_20201204_111745.jpeg

Resized_20201204_111755.jpeg

received_243953093729280.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód złożony i w końcu jeździ. Wpadła ściema lamp tył .

Mam taki problem z oświetleniem w środku. Po otwarciu drzwi ,nie zapala się oświetlenie,żadne drzwi nie włączają oświetlenia. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świeca,tak samo otwarcie centralki też zapala. Ktoś mógłby coś podpowiedzieć ? Wątpię by w każdych drzwiach mikrostyki padly

Screenshot_2020-12-23-14-39-17-560_com.facebook.orca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie totalnie nie na temat ale powiedz mi jak Ci się jeździ na bielstainie b8 ? Sam się zastanawiam czy takowego nie kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 22:09, camthallion napisał:

Pytanie totalnie nie na temat ale powiedz mi jak Ci się jeździ na bielstainie b8 ? Sam się zastanawiam czy takowego nie kupić. 

Jest bardzo dobrym zawieszeniem aczkolwiek pewnie charakterystyka się zmienia z inną sprężyna,H&R lepiej wspominam jesli chodzi o 1.8 T ale nie wiem jakby w cięższym aucie by się zachował esa jest ciężka i ten przód strasznie pikuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 22:09, camthallion napisał:

Pytanie totalnie nie na temat ale powiedz mi jak Ci się jeździ na bielstainie b8 ? Sam się zastanawiam czy takowego nie kupić. 

B8 jest o tyle dobry, że na seryjnych obniżonych sprężynach pojeździsz (1BE, 1BV, 1BD) ale też spokojnie czy to Eibach, czy tak jak to autor wspomniał H&R można wrzucać i jeździć śmiało. Moim zdaniem bardzo fajne amory, jeśli nie myślisz o gwincie, ale sporą różnicę determinują sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie aktualnie mam BC Racing z regulacja twardości tam jest bodajże 30 stopni. Pytam z ciekawości bo miałem bielsteina b8 ale na zupełnie innym aucie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że s4 znów się zepsuła i tym razem dźwięk taki sam jak kiedyś,tj chodiz jak polonez. Wtedy wydmuchalo oring od turbo,a tym razem nie wiaodmo. Stoi w Brzegu gdzie były zakładane turba .

Musiałem kupić jakiś dupowoz, oczywiście z pomocą @Łukasz13 już jest po sofcie :D

 

Screenshot_2021-02-10-16-18-44-318_pl.tablica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane,po drodze znów ten sam przypadek. Auto dostanie nowe turbiny raz jeszcze,te zrobiły 5 tys km . Klapka się zacina i odgina w dziwny sposób. Oczywiście wszystko na gwarancji 

 

IMG_20210301_150940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok 2.7 BiT w budzie B5 - jak jeździ jest cudownie, ale jak już się coś spieprzy... no cóż, lepiej żeby żeby się nie spieprzyło :D

Nie mniej jednak sam bym chętnie biturbo pojeździł, ale nie na daily. Powodzenia z ogarnianiem turbin, oby autko za niedługo znów cieszyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problem polega na tym że nie auto jest złe,to ludzie,którzy myślą że potrafią robić turbiny.  Firma zrobi wszystko,demontaż silnika,montaż turbin .ja za nic nie płace. Właściciel firmy zachował się w tym przypadku bardzo dobrze i nie robi problemów żadnych .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ? 

Niedługo kuracja wzmacniająca u najlepszego speca w tych kategoriach @Łukasz13

IMG_20210330_140716.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna wymiana tarcz tylnych..te tarcze z przodu wyglądały ok ale tył masakra jakaś,zaniepokoił mnie dźwięk.

Oczywiście śruby obrobione bo jak inaczej 

IMG_20210703_215845.jpg

IMG_20210703_191955.jpg

IMG_20210703_172347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...