Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko siadly koncowki. Srednica to 2x80mm

Opublikowano
  • Autor

W planach jest wyciecie tlumikow koncowych i przyspawanie koncowek wydechu. Za dwa tygodnie auto idzie na korekte lakieru :) 

 

Aktualnie wczoraj polozylem powloke na szyby CeramicPro Rain + wosk Chemical Guys. Kupilem go z ciekawosci, zobaczymy czy zda egzamin.  :mysli:

 

25DBF5BD-438B-4E3F-98B3-33D99D6FCD56.jpeg

37470EF4-7636-4CE1-9A19-67EF30717628.jpeg

Opublikowano

Jak przygotowałeś szyby pod tę powłokę , sam się zastanawiam żeby położyć coś na szyby ale nie wiem jak się zabrać do tego .

Opublikowano
  • Autor

Karolu, ipa i ogien ;) Wszystkie rogi, przy uszczelkach dokladnie oczyscilem i polozylem to na : przod, lusterka, szyber, wszystkoe boczne, tylna szybe. Chwila roboty :P

Opublikowano

No właśnie z tą ipą mam problem bo jak maziam to zostają takie jakby plamki po twardej wodzie i doopa , nie wiem czy nie trzeba by glinką przelecieć .

Opublikowano
  • Autor

Moze kwestia szamponu? Ew glinka, ipa z woda (?), jakies qd. Pozniej sama ipa. Moze pomoze :)

Edytowane przez muunv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szewc w dziurawych butach chodzi, tak wiec w koncu wzialem sie za swoje auto. 

 

A4 jest po korekcie lakieru. Ogolnie wyszlo bardzo dobrze i jestem zadowolony. 

 

Polerka wykonana tylko w 2-och krokach z racji tego, ze byla sobota, a czas na kobiete tez musi byc :P

 

1. Rotacja + Menzerna 1100, miejscami 300. 

2. DA + Menzerna 2500. 

3. Wosk Soft99 Black. 

4. Felgi zabezpieczone CeramicPro 9H (zostalo mi akurat na felgi :) )

 

 

D7A62FAF-D4EE-44A6-8482-E78BB0099736.jpeg

261A4DAD-F01E-42DA-9DE2-FAD5DA891E15.jpeg

7DC54F4C-E863-4718-81F6-58C9534CA196.jpeg

1A804980-8C2A-4E65-90B0-5E04F5C81EE9.jpeg

0C7987BC-1009-4CD1-B8E5-807E68B36C8B.jpeg

4E4133CD-FD47-4367-ACA8-17AECFF4DA75.jpeg

A55A47E6-C12F-445C-88F4-23A257884342.jpeg

8F68743F-696B-4673-BFCB-5BDA9E6D2E3F.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Idealnym autem jeszcze nie jest :P Chcialoby sie, wiadomo. Niestety listwy drzwiowe wymagaja wymiany. Troche pordzewiale i odstaja. Jedna w CH miala jakas przygode juz. Chodza mi po glowie z S4 ;)

Opublikowano

No listwy S4 dają za***isty look ;) także jak tylko są fundusze to nie ma się co zastanawiać :P

Opublikowano

Good job i efekt elegancki :thumbup1: Mnie też to czeka i widzę że warto :cheesy:

Opublikowano

za***iście sie blyszczy, moze chcesz jeszcze jednego avanta pojechac ? :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.10.2018 o 12:13, qruku napisał:

Good job i efekt elegancki :thumbup1: Mnie też to czeka i widzę że warto :cheesy:

Warto, warto :) Efekt naprawde zadowalajacy ;)

3 godziny temu, daglas napisał:

za***iście sie blyszczy, moze chcesz jeszcze jednego avanta pojechac ? :D

Smialo, ten byl mega wyzwaniem. Nic mnie juz nie zaskoczy :D 

Opublikowano

Pisze priva ;)

Opublikowano
4 godziny temu, muunv napisał:

 Nic mnie juz nie zaskoczy 

No przyznam odważne stwierdzenie:cool1:

Opublikowano
  • Autor

Moze i odwazne, ale zajmje sie polerka aut na codzien i mialem juz naprawde masakryczne przypadki. Dlatego, nic mnie juz nie zdziwi ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przy aucie aktualnie za wiele sie nie dzieje. Wszystko bez zarzutu, ostatnio wziety na podbosnik i przejrzany pod katem usterek / zuzycia, ale wszystko jest tak, jak powinno byc. 

 

Poza tym, standardowo detajlingi :D

 

 

08910461-E813-4902-A19D-42E5F1109908.jpeg

190A8CFA-C638-49C5-A34A-182A2CE752CE.jpeg

4149F7F4-39C3-4AD6-B31F-9D87ECA8724C.jpeg

BBB2B306-59FC-41B7-8664-C724386D401B.jpeg

A0AF22D8-99DB-4FA9-BA38-60A2E0872874.jpeg

C04FCEE3-CCFF-4307-A73B-8825174B7EC5.jpeg

418852F5-AAF4-4877-B742-D509318E2212.jpeg

5CC63B6A-A397-4B9F-961D-131148BE327D.jpeg

Opublikowano

Błyszczy się elegancko, konkretna robota! Shadow line do niej. :D

Opublikowano

Świetna robota Karol :oklasky:

Lampki do DRL jakieś białe by pasowały:gicior:

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo, planow cala masa i DRL tez :) ALE! Trafil sie klient na auta i narazie nie inwestuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.