Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
.Z wyzej napisane wypowiedzi podtrzymuje ze mimo wszystko porownanie wlasciwosci jezdnych audi z napedem na jedna os z bmw ma sie na korzysc dla bmw

A świstak siedzi i zawija w te sreberka.Możesz użyć jakichś argumentów dlaczego bmw ma lepsze właściwości jezdne ?? I może napisz jak CI się jeździ bwm w zimie :lol: Bo moich 2 kolegów pokupowało sobie 330D i teraz na zime szukają jakiegoś Audi 80 z quattro :rotfl: Kolega co ma M5 jeździ przez całą zime Berlingo i nie dlatego , że mu szkoda auta :twisted:

Opublikowano

Przynajmniej auto Ice wyglada na 2 letnie :twisted:

Opublikowano
M5 jeździ przez całą zime Berlingo i nie dlatego , że mu szkoda auta :twisted:

powiedz Hugo że niema na paliwo :lol::lol:

Opublikowano
upssss wpadka.Nie zauwazylem ze audi to rocznik 1997 :biggrin: .Mimo wszystko bmw bedzie zapewne o okolo 5 lat starsze niz to audi, w bmce zapewne nic nie jest przerabiane.Z wyzej napisane wypowiedzi podtrzymuje ze mimo wszystko porownanie wlasciwosci jezdnych audi z napedem na jedna os z bmw ma sie na korzysc dla bmw

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 20-03-2007, 01:19 ]

kolego, ja dalej podtrzymuje swoja prosbe o zapoznanie sie z regulaminem, pozniej beda juz ostrzezenia

widze że fani Bmw niemogą sie pogodzic :rotfl::rotfl::rotfl:

dzisiaj staje na kreske z Porsche Boxster 2005 r :question:

Opublikowano
dzisiaj staje na kreske z Porsche Boxer 2005 r

Na tej samej drodze?

Opublikowano
dzisiaj staje na kreske z Porsche Boxer 2005 r

Na tej samej drodze?

tak, bo to jedyny bezpieczny odcinek bez ludzi i Policji :biggrin:

Opublikowano

Weźcie sobie kogoś kto was wystartuje

Opublikowano

ile ma ps ten porschak??

Opublikowano

dzisiaj staje na kreske z Porsche Boxster 2005 r :question:

nie rob tego bo kolejni bede plakac :wink::rotfl:

a tak na powaznie. to z jakim startujesz? zwyklym czy S ? zwyklego powinienes bez problemu luknac ale S hmm..

Opublikowano
dzisiaj staje na kreske z Porsche Boxster 2005 r :question:

Mysle ze dasz rade Stary!

pozdro :eek:

Opublikowano
ile ma ps ten porschak??

zwykly ma silnik 2,7 i 240 ps a S slilnik 3,2 i cos kolo 280.

Opublikowano
ile ma ps ten porschak??

zwykly ma silnik 2,7 i 240 ps a S slilnik 3,2 i cos kolo 280.

to za słaby zeby sie scigac z icemanem

Opublikowano

to zwykły i kabriolet ale do albumu bedzie jak znalazł :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

zwykły dostanie baty

natomiast S-ka zje Ice jak lody w waflu :wink:

Opublikowano
zwykły dostanie baty

natomiast S-ka zje Ice jak lody w waflu :wink:

tralala , w przyszłym tygodniu będe ja rasował , a wczoraj staciła na wadze 80 kg ............ :rotfl::rotfl:

Opublikowano
wczoraj staciła na wadze 80 kg ............

czyzbys przeszedl szybkie odchudzanie?? :rotfl:

Opublikowano
a wczoraj staciła na wadze 80 kg

to ładnie ją odchudzasz :rotfl:

Opublikowano
a wczoraj staciła na wadze 80 kg

to ładnie ją odchudzasz :rotfl:

gazownie wywaliłem bo mnie denerwowała , (butla z gazem) i tube która wazyła 25 kg :rotfl::rotfl:

Opublikowano
gazownie wywaliłem bo mnie denerwowała , (butla z gazem) i tube która wazyła 25 kg

ale tych 100kg szpachli juz sie nie pozbędziesz :rotfl:

Opublikowano

Ice to weź posadź za kierą kogoś lżejszego - kolejne 30-40 kg :rotfl:

[ Dodano: 20-03-2007, 11:53 ]

ale tych 100kg szpachli juz sie nie pozbędziesz

stary widziałeś auto, że się wypowiadasz?? Jak twoje turbo powedz?? czasem nie sra jakimś syfem z wydechu?? :rotfl::wink: :twisted: :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.