Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA


Kosa64

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Resideent napisał:

arek252525 dzięki za info,akurat przyglądam się problemowi ,bo dwumasa wymieniona a auto czasami drga tj.wypadał zapłon.Błędów nie mam ,drgania czasami są czasami nie .Nie mam pojęcia od czego to zależy.Po obserwuje jeszcze trochę i trzeba będzie wymienić czujnik ,metoda prób i błędów chociaż jak patrze do najtańszych ten czujnik nie należy ... .Jakiej orginalnie firmy czujnik był tam montowany ??

czujnik to VW AG a zawór to BOSCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2018 o 21:23, arek252525 napisał:

czujnik to VW AG a zawór to BOSCH

Ok dzięki kolego za podpowiedz,już wiem czego szukać .Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mozecie podpowiedziec gdzie w silniku 2.0 CAHA znajdę pompę wysokiego ciśnienia paliwa  ?Chodzi mi konkretnie ,że chce zdemontować zaworek z sitkiem i sprawdzić czy nie ma tam opiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Resideent napisał:

Chłopaki mozecie podpowiedziec gdzie w silniku 2.0 CAHA znajdę pompę wysokiego ciśnienia paliwa  ?Chodzi mi konkretnie ,że chce zdemontować zaworek z sitkiem i sprawdzić czy nie ma tam opiłków.

Z przodu silnika i z prawe strony na pompie jest ten zawór przykręcony na dwie śruby gwiazdki i wychodzi z niego przewód w nim masz sitko.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, arek252525 napisał:

Z przodu silnika i z prawe strony na pompie jest ten zawór przykręcony na dwie śruby gwiazdki i wychodzi z niego przewód w nim masz sitko.

Dzięki Arek za info :) .Pozdrwiam (plusik dla Ciebie poleciał ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bujanie/rzucanie silnikiem/całym autem na luzie jak się zagrzał, jak podpinałem pod VCDSa to ciśnienie paliwa bardzo skakało.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arek476 napisał:

Takie bujanie/rzucanie silnikiem/całym autem na luzie jak się zagrzał, jak podpinałem pod VCDSa to ciśnienie paliwa bardzo skakało.

 

Edytowane przez arek252525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopytać czy u Was zatrzęsie przy odpalaniu? Dwumas wymieniony , poduszki wydają się być ok. Moze po wymianie zaworu komuś taki objaw ustał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Mam podobny problem z bujaniem silnika na wolnych obrotach i chciałbym sprawdzić to VCDS-em. 

Czy mógłbym otrzymać pomoc w co po kolei mam wejść aby sprawdzić wysokie ciśnienie paliwa; wartość rzeczywista, wartość wymagana i różnica regulacji ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo już bujanie staje się męczące a chciałbym mieć jakąś pewność czy kupować nowy zawór i go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...