Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T AMB 170 TURBO DOLADOWANIE


VPLD

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM problem mam taki iz seryjnie u mnie było turbo K03 z literka J na końcu, lecz zmienilem bo sie skończyło pobierało olej, turbo ladowalo ladnie 0.6 0.7 bara , N75 jest nowy DV tez sprawny, dolot caly rownież , założyłem turbo K03s z Bexa i doladowanie swiruje tzn jak jade normalnie od 1 go biegu go wkrecam to laduje 1 bar spada na 0.5 - 0.6  i tzyma , natomiast w momencie kiedy jade i turbo laduje stale 0.6 to gdy puszcze gaz i znowu go wcisne w podloge zaczyna agresywnie doladowywac na 1.1 bara i spada do 0.4 i tak wkółko, mapa zostala seryjna, pomoze ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej wrzucić to np. na vaglogi.pl? Widać spore przeładowanie. Na pewno masz wszystko dobrze podłączone, głównie chodzi o n75 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idealne n75 to Wogole nie jedzie , ładuje 0.2 , turbo mam nowe na starym turbo n75 działało prawidłowo jedyny wymienione niedawno na  nowe z literka C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, VPLD napisał:

jak idealne n75 to Wogole nie jedzie , ładuje 0.2

O to chodzi, że nie ładuje. Na poprawnie ustawionej sztandze powinno ładować 0,3 w całym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, VPLD napisał:

jak może ładować 0.3 jak seria ładuje 0.7 

Ale po odpięciu n75 powinno ładować 0,3, o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no n75 nie jest ori  nowy zamiennik  ale na starym turbo było ok wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem takie jaja z turbo, jak depłem na trasie to najpierw przeładowanie, strzałą, po czym nagle odcięcie. Wyprzedzając wyglądałem jak j**nięty takimi skokami sie poruszałem :D Wymieniłem ten n75 i dvke i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem n75 i u mnie też już jest wszystko ok mam seryjny program i ładuje mi 0.6 bara u was też? bo i dodam że mam turbo z bexa z większą muszla i to co odczułem to to że jak od jedynki  wkrecam  auto to turbo ładnie się skręca bardziej płynnie ale ogólnie ma większą muszle  turbo i jest słabsze od dołu ale mocniejsze na górze, teraz muszę zrobić mapę i to podlac paliwkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...