Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

20191022_201124.jpgIMG-20191022-WA0006.jpg

Felgi na nowy sezon kupione  ? 19j 8.5j 30et  i wybrany kolor folii

 

Opublikowano
W dniu 22.10.2019 o 20:15, L23piotr napisał:

20191022_201124.jpgIMG-20191022-WA0006.jpg

Felgi na nowy sezon kupione  ? 19j 8.5j 30et  i wybrany kolor folii

 

buty se wyczyść :grin:

Odważny kolor jak na tą budę ;-) ale pewnie w połączeniu z keskinem będzie ładnie sięzgrywać :-) :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, pawelosinski83 napisał:

buty se wyczyść :grin:

 

Dzięki Bogu to nie moje?? kolor na zdjęciu nie oddaje tego jak wygląda w rzeczywistości 

Opublikowano

Z którego roku jest cabrio ? Jaki silnik ? Masz zdjęcie środka ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, granatowy napisał:

Z którego roku jest cabrio ? Jaki silnik ? Masz zdjęcie środka ?

1992 2.3ng ale myślę o swapie na 1.8 t albo jeśli uda się dostać  tanio to 2.2t środka nie mam. Szału nie ma, po nowym roku będę dawać do obszycia całość w czarna skórę ?

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się czy w moim silniku można zrobić popcorn? I czy musiał bym zmienić tylne tłumiki na przelotowe? 

Opublikowano
W dniu 26.10.2019 o 07:19, L23piotr napisał:

Zastanawiam się czy w moim silniku można zrobić popcorn? I czy musiał bym zmienić tylne tłumiki na przelotowe?

W każdym można, jedyne co jest przeszkodą to katalizatory (szybko się zapchają). No i przy seryjnym wydechu może być trochę "kapiszonowo", ale w esce tylne tłumiki są dosyć mało restrykcyjne, więc  powinno być całkiem ok.

Opublikowano
W dniu 24.10.2019 o 18:54, L23piotr napisał:

1992 2.3ng ale myślę o swapie na 1.8 t albo jeśli uda się dostać  tanio to 2.2t środka nie mam. Szału nie ma, po nowym roku będę dawać do obszycia całość w czarna skórę ?

W pierwszej kolejności zmień lampy w tej osiemdziesiątce bo zabierają jej cały szyk ;)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, szafa napisał:

W pierwszej kolejności zmień lampy w tej osiemdziesiątce bo zabierają jej cały szyk ;)

Wiem wiem. Muszę poszukać ori soczewki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja ? przyszły felgi i opony. Opony miały być inne ale po zamówieniu Oponeo wysłało część  kasy i tańsze opony ? ale już nie chciało mi się drążyć tego . Opony które dostałem to nankang ns20 215/35/19 . Pozatym w miedzy czasie podczas jednego odpalenia bendiks nie cofnął się i trzeba było wyciągnąć rozrusznik i dac do naprawy, oraz wpadły bi-ledy koito ? stwierdzam że różnica nie do opisania ?IMG-20191118-WA0003.jpgIMG-20191118-WA0002.jpgIMG-20191114-WA0000.jpgIMG-20191111-WA0002.jpgIMG-20191115-WA0003.jpg

Opublikowano

Rolka kozacka! :tongue4: Kolor też niczego sobie będzie. Czekamy na końcowy efekt, w folii mało b6-tek jest, na pewno będzie się mocno wyróżniać. Trzymam kciuki! :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I już jest? zdjęcia nie oddają koloru ale jest mega. ?? koła pasują idealne tylko trzeba troszkę opuścić ? jestem umówiony na LC ? ciekawe co z tego wyjdzie. IMG-20191209-WA0006.jpg

Opublikowano

Pięknie się prezentuje. :thumbup1:

Zasuwaj w teren i rób foty do kalendarza. :guma:

Opublikowano

Ciekawie wyszedł projekt

??

Btw. Co to za folia ?

Prośba o więcej zdjęć, zwłaszcza w świetle ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, black4 napisał:

 

Btw. Co to za folia ?

 

Dzięki wielkie. Zdjęcia jak będę mieć to wstawię. A folia to TeckWrap GAL01

Opublikowano

Bardzo oryginalna?

Jak będziesz miał fotki koniecznie wstawiaj ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładny kolor folii!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś 1 dzień nowego roku A jak nowy rok to nowe pomysły i plany. Z najnowszych rzeczy to wpada nowy wydech na 2 przelotowych tlumikach magnaflow ? ponieważ na starych końcowych nie można było zrobić LC. I 2 rzecz to nowe hamulce na przód.  Zaciski akebono na tarcze 375mm?IMG-20191230-WA0002.jpgIMG-20191230-WA0001.jpg20200101_142940.jpg

Opublikowano

Grubo , te zaciski zatrzymają lokomotywę. :thumbup1:

Zrób foty auta na nowych felach.

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, dekiel 13 napisał:

Grubo , te zaciski zatrzymają lokomotywę. :thumbup1:

Zrób foty auta na nowych felach.

 

IMG_20191224_170738_362.jpg

IMG_20191218_221739_913.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.