Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kosz


kris_lpgcars

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, czy Ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne ?

Poza tym pisz jaśniej, bo czytałem to chyba ze 2 razy żeby złapać sens tego, co chcesz uzyskać, a co było na forum nie raz, a z drugiej strony nie wiem czy jednak zrozumiałem sens Twojego pytania o ile można to nazwać pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie na wyspy wyjechało i języka ojczystego zapomniało :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zakumałem, ze 3 razy czytałem i nadal nie wiem co co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ uważasz, że stosowanie poprawnego i zrozumiałego j. polskiego nie ma sensu, oczekuj równie zrozumiałych odpowiedzi: ひとたび走り出せば、専用スポーツサスペンションが、切れ味鋭いハンドリングをもたらしてくれる。Audi A4ならではの洗練はそのままに、あなたをどこまでも走りへと誘惑します

(Żeby nie było, że OT - źródło: www.audi.co.jp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze napisze jak chlopu na miedzy bo widze ze czesc pisze po to by cos napisac (uwaga do moderatora) co niby to forum jezyka polskiego jest a wracajac do pytania to jak powiem ze szukam dokladnie technicznego opisu kodow silnikow bazowych VAG .

OK, niech już będzie po angielsku. Powiedz o co Ci chodzi, ja nadal nie kumam. Co to znaczy to: "szukam dokladnie technicznego opisu kodow"?? Znaczy się, że co?? Masz kod silnika i na jego podstawie, no właśnie, co chcesz się dowiedzieć ?? Jaką ma pojemność, moc, skok tłoków, kompresję, itp?? Czyli szukasz danych technicznych silnika na podstawie kodów?? Tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem...! Ja to się zastanawiam czy sam pytający zrozumiał sens swojego pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jak to czytalem to pytanie o hierarchii silnikow, to przyszla mi jedna tylko mysl...ukrzyzujcie mnie :blink: o co ci kaman czlowieQ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać od drugiego postu, bo pierwszy długi był a już późno :> szkoda mi sie goscia zrobiło i chciałem pomóc, ale po przeczytaniu tego pierwszego mało z kanapy nie spadłem ze śmiechu :polew:

Kolego jak to sam jutro na trzeźwo przeczytasz to też się pośmiejesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać od drugiego postu, bo pierwszy długi był a już późno :> szkoda mi sie goscia zrobiło i chciałem pomóc, ale po przeczytaniu tego pierwszego mało z kanapy nie spadłem ze śmiechu :polew:

Kolego jak to sam jutro na trzeźwo przeczytasz to też się pośmiejesz :)

Kolego tobie też radze spojrzeć na date pierwszego posta, raczej jutro tego nie będzie czytał :polew: toście odgrzali kotleta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałem że kolega chce zawirusować auto,reszty nie rozumię, just do it, może to zrozumie jak po polsku pisac nie umie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to się stanie tradycją i raz na 2 lata ktoś zawsze odkopie ten temat :polew: przecież ciągle przybywa klubowiczów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...