Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to oznaczenie silnika, możesz sobie wygooglować i co nieco poczytać.

generalnie silnik bardzo udany ale po internecie krąży kilka opinii że potrafił strzelić rozrząd przy przebiegu rzędu 350 tysięcy.. trudno w to uwierzyć, bo poprzednie, 'starsze' odsłony tego silnika nie miały z tym problemu - śmiem twierdzić, że rozrządy w e39/e46/e38 były wieczne.

konwerter w skrzyni automatycznej z biegiem czasu trzeba będzie zregenerować, zwykłe zmęczenie materiału - spory moment obrotowy robi swoje.. skrzynia bardzo dobra, automat 6-biegowy ZF raczej nie do zajechania.

535d czyli 3.0 biturbo, przyrosty km/nm cieszą oko ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, HOLMATRO napisał:

Elegancka gazetą uderzona :good:

 

Screenshot_20190109-224159.jpg

Ten jak wyczail od razu :D To dokladnie ta ;)

Opublikowano

Gazetą uderzona ? tego nie słyszałem :D

Karol, co to za stronka z licytacjami? Chętnie bym przejrzał

Opublikowano

Tak apropo, korzystałeś wcześniej z usług tej firmy za pośrednictwem której licytujesz? W internecie nie mogłem znaleźć opinii na ten temat, jestem ciekaw jak to wygląda - mam uprzedzenie jakoś do takich rzeczy.

 

@down

to dokładaj logic7, to jest poezja dla uszu...

ale generalnie seryjne nagłośnienia w bmw względem audi niestety klękają..

Edytowane przez d3jv

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, d3jv napisał:

to oznaczenie silnika, możesz sobie wygooglować i co nieco poczytać.

generalnie silnik bardzo udany ale po internecie krąży kilka opinii że potrafił strzelić rozrząd przy przebiegu rzędu 350 tysięcy.. trudno w to uwierzyć, bo poprzednie, 'starsze' odsłony tego silnika nie miały z tym problemu - śmiem twierdzić, że rozrządy w e39/e46/e38 były wieczne.

konwerter w skrzyni automatycznej z biegiem czasu trzeba będzie zregenerować, zwykłe zmęczenie materiału - spory moment obrotowy robi swoje.. skrzynia bardzo dobra, automat 6-biegowy ZF raczej nie do zajechania.

535d czyli 3.0 biturbo, przyrosty km/nm cieszą oko ?

Wiem tylko, ze to oznaczenie silnika ;) Mamy w swojej ofercie serwis BMW, chlopaki (mechanicy) mowili, zeby smialo licytowac, bo MOZE kielich nie dostal, a turbiny sa spoko. Ew mala turbina moze stwarzac problemy. 

 

Co do konwertera to prawda, ze przy ~300.000km przydalaby sie regeneracja. Mialem juz jedna e61, troszke poszarpywala czasami skrzynia. 

 

Jedyne co mnie drazni w e60/e61 to naglosnieni. Hi-Fi LoudSpeaker, kto to w ogole ***** dopuscil do sprzedazy? :angry:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, d3jv napisał:

Tak apropo, korzystałeś wcześniej z usług tej firmy za pośrednictwem której licytujesz? W internecie nie mogłem znaleźć opinii na ten temat, jestem ciekaw jak to wygląda - mam uprzedzenie jakoś do takich rzeczy.

Tak, koledzy ktorzy zajmuja sie dorywczym handelm, licytuja na tej stronce :) Wlasciciel strony pobiera 10% od wygranej kwoty. 

2 minuty temu, jolley napisał:

Gazetą uderzona ? tego nie słyszałem :D

Karol, co to za stronka z licytacjami? Chętnie bym przejrzał

www.swisscars.pl Tylko jest widoczna chyba jedna zakladka, po zarejestrowaniu sie, jest kilka zakladek. :)

 

 

E08AA274-46BA-496F-91CA-64BCA1E84380.png

Opublikowano

dzięki :)
chyba kiedyś przeglądałem tą stronkę, jak szukałem dla siebie auta w CH, ale bez żadnych rejestracji.
Teraz pójdę o krok dalej ! :D

Opublikowano

Kupiłeś ? 

Opublikowano
24 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Kupiłeś ? 

No właśnie dobre pytanie... Karol kupiłeś???

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie weszlo ;)

Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

Niestety nie weszlo ;)

Za ile poszła, z ciekawości ? 

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie troche lipa, bo nie widac takich rzeczy ?

Opublikowano

na stronach ubezpieczalni można podejrzeć cenę ale trzeba przejść skomplikowany proces rejestracji :P

Opublikowano
10 godzin temu, muunv napisał:

No wlasnie troche lipa, bo nie widac takich rzeczy ?

Czyli jak nie wygrasz, zostaniesz przelicytowany to już nie znasz ceny ? 

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.