Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic


jnow

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, papadziordzio napisał:

W żadnym Audi nie siądziesz tak jak w BMW :guma: wstępny wybór bardzo dobry, pamiętaj tylko o Mpaku - must have:thumbup1:

Dzięki za radę - M-pakiet to rzeczywiście must have. Do tego koniecznie chciałbym audio Harman-Kardon, kamerę cofania i łopatki przy kierownicy. Egzemplarz, który mam na oku ma wszystko, z wyjątkiem łopatek przy kierownicy - to dla mnie duży ból, ale może da się je dołożyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, papadziordzio napisał:

W żadnym Audi nie siądziesz tak jak w BMW :guma: wstępny wybór bardzo dobry, pamiętaj tylko o Mpaku - must have:thumbup1:

Bo ja wiem. Kwestia subiektywnych odczuć. Ja na przykład jak kupowałem auto to byłem najpierw w BMW i jakoś 4 mnie nie przekonała ani stylistycznie ani też pozycją za kierownicą. Potem poszedłem do Audi i A5 znacznie bardziej przypadła mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może jakie są parametry i model tych moich felg letnich 18" ze zdjęć powyżej? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :) Mam je na razie w przechowalni, więc nie sprawdzę jak, a chcę je powoli zacząć wystawiać na sprzedaż.

EDIT:

Już mam :) 

Średnica , rozmiar: 18"

Szerokość felgi: 7,5"

Rozstaw śrub: 5x112.0

Osadzenie ( ET ): 37

Otwór centralny ( mm): 66,6

Kolor: Srebrny

Powłoka: Połysk

Numer katalogowy: Oryginał OEM Audi 4G0601025M


Do tego komplet opon całosezonowych Kleber Quadraxer 2, kupione jako nówki przy przebiegu ok. 108 tys. km, przejechały dwa sezony letnie po około 5 tys. km.

Edytowane przez jnow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.original-felgen.com/8k0601025bm8z8.html

 

Jestem przekonany że bardziej te z linka powyżej. 

 

Jak by Ci coś poza kołami zostało, to chętnie przyjmę. Jestem  z Gdańska i mam dokładnie takiego samego Allroada tylko że w Tdi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kipps, dzięki. Oprócz kół została mi tylko listwa drzwi kierowcy (aluminium 'carbonowe').

Nikt nie ma ochoty na te koła? Dla forumowicza zniżka.

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Dzień dobry! Po sprzedaży samochodu Audi A4 Allroad B8 pozostały mi na sprzedaż koła, tj. felgi oraz opony. Opis: 1. Felgi: - OEM Audi (oryginalne), - 4 szt. + 4 szt. dekielków, - średnica: 18", - szerokość...

 - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...