Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Chromowane listwy boczne


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

1200 -15% zniżki =1020zł :decayed:

i masz pewność,że są prościutkie :cool1:

nawet jakbyś znalazł na allegro za 800zł.to uważam,że i tak lepiej kupi nojki w ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie trzeba to dobrze przemyśleć :wink4:

Bynajmniej już wiem jak sprawa wygląda :>[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 20:59_________________________________________________Dzwoniłem dziś do allegrowicza z tej aukcji

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=534538822

chcą za komplecik 1300zł i nic nie zejdą z ceny bo podobno w ASO w Koszalinie za samą listwę dachową chcą 400zł :blink:

tk a skąd Ty masz te ceny ??

A kto ma jakiś rabacik w ASO ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do aso i się sam upewnisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie trzeba to dobrze przemyśleć :wink4:

Bynajmniej już wiem jak sprawa wygląda :>[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 20:59_________________________________________________Dzwoniłem dziś do allegrowicza z tej aukcji

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=534538822

chcą za komplecik 1300zł i nic nie zejdą z ceny bo podobno w ASO w Koszalinie za samą listwę dachową chcą 400zł :blink:

tk a skąd Ty masz te ceny ??

A kto ma jakiś rabacik w ASO ? :naughty:

dzwoniłem do ASO Szewczyk na Radzymińskiej w Warszawie, i takie ceny gość mi podał, było to bodajże 2 m-ce temu - o zniżkach nic nie rozmawialiśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po takim zabiegu... Co do chromów - inna jest tylna mała szybka więc trzeba je zmienić poza tym trzeba przynitować brakujące spinki do chromów (w nadwoziu bez chromów przygotowane jest miejsce na te spinki - zamiast nich są tam zanitowane dziurki) jak masz już to zmienione zakładasz listwy te nad szybami. Żeby zmienić te na drzwiach to jest trochę roboty bo ori czarne są tylko wciskane od zew strony a chromowane są dodatkowe nitowane od wew także trzeba rozbroić trochę drzwi... Ja miałem części z używki w małych pieniądzach także luz :wink4: Przy zmianie ramek zmieniałem od razu grill i listewkę na tylnym zderzaku. Listewka na tylnym zderzaku w wersji S-line jest taka sama jak w "zwykłej" wersji. Co do jej demontażu i montażu to warto wiedzieć tylko tyle że jest bajecznie prosty bo listewka nie jest przyklejana na taśmę dwustronną tylko co kawałek wkładana na takie "ząbki"... Mam nadzieję że pomogłem tyle o ile :wink4: Aaa i jeszcze jedno - ostatnio kumpel do B6 Avant też zakładał pakiet chrom - ważna żecz są dwa rodzaje szybek tylnych w B6 kombi pod chrom - do 2003 włącznie oraz do modelu "2004" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dzwoniłem do ASO (Magro Rybnik) i komplecik na obie strony to koszt ok 1500zł + robocizna 500/600zł. Z tego sama listwa dachowa to 200zł.

Jeszcze niby są dwa rodzaje tych listewek i pierw fachowcy z ASO muszą to dopasować zanim się zamówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja napiszę coś ciekawego....

pojechałem do ASO Szewczyk no i chcę to wszystko zamawiać wraz z montażem, więc zaczęli liczyć, szukać i no znaleźli..... razem 6 listw, wymiana szyb tylnych (dotyczy avanta) bo się nie da inaczej stweirdzili fachowcy :polew:, a na koniec koszt wszystkiego ...... 3500 zł :polew: (w tym robocizna 900 zł)

a jak dzwoniłem dwa miesiące temu to miało być tak jak pisałem kilka postów powyżej.....

normalnie ręce same opadają[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

Więc dzwoniłem do ASO (Magro Rybnik) i komplecik na obie strony to koszt ok 1500zł + robocizna 500/600zł. Z tego sama listwa dachowa to 200zł.

Jeszcze niby są dwa rodzaje tych listewek i pierw fachowcy z ASO muszą to dopasować zanim się zamówi.

potwierdzam te dwa rodzaje, "moi" magicy też to odnaleźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie różnią te tylne-boczne szyby w "do 2003" i "2004" ? Pytam bo kupiłem chromy do mojego avanta i obecnie jestem w trakcie zbierania informacji na temat montażu (jeśli się okaże że jeszcze szybę mam wymieniać to masakra...). Listwy pochądzą z demontażu z B7 (wygląda to tak)

chrom.jpg

Podpowiecie coś?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:10_________________________________________________Dzisiejszy telefon do ASO troszkę mi rozjaśnił sprawę... boczne szyby dla czarnej ramki i chromu mają inny kształt w miejscu gdzie przychodzi listwa. W przypadku mojego autka ('04) ori pod czarną ramkę ma kod: 8E9 845 299 AE. Dla wariantu chrom trzeba ją wymienić na 8E9 845 299AF - koszt w ASO 370zł... Na allegro nic dziś nie znalazłem więc nie wiem jak ma się sprawa z używkami :confused4:

Po opisach w ETCE widzę że szyby różnią się np. kolorem (szara/zielona). Mam pytanko dot. innych różnic - czy wszystkie boczne szyby mają wiązkę do anteny czy też występuję wariant z/bez? (w ETCE nie moge tego odnaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, potrzebuje sie dowiedziec od was forumowicze, bo pewnie ktos bedzie wiedział - jaki jest kod na listwy chromowe audi a4 (b6) sedan rocznik 2001 , chodzi o listwy boczne te co ida przy szybach na dole , potrzebuje lewa i prawa strone ( w sumie 4 listwy) oraz jaka jest cena takich listw ?? mam u siebie ori ale musze wymienic, a moze ktos z was ma do sprzedania :) z góry dzieki za wszelkie informacje. pozdrówki dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, potrzebuje sie dowiedziec od was forumowicze, bo pewnie ktos bedzie wiedział - jaki jest kod na listwy chromowe audi a4 (b6) sedan rocznik 2001 , chodzi o listwy boczne te co ida przy szybach na dole , potrzebuje lewa i prawa strone ( w sumie 4 listwy) oraz jaka jest cena takich listw ?? mam u siebie ori ale musze wymienic, a moze ktos z was ma do sprzedania :) z góry dzieki za wszelkie informacje. pozdrówki dla was.

najszybsza droga - telefon do ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki uszczelniające razem z listwą ozdobną:

8E0 853 763 G 2ZZ lewy-tył

8E0 853 764 G 2ZZ prawy-tył

853 283 G 2ZZ lewy-przód

8E0 853 284 G 2ZZ prawy-przód

Spisałem ze swoich ściągniętych z B7 (niby pasują do B6) - najlepiej będzie jeśli tak jak radzi kolega tk, upewnisz się dzwoniąc do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...