Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, afroo. napisał:

Takie niestety uroki aut ściąganych z CH. :unsure:

Dokladnie :) Wszyscy mysla, ze to same rodzynki, ale juz tak nie jest. Auto dostanie komplet drzwi z odawej strony w kolorze i nowy blotnik :)

Opublikowano

Błotnik planujesz Ori używkę czy może zamiennik w kolorze? U siebie muszę wymienić ale w kolorze nie znalazłem (kolor rzadki dosyć) i myślę nad zamiennikiem. Ale to różnie z zamiennikami jest. Jedni chwalą, inni nie

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, jolley napisał:

Błotnik planujesz Ori używkę czy może zamiennik w kolorze? U siebie muszę wymienić ale w kolorze nie znalazłem (kolor rzadki dosyć) i myślę nad zamiennikiem. Ale to różnie z zamiennikami jest. Jedni chwalą, inni nie

Ja biore drzwi w kolorze, plus blotnik jaki tam bedzie i do malowania. Wszystko biore od jednego czlowieka. Ori to ori ;) 

 

jak ze wszystkim. Jednemu sie spodoba, inny zhejtuje. 

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie auto stoi bez silnika. Wszystko jest rozgrzebane. Kupilem nowy slupek. Na poczatku przyszlego tygodnia powinien juz jezdzic :banan: No i fvat za czesci. 

FB76AD04-3AD7-4629-AC37-B26BA138AD7B.jpeg

Opublikowano

Tak ładnie ci szło do momentu jak zobaczyłem tego Castrola na fakturze..

Opublikowano
  • Autor

To jest olej tylko na pierwsze odpalenie :) Wzialem tanszy gdyby cos poszlo nie tak. Po 1000km, jesli wszystko bedzie okej to bedzie wymieniony Motul. 

Opublikowano

OK, w takim razie przepraszam za podejrzenia o zle intencje ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy :P

Opublikowano

Pomyślałem to samo co @HOLMATRO :P Dobrze, że się wytłumaczyłeś :P Zastanawia mnie tylko dlaczego 5W30 a nie 5W40?

Opublikowano
Godzinę temu, Damianq napisał:

Pomyślałem to samo co @HOLMATRO :P Dobrze, że się wytłumaczyłeś :P Zastanawia mnie tylko dlaczego 5W30 a nie 5W40?

Ja też śmigam na 5w30 motulu ?

I jak tam ze slupkiem, złożone wszystko czy bez pospiechu? 

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Damianq napisał:

Pomyślałem to samo co @HOLMATRO :P Dobrze, że się wytłumaczyłeś :P Zastanawia mnie tylko dlaczego 5W30 a nie 5W40?

Mechanior kazal taki kupic :) Dlaczego mialby byc 5w40? :mysli:

7 godzin temu, Sop ek napisał:

Ja też śmigam na 5w30 motulu ?

I jak tam ze slupkiem, złożone wszystko czy bez pospiechu? 

Silnik juz jest na aucie. Dzisiaj bedzie poskladany lub jutro. :banan2:

Opublikowano
3 godziny temu, muunv napisał:

Silnik juz jest na aucie. Dzisiaj bedzie poskladany lub jutro. :banan2:

No no , odliczanie cennych sekund :banan3:

Opublikowano
  • Autor

Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie okej. Bo gwincior juz bym chcial zamowic :banan:

Opublikowano

Kupuj gwint od razu, gdzie to suvem testować nowy silnik :banan:

Opublikowano

Bierz rzeczoznawcę puki silnik poza autem ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Sop ek napisał:

Kupuj gwint od razu, gdzie to suvem testować nowy silnik :banan:

Musze miec pewnosc, ze bedzie jezdzic najpierw :P

1 minutę temu, andrzej104513 napisał:

Bierz rzeczoznawcę puki silnik poza autem ?

Juz dawno ogarniete :)

Opublikowano
  • Autor

Werdykt : PALI I JEZDZI. :banan3:

Auto dzis odebrane, wszystko jest w porzadku. Jezdzi jak zly, skrzynia pracuje swietnie. :)

 

Czekam na dokonczenie spraw z rejestracja. Pozniej auto leci do blacharza i lakiernika. W moedzy czasie ogarne drzwi. Zaleje silnik nowym olejem Motul. Dodatkowo trzeba jeszcze posprawdzac inne pierdoly np. w zawieszeniu. 

 

Prawdopodobnie do wywalenia beda listwy dolne s-line. Obecne dwie sa przerysowane i watpie, zeby dalo sie cos z tym zrobic. Chociaz moze papier scierny da sobie rade...? Nie wiem :) Ale na spokojnie sie ogarnie. :P

 

Lepsze zdjecia auta wrzuce pod koniec tygodnia, musze go troche „doprowadzic do ladu”. Wnetrze od razu bedzie wyprane, polerka i wosk /powloka dopiero po powrocie od lakiernika. 

 

Na wrzesien zapisany jestem do EDC Tuning u @spanky. Chce wywalic kata, wrzucic dp, moze wypluje pod 280 :D

 

Kolejny element ukladanki :)

CEC4AED6-161A-41AE-8653-3CBA031526DB.jpeg

Edytowane przez muunv

Opublikowano

Świetna informacja ! Gratuluję! :rolleyes:

Plany widzę są, także powodzenia ! :)

Opublikowano

Lecisz ostro z tematem :evil:

Nie dość,że samochód sprawny to jescze odrazu rezanie optyczne i mechaniczne :decayed:

I dobrze, tak trzymaj :good:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, jolley napisał:

Świetna informacja ! Gratuluję! :rolleyes:

Plany widzę są, także powodzenia ! :)

Dzieki, dzieki :) Na biezaco bede altualizowac temat. 

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Lecisz ostro z tematem :evil:

Nie dość,że samochód sprawny to jescze odrazu rezanie optyczne i mechaniczne :decayed:

I dobrze, tak trzymaj :good:

Pozdrawiam

No planow jest troche, aczkolwiek rozlozy sie to wszystko w czasie. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.