Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 godzin temu, karol1981 napisał:

sprzedał jedno padło i kupił drugie :D:D  

+1:grin:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karol1981 napisał:

Czyli ten sam jak mój , jak go wyszmalcujesz to bedzie piękny :)

Bedzie, bedzie. Ale to jeszcze potrwa :P 

51 minut temu, Aleq napisał:

Fakt, każde zadrapanie boli... A najbardziej takie co się samemu się zrobiło.

Coś na ten temat mogę powiedzieć. W ogóle jeśli chodzi o A4 i nie tylko to od groma jest kolorów srebrnych, czarnych. Coś innego spotkać to rzadkość. A czerwony czy inny jasny kolor to już cud.

No ja tu sam nic nie podrapalem, taki kupilem ;) Aczkolwiek prawd, pamoetam jak fele przyrysowalem :facepalm: w poprzednim avancie. 

Czerwony lub niebieski to jest cos pieknego. 

6 minut temu, FroS-t napisał:

+1:grin:

Nie smieszne! ? :D 

Opublikowano

co za końcówki masz? 

 

Opublikowano
15 godzin temu, muunv napisał:

Kasa jest ale modow wiele nie bedzie

:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, MARCIN607 napisał:

co za końcówki masz? 

 

Ala s4, od @blade13. :)

15 minut temu, FroS-t napisał:

:thumbdown:

Nie marudz, bedzie miod malyna :P W Bukowinie nie bedzie wstyd postawic obok Twojej :P

Opublikowano
W dniu 9.08.2018 o 10:35, muunv napisał:

Aktualnie auto stoi bez silnika. Wszystko jest rozgrzebane. Kupilem nowy slupek. Na poczatku przyszlego tygodnia powinien juz jezdzic :banan: No i fvat za czesci. 

FB76AD04-3AD7-4629-AC37-B26BA138AD7B.jpeg

Co to za wycieraczki kupiłeś za 17 PLN ?

Opublikowano
  • Autor

To wycieraczki Oximo jesli dobrze pamietam. Misze zerknac w domu. Kupilem je do mojej drugiej strzaly - b5 :)

Opublikowano
33 minuty temu, muunv napisał:

To wycieraczki Oximo jesli dobrze pamietam. Misze zerknac w domu. Kupilem je do mojej drugiej strzaly - b5 :)

A to wszystko jasne. Myślałem że za areo do b7 tyle dałeś

Opublikowano
  • Autor

Dobra, dzisiaj wymieniony olej (Motul) oraz filtr paliwa i kabinowy. Zrobiona tez plukanka Liqui Moly. Olej czarny jak nie wiem, sufu tez troche sie zebralo, dlatego uzylem plukanki. 

 

Wpadl emblemat na grill i zolte halogeny :P

AD5FB118-DC45-42EF-BE57-F23D3A85931F.jpeg

Opublikowano

Ładnie się prezentuje. :) Tylko pomaluj sobie na czarno łączenia między literami i uchwyty montażowe. Ja u siebie już to przerabiałem, znacznie lepiej się prezentuje. :) 

Opublikowano
  • Autor

Podeslesz foto?

Opublikowano

Przed:

1.jpg

Po:

2.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Skypl napisał:

Przed:

1.jpg

Po:

2.jpg

Faktycznie jest różnica :good:

I ładnie teraz też widać różnice grilla.. chrom i czarny :decayed:

Opublikowano
14 minut temu, Skypl napisał:

Przed:

1.jpg

Po:

2.jpg

Plastdipem malowales chrom? Zastanawiam sie jak z zywotnoscia podczas mycia. 

Opublikowano
37 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Plastdipem malowales chrom? Zastanawiam sie jak z zywotnoscia podczas mycia. 

Gruba warstwa, nie kłaść na niego mocnej chemi i trzyma od roku do 2 lat ;) 

Opublikowano
  • Autor

No ladnie to wyglada :) Bede musial u siebie to zrobic na czarno. 

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

No ladnie to wyglada :) Bede musial u siebie to zrobic na czarno. 

Do pomalowania emblematu polecam jakiś malutki pędzelek np. z lakieru do paznokci. :) 

Opublikowano
  • Autor

Auto oddane do Domina. Niestety drzwi, ktore mialy byc wymienione mocno oberwaly w transporcie, zdarty lakier na okolo 15cm. Ale listwy drzwiowe i tak beda malowane, wiec sie ogarnie wszystko na raz ;)

 

Domina zadanie polega w sumie na pierdolach. 

PL menu, klamka od kierowcy cos lata, podstawka na kubek aie nie wysuwa, jeden glosnik charczy, zapalniczka nie dziala, liswty drzwiowe cos odstaja. Ogolnie kosmetyka :) 

 

Po tym wszystkim auto trafia na polerke. 

 

Dzisiaj jeszcze dotarlo podszybie kompletne oraz uchwyt do sloneczka. 

7AEB2D6B-FBE0-403B-9FD7-1F4670BE039E.jpeg

A618736D-80D2-42A1-8424-683EFE6685B9.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Samochod troche doprowadzony do ladu :) Zalozone koncowki a’la S4 od @blade13. Wgrane pl menu, wymienione drzwi, wrzucone tuba bose z q7. Co do tuby to troche dalem d*py, bo zamowilem z q7. Niestety podloga dosyc mocno odstaje i chyba musze poszukac zapasu 17” nie pelnowymiarowego lub znalezc kogos, kto ma w zapasie 18” i chcialby sie zamienic na tuby :) Wrzucone kompletne podszybie, na montaz czeka jeszcze dokladka z cupry. Prawdopodobnie na poklad wpadnie caly zestaw BOSE. 

 

 

DF6B230B-DBAC-4ADA-BB72-77DABAE73F04.jpeg

47294621-D3B9-485D-8522-AEB507173739.jpeg

7350694A-4E6B-4013-8043-ED9100AD63AA.jpeg

135A3014-3D24-4F00-88EE-CC38215DE632.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto oddane do @spanky EDC Tuning. Okazalo sie, ze auto bylo po programie na Nm. Zostala podniesiona moc na 270hp - bezpieczne mapa dla tego silnika. Zobaczymy jak silnik bedzie sie zachowywac ;) Pozniej bedziemy myslec od dp i coolerze. 

921F425F-E809-448F-AA71-87D2CE06DC5D.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.