Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weź ode mnie A8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie operuje takim budzetem :P

Opublikowano

to ewentualnie C7 będę miał (nie moje) w przeciągu miesiąca :decayed:

Opublikowano

... i tak kupi kolejne B7 3.0 TDI ?

Opublikowano
  • Autor

Narzeczona mowi to samo :D Ale ptrzylem B7 3.0tdi to w PL nie ma nic godnego uwagi, w CH stala calkiem przyzwoita, miala bardzo dobre wyposazenie, sline zewnetrzny ALE.... W srodku zwykle stolki :mysli:

Opublikowano

To znaczy, że miałbyś więcej do rezania:wink4:

Opublikowano
  • Autor

To fakt, ale byla za mocno uderzona :angry:

Opublikowano

W którą strone??

Opublikowano
  • Autor

Centralnie w przod i boki. Wygladalo to tak jakby wlecial pomiedzy „cos” (moze auta, moze cos betonowego) + przodem w jakies drzewo, bo wygladalo na owiniecie drzewa albo jakoegos slupa. 

Opublikowano

No teoretycznie groźnie brzmi, ale wiesz, że czasami może tylko straszyć z zewnątrz.. hmm, ciekawe jak z podłóżnicami.. choć podejrzewam, że mogło nic im się nie stać.

Bo jak struktura auta dobra, to kupujesz takie coś na graty i jeszcze zarobisz na reszcie.. :wink4:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-s-line-bre-anglik-ID6zvlFw.html?utm_source=rtbhousemediabuying&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtbhouse-m

 

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale nie chce lupic czegos, czym sam bede sie bac jezdzic :)

Opublikowano

Jeśli nie ingerowałbyś w strukturę, to nie ma się czego bać.. choć czasami taka np. podłóżnica zmieniona lepiej wygląda i jest pewniejsza niż ori sprzed 12-15 lat.. no i wiadomo, żeby nie była zrobiona "u somsiada janusza w szopie":wink: 

Nie zaśmiecając tematu, u mnie w firmie zmienialiśmy cały tył w tesli model x... tak to wyglądało na ramie..

 

20180223_114651-3024x2268.jpg

Opublikowano
15 godzin temu, Adam87 napisał:

Nie zaśmiecając tematu, u mnie w firmie zmienialiśmy cały tył w tesli model x... tak to wyglądało na ramie..

 

20180223_114651-3024x2268.jpg

Sorry że zaśmiecam temat ale wygląda to mega profesjonalnie. Gdzie takie naprawy robią?

Opublikowano

Niestety nie w polsce.. szkoda:whistling:

Norwegia

Opublikowano
  • Autor

Nawet jesli odda go za 13k, to spokojnie wyjdzie 21k. Bo trzeba zakladac, ze do wymiany moze byc silnik. No i 2005r, srednio oplacalny interes. 

 

Dzisiaj o 23:00, konczy sie aukcja BMW E61 535d, ktore licytuje. Moze wejdzie ;)

Opublikowano

No jakby silnik do wymiany to pewnie wyjdzie coś koło tego. 

Bmw e61... hmm .. ciekawe:eusathink:

Daj znać jak wyjdzie. Trzymam kciuki:thumbup:

Opublikowano

i ja trzymam kciuki ?

na m57n2 to dobra przesiadka, coś o tym wiem ? baaardzo dobry silnik, tylko wielka szkoda że blok już aluminiowy a nie żeliwo tak jak w m57/m57n..

Opublikowano
  • Autor

Malo mi mowia Twoja liczby... :D Nie znam sie zbytni na oznaczenich w BMW :P

Opublikowano

Elegancka gazetą uderzona :good:

 

Screenshot_20190109-224159.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.