Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic


jnow

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzyni Tune-Up nie ruszał w ogóle, więc wątpię żeby były wcześniej przesuwane limitery. I tak jak mówisz, tuner mówił mi, że zobaczy na ile będzie go „blokowała” skrzynia i w zależności od tego zdecyduje czy ją ruszać.

Jestem po pierwszej krótkiej trasie na półwysep, wyprzedzanie bajka, jest zdecydowanie lepiej niż było :)

@Korton555, heheh, dzięki bardzo! I wzajemnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Gratulacje, bezawaryjnej i udanej jazdy !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Gregor10? :) Na kiedy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u Grześka.

Będę jechał na Święta do domu rodzinnego i wtedy podskoczę do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 21:36, wampir napisał:

Tak, u Grześka.

Będę jechał na Święta do domu rodzinnego i wtedy podskoczę do niego.

To się umów z dużym wyprzedzeniem, żeby nie było, że wolne terminy ma miesiąc po świętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dłuższej trasie Allroadem, w tym podjazdy leśnymi oblodzonymi/ośnieżonymi drogami - jest super, idzie jak burza :) Na trasie denerwuje tylko mały bak, częstotliwość tankowania jak w WRX :)

W pierwszą stronę, gdy się spieszyłem, spalanie wyszło 12.3 L / 100 km, powrót spokojniejszy i około 10 L / 100 km. 80% trasy to jazda autostradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka miałeś predkosc na autostradzie i ile w tym momencie obr/min?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą stronę starałem się jechać 180-185 km/h na tempomacie, ale z uwagi na spory ruch często musiałem zwalniać i potem rozpędzać się z powrotem. Z samej jazdy autostradowej wyszło mi średnie spalanie ponad 14 L, dopiero na gierkówce spadło, bo tam dało się jechać już w miarę równo 140-160 km/h.

Ile obrotów jest przy tych 180 km/h nie pamiętam, wydaje mi się, że około 3 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 18:37, jnow napisał:

Ile obrotów jest przy tych 180 km/h nie pamiętam, wydaje mi się, że około 3 tys.

Z tego co pamiętam to ok 3100-3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wampir napisał:

a przy 150km/h ile obr?

Z proporcji wychodzi ok 2600, zakładając, że przy 180km/h jest 3100obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. I to właśnie prędkość 140-150 km/h jest najrozsądniejsza z punktu widzenia spalania ;) choć ja wychodzę z założenia, że 2-3 litry w te czy we w te aż takiej różnicy nie zrobi.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka zdjęć zrobionych wczoraj :) Generalnie ciągnie mnie do powrotu do Subaru lub do zmiany na coś sportowego, także rozważę sprzedaż - więcej info na PW lub tel. 791 859 666.

1przód2_selected.JPG

2tył prawy_selected.JPG

3lewy tył_selected.JPG

4lewy bok_selected.JPG

5lewy skos_selected.JPG

6prawy bok_selected.JPG

7środek_selected.JPG

8fotele_selected.JPG

9zegary_selected.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży świeżak jestem żeby wystawić ogłoszenie na forum, więc wrzucam linka tutaj :) Dla forumowiczów cena wyjściowa -1.000 PLN.

 

940666356_;slot=1;filename=eyJmbiI6IjAya
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 Allroad - Nie Pierwszy właściciel, Brązowy, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 250 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedane - pierwszy oglądający zabrał Audika ;) 

Zostały mi na sprzedaż felgi 18" ze zdjęć z oponami całosezonowymi (przebieg ok. 8 tys. km) - propozycje cenowe proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jnow napisał:

Sprzedane - pierwszy oglądający zabrał Audika ;) 

Zostały mi na sprzedaż felgi 18" ze zdjęć z oponami całosezonowymi (przebieg ok. 8 tys. km) - propozycje cenowe proszę na PW.

U mnie zawsze pierwszy klient brał auto. Jak dobre to się sprzedaje bez problemu.

 

Co teraz ? Wrx sti??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem STI, ale to ma być jedyne auto w domu, dużo jeżdżone przez żonę. I tu przemawia rozsądek żeby to był automat, lepiej wyciszone, nadające się też w trasy itd.

I tym sposobem wybór wstępnie padł na 430i z X-Drive. Po programie to będzie miało ok. 300 KM, więc w miarę sprawnie. Oglądałem jedną w zeszły weekend i sama pozycja za kierownicą zrobiła na mnie duże wrażenie. Rozważyłbym A5 w najnowszej budzie, ale tutaj budżet się niestety rozjeżdża.

Pozdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jnow napisał:

Rozważałem STI, ale to ma być jedyne auto w domu, dużo jeżdżone przez żonę. I tu przemawia rozsądek żeby to był automat, lepiej wyciszone, nadające się też w trasy itd.

I tym sposobem wybór wstępnie padł na 430i z X-Drive. Po programie to będzie miało ok. 300 KM, więc w miarę sprawnie. Oglądałem jedną w zeszły weekend i sama pozycja za kierownicą zrobiła na mnie duże wrażenie. Rozważyłbym A5 w najnowszej budzie, ale tutaj budżet się niestety rozjeżdża.

Pozdr.

Kuba

W żadnym Audi nie siądziesz tak jak w BMW :guma: wstępny wybór bardzo dobry, pamiętaj tylko o Mpaku - must have:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...