Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z mocą


Kalileusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam zagadkę przed awarią auto miało ponad 200km po remoncie (kompletna regeneracja głowicy, nowe pierścienie, panewki, nowe turbo hybryda k03-005, nowy napinacz łańcucha rozrządu) i po wszystkim auto jeździ bo jeździ ale jest straszny muł. Łańcuch dobrze ustawiony liczba oczek sie zgadza wałek wydechowy cofnięty jak powinno być. Wrzucam dwa logi jeden stary po złożeniu, drugi po wymianie n75 na nowy, wsadziłem seryjny dv bo był bov. Może z waszą pomocą zreanimuje tego padlucha.
L1

https://log.malonetuning.com/chart/234094#H8KLCAAFwrE4WwIDTcKMQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsyPCtcKiw7DCmSgHQ8Ksw5RSSSrDh0HChcOXw5PCtBLDosK4O8Kzw6s9PMOKw7Muwpldw5LDksOWCjgEw6zDpVJUPsK8R8KEw4TCmcKVwozDoSTDucOFasOOworDmxxtw5IXw6dmwpbDiC7CklFlw6vDpQVNG3dCMcK6w7dPBsKVNMObccK2wpt%2Fw4APeMOFCW8BYTwwNSt1XcOkwrgbwqcQwr4PIsOUU8KvAAAA

L2
http://log.malonetuning.com/chart/234831#H8KLCAA0wrE4WwIDTcKMQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsyPCtcKiw7DCmSgHQ8Ksw5RSSSrDh0HChcOXw5PCtBLDosK4O8Kzw6s9PMOKw7Muwpldw5LDksOWCjgEw6zDpVJUPsK8R8KEw4TCmcKVwozDoSTDucOFasOOworDmxxtw5IXw6dmwpbDiC7CklFlw6vDpQVNG3dCMcK6w7dPBsKVNMObccK2wpt%2Fw4APeMOFCW8BYTwwNSt1XcOkwrgbwqcQwr4PIsOUU8KvAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się komplet logów, po tym co wrzuciłeś widać że turbo słabiutko i bardzo słaby przepływ.

Zrób te logi po skanowaniu błędów: 002+033, 003+020, 115+118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś go trochę bardziej pociągać do 6 tys a nie jak diesla do 4 :)

Turbo słabo pompuje i mieszanka z dołu bogata. Reszta raczej ok.

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś wyszło na szybko :D
Tylko jaki może być tego powód skoro jest nowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób 118 z odpietą wtyczką od n75, szczelność sprawdzona? wtryski pb zamontowane jakieś wieksze tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć na próbę pierwszą sondę i przejedz się. Wg mnie coś go trzyma na wydechu(katalizator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matimonn napisał:

Wykręć na próbę pierwszą sondę i przejedz się. Wg mnie coś go trzyma na wydechu(katalizator).

Było by to widać w grupie 020 a nic takiego nie ma :)

Raczej sterowanie turo, jak Łukasz pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wtryski założone większe 430, wydech nie trzyma jest dp i brak kata, środkowy też zmodyfikowany. Ok sprawdze ten 118 z odpiętą ale dopiero w czwartek zapomniałem kabla. Szczelności też nie sprawdzałem metodą na kompresor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...