Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM


CiżęLipki

Rekomendowane odpowiedzi

Downpipe - wyrzucasz katalizator i wstawiasz kawal rury wyprofilowanej pod twoje auto z flanszami pod twoje turbo i wydech i gwintami na lambdy. Spada ciśnienie za turbo i temperatura spalin. Bez strojenia spadek ciśnienia nie jest korzystny, ale jeśli chcesz stroić to dużo zyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze warto dodać, chociaż nie wiem jak to jest w 2.0 TFSi ale jak ja u siebie w B5 1.8T wstawiałem DP to za DP zapłaciłem coś koło 350zł, a za mój katalizator na skupie złomu dali mi ~200zł więc tak naprawdę koszt DP wyszedł jakieś 150zł - grosze :)

Pewnie w tym przypadku tak samo będzie.

Edytowane przez Unf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam sprzedaży kata, bo jezeli od przyszlego roku faktycznie zaostrzą kontrole spalin podczas przeglądu to warto mieć na podmianę na sam przegląd. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patryk1997 napisał:

A ile dawaliscie za czipa ? Bo mi mowili 1400/1600 to duzo czy okej ? +dp to trzeba liczyc ok 2 k za dodatkowe ok 40km

To jest normalna cena przy tym motorze. Co do mocy jaka mozesz uzyskac to mysle ze max 260 km jak motor zdrowy. Jeszcze nie widzialem zeby auto po samym dp i sofcie mialo wiecej. Chyba ze hamownia optymistyczna :)

wiadomo mozna turbo i caly osprzet jechac na granice mozliwosci ale chyba nie o to w tym chodzi

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Ja odradzam sprzedaży kata, bo jezeli od przyszlego roku faktycznie zaostrzą kontrole spalin podczas przeglądu to warto mieć na podmianę na sam przegląd. :good:

Ja tak samo trzymam, juz mialem w zyciu tyle kabaretów na przegladach ze wole sie zabezpieczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma daleko do Jasła to polecam Gregora-10 za strojenie płaciłem 1200zł katalizator został ori(gdyby kogoś interesowało ile wyszło to wykres jest w moim temacie),tylko uprzedzam,że terminy są dość odległe:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zdrowym kacie miałem koło 250KM teraz mam sportowy kat ,program robiłem w ctr zabrze przebieg po 60tys km w 3 lata,w tym ostatni rok to już 300KM i zrobione kolo 20 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...