Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

270/560 to już fajnie idzie ?

A jak ma być więcej to już wogule Super :decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

W poprzednim mialem 250km/570nm. Tutaj ponad 280km by wyszlo, ale jak wspomnialem, nie chce od razu katowac tego silnika ;)

Opublikowano

Ładnie Ci niuta poprawił ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto odwiedzilo kolejny raz Domina. 

 

-Wpadl caly zestaw naglosnienia BOSE + tuba BOSE zQ7. 

-Swiatla USA. 

-Pomalowane zaciski. 

-Dokladka z cupry. 

-Gumowe dywaniki Petex. 

-Sciagniete emblematy z tylnej klapy.

 

Na dniach chce wrzucic spryski mgielkowe.  :)

 

8FC6D466-6457-4ECD-BF90-C242081BF58A.jpeg

E37AC5D9-6C6D-4664-92D8-1EB0EED38537.jpeg

36DA537D-EE0B-4B1F-995A-7FDABEFAD33E.jpeg

21A3AE9E-E016-4135-B910-F4094920CB73.jpeg

4443FBE5-72F3-47B3-AF1F-6F9231124E7E.jpeg

CD692957-54D4-493A-A242-5A41D2BCC0B8.jpeg

21D6ECDA-EEBC-4CAF-A126-E651E0896BE6.jpeg

E528CBC2-163E-4042-B701-8631C63091DF.jpeg

EC7B782C-58FC-4A22-BD6B-50F7B83B70F5.jpeg

52897DBB-1057-4B01-BA4A-0AA5685C81E8.jpeg

E574E585-FC16-41CC-ABE8-DBDCB044A166.jpeg

Opublikowano
7 minut temu, muunv napisał:

 

E528CBC2-163E-4042-B701-8631C63091DF.jpeg

 

Jaką średnicę mają końcówki? Z jednej strony trochę sporawe się wydają, ale pod tym kątem takie małe wypadają :D

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Jaką średnicę mają końcówki? Z jednej strony trochę sporawe się wydają, ale pod tym kątem takie małe wypadają :D

Wiesz co... Nie mam pojecia. :) Musisz pytac @blade13

Opublikowano

No ładnie :oklasky:

Zaciski ja mam czerwone choć żółte też ładnie wyglądają :gicior:

Opublikowano
  • Autor

No ja sie wahalem, miedzy zoltym, a czerwonym. Ale padlo na zolc :)

Opublikowano

Dobry wybór :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 20.08.2018 o 20:56, muunv napisał:

 kolor to LX7Z.
 

 

W dniu 21.08.2018 o 09:47, karol1981 napisał:

Czyli ten sam jak mój , jak go wyszmalcujesz to bedzie piękny :)

 To już mamy małe grono szarych delfinków :decayed:

Chociaż po pierwszych zdjęciach po kupnie jakie wrzuciłeś myślałem że to jakiś inny kolor.

Poza tym idziesz z modami jak burza :ok2:

Opublikowano

zderzak troszkę do poprawy z spasowaniem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No Domin ostatnio go zrzucal i zakladal bo wlasnie byl zle spasowany. Ale teraz chyba jest w miare...

Opublikowano

NO w końcu zaczyna to jakoś wyglądać , oby tak dalej :)

Opublikowano
  • Autor

@karol1981 narazie wystarczy :) Przed zima wpadna pewnie jeszcze ciemne szybki, postoje i drl w ledzie. Reszta po zimie. Aczkolwiek mam juz pomysl na nastepny projekt i nie wiem czy nie poleci w styczniu na sprzedaz :P

 

Poza tym, kupionych troche kosmetykow do auta. Audiola czeka na polerke ;)

 

2DD582E6-07BB-440E-BDA7-958C7F62115F.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na fotele polozona „powloka” z chemical guys :) Spisuje sie dobrze. Dodatkowo przyciemnilem szyby w koncu :P

 

 

1FCCA8AB-790E-4F0A-AD87-579C95A1464A.jpeg

EF96AB11-5988-4292-B0E6-8FAAAAD44C35.jpeg

F32D082F-BACC-4120-83ED-13A925E3C720.jpeg

Edytowane przez muunv

Opublikowano

Noo.. z ciemnymi szybkami jest dobrze:thumbup1:

Karol a koło zmieniasz czy już czas na zimówkę???

Opublikowano
  • Autor

No stoi na zimowkach. Nie mam nawet pomyslu bardzo na letnie... Poza tym, juz jesien i nie wiem czy jest sens wrzucac jeszcze letnie :)

Opublikowano

Wrzucać już raczej sensu nie ma, bo już większość osób myśli o zimie, także będziesz miał więcej czasu na poszukiwania odpowiednich na lato:thumbup1:

A do zimówki jakiś dystans dołóż :decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Tylko zdecydowac sie sam nie moge na felgi :) Jest masa wzorow ale sa gusta o gusciki. Znowu 4-5k nie chce wywalic na kola. 

Opublikowano

Cała zima przed Tobą, więc na spokojnie, jak coś trafisz odpowiedniego dla siebie i w dobrej cenie to bierz :decayed:

I odrazu wrzucaj zdjęcia, bo są niektórzy co trzymają w napięciu bardzo długo......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.