Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

jak wrazenia?? silnik wystarcza?? ladne ;)

Wrazenia?? BOSKIE!! Swietnie sie to prowadzi , komfort cudowny i ile miejsca :)

Silnik?? Bardzo pozytywne wrazenia chociaz !! ... chyba jest przeplywka padnieta i nie daje jeszcze tyle co moze :) i troche jednak lyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i troche jednak lyka :P

a no to nie TDI mi tez 2 razy spalanie wzroslo po zmianie dobrze ze gaz mam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam czy inwestowac w gaz, za cholere nie wiem jak to wylicz po ilu mi sie zwroci. Mam tak , robie rocznie max. 15 tys km , za instalacja mysle ze wyjdzie ok. 5000 tys . Mysle ze bede nia jezdzil ok. 2 lat . Jest jakas madra glowa co by mi to wyliczyla czy mi sie oplaca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo...MAX, graty, widzę że wybrałeś naprawdę konkretnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko przeliczyłem i tak

przy spalaniu 15/100(wzięte z mojego widzimisie ;) ) to za te dwa lata przjeżdżając 30k km wypalisz 4,5k litrów PB

przy gazie i jego spalaniu ok 17 powiedzmy, ten sam dystans wyjdzie Cie 5.1k litrów gaziku

Oblicz wg aktualnych cen ile wyjdzie Cie za PB i ile za LPG ( przy cenie PB 4zł- 18k zł za 2 lata, przy cenie 2,5 zł za lpg wyjdzie Cie 12750, różnica niewiele ponad 5k zł) więc sobie przelicz czy sie opyla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak , robie rocznie max. 15 tys km

jak tyle robisz to nie zakladaj ja tez robie podobnie tylko ze u mnie juz byl gaz co postawilo mnie w sytuacji bez wyjscia jezdzic na gazie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dobrą instalacje do V6 można zalożyć za 3-3,5 tyś zł i nie u dziadzia władzia w szopie tylko w dobrym warsztacie,więc nie wiem skad ta cyfra 5000 :eek:

Po drugie z dobra instalacja gazowa moze nie wezmiesz duzo wiecej przy odsprzedazy ale latwiej ci bedzie auto opchnac, sprawdzone na wlasnej... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO gratuluje to prawie jak A4

Prawie robie wielką róznice :lol:

Spoko furacz...... no to dziś kreska na spocie :) z moim TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem juz mi sie bardzo podoba mimo ze mam ja od 3 tygodni :P a co dopiero jak bede tym umial jezdzic :P

No ładne auto, tylko coś nie tak z tymi odcieniami lakieru i szerokością szpar, wygląda na to, że ta A6 "wskoczyła" gdzieś, kiedyś, delikatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...