Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe foteczki :P :

10065091ds3.th.jpg

10065121zq0.th.jpg

10065151cz9.th.jpg

10065181lb7.th.jpg

10065211br3.th.jpg

10065241oy8.th.jpg

10065261oh1.th.jpg

10065301tt6.th.jpg

10065311mp9.th.jpg

10065341fn3.th.jpg

10065371ed2.th.jpg

10065411ny1.th.jpg

Mile widziane jakies sugestiones co bym mogl wyrezac jeszcze w autku :P

Dlugo zamierzanych planow chce jeszcze:

-zmienic felunek na 17-18" od RS6

-dodac czujniki parkowania -przod-tyl

-zalozyc ori rns-e dvd - powiedzmy ze w trakcie :)

-skombinowac gdzies boczki tylne drzwi z roletami przeciwslonecznymi automatycznymi :) ( w serwisie krzycza 1800zl za sztuke!! sic!) - nierealne :(

-zalozyc tempomat :) - sie da ale za drogo :(

Ehh troche sie tego nazbieralo hehehe

Opublikowano

ładna furka :biggrin:

Opublikowano

No, to piekna piekna piekna A6 :biggrin: I coraz wiecej ich na forum :lol: Gratuluje super autka !! :quattro:

Opublikowano

Zakupiłeś A4+2, wypasik bardzo ładny+ :quattro: .Gratulation.

Gleba ,większe fele i miód, tzn jest miodzio, ale bedzie wieksze.

ps. wg mnie , rzecz jasna.

[ Dodano: 13-03-2007, 23:22 ]

aaaaaaaaa -Podpisu jeszcze nie zmieniłeś. :biggrin:

Opublikowano

zakładaj 18-20 cala na bootki i cioraj :) a ma Navi.. ? bo nie widze.. ładna niunia :)

Opublikowano
  • Autor

Navi w drodze z Ingolstadt :P za jedyne 100 euronow :)

Opublikowano

Nie podoba mi się!!!!! Bo to nie A4!!!!! Żartuję :rotfl: Autko ładniutkie :wink: Ładniutka A6 taka jak trzeba, szkoda, że nie diesel :lol:

Opublikowano

NO gratuluje to prawie jak A4 :biggrin:

Pelna wersja wyposazeniowa A6 :)

a to w A6 nie bylo szyberdziury :question:

Opublikowano
  • Autor

no byla byla moze troche przesadzilem w tym wszystkim :P ale w porownaniu z tym co mialem to pelna jest na pewno :P hehehe

Opublikowano

V6 i :quattro: = :cool:

Lookier tez podmienił traktora na coś konkretnego...cholera nie bujnąłem się jego 2.4q :frown:

Opublikowano

linia sedanów A6 mi nie leży, silnik i napęd miodzio :wink:

Opublikowano

Ładna furka i jaki fajny siniczek :wink:

Opublikowano

Ladne A6 koniecznie zaloz "ładne"18 i bedzie jeszcze ladniejsza :wink:

ja i tak wolę (w tej budzie) A4 :twisted:

Opublikowano

ladniutka, uwielbiam dzwiek V6 :) no i co najwazniejsze, Twoja niunka ma jeszcze :quattro: ! gratuluje awansu :P

Opublikowano

łądniutki - nareszcie z tyłu też można usiąść - bo w A4 ilość miejsca z tyłu to dla mnie porażka ( przynajmniej dla moich wymiarów ).

Opublikowano

jak wrazenia?? silnik wystarcza?? ladne ;)

Opublikowano

Kolejna A6 i kolejna piękna a do tego :quattro: i na niezłym wypasiku :lol:

Gratuluje zakupu :exclaim:

Opublikowano

ładna A6 :wink: tylko ma jeden mankament szkoda ze nie TDI :wink: ale quattro nadgania

Opublikowano

Ladna A6, srebrna :smile: i dotego :quattro: Gratulowac zakupu i przesiadki poleczke wyzej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.