Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
"Prosty sposób na B7"

No chyba nie taki prosty :wink:

Ice bardzo fajny furak.

No właśnie nie prosty i dlatego tak napisalem bo cały post jest taki...smieszny [;

[ Dodano: 12-04-2007, 21:03 ]

nie chce mi działać. Wywala, że brakuję jakiegoś kodeka

Mam to samo :confused:

Tez tak miałem to ściągnąłem taka paczke z jakiejś strony (czhyba allplayer.prv.pl)o nazwie codec8.1 i wszystko śmiga [;

Opublikowano

nie ma jak oglądać w realu :wink:

Opublikowano

ładnie ładnie :wink:

Opublikowano
ładnie ładnie :wink:

mi sie tez podoba ,tylko krótki jakoś :rotfl:

Opublikowano

krotki ale za to jaki efektowny heehe :lol::lol:

Opublikowano
krotki ale za to jaki efektowny heehe :lol::lol:

filmik piekny dzieki martin a4 :quattro:

Opublikowano

przestan nie ma za co, super masz fure i tyle :cool::cool::cool:

[ Dodano: 12-04-2007, 23:11 ]

mam nadzieje ze mnie nia kiedys przewieziesz Ice? :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano
panowie allplayerem otwierajcie go

nie wiem jaki macie problem mi otwiera to windows media plyer :wink:

Opublikowano
mam nadzieje ze mnie nia kiedys przewieziesz Ice?

masz jak w banku :rotfl::rotfl:

Opublikowano
nie ma jak oglądać w realu :wink:

W realu najlepiej :exclaim:

Opublikowano

O w mordę. Neon. :confused: A taka fajna furka tak poza tym :rolleyes: . :wink: Dobrze, że już go nie ma, bo cała reszta jest gites :biggrin:

Opublikowano
O w mordę. Neon. :confused: A taka fajna furka tak poza tym :rolleyes: . :wink: Dobrze, że już go nie ma, bo cała reszta jest gites :biggrin:

jest tylko w 8 kolorach :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Ale na srebrnych felach wygladal duzo lepiej !! :twisted:

Opublikowano
Ale na srebrnych felach wygladal duzo lepiej !! :twisted:

wydaje ci sie ,latałem na nich 2 lata musiałem cos zmienic a że one mi sie dalej podobaja no to je pomalowałem , ale z tego co teraz widze co sie dzieje w swiatku tuningowym to odchodzi sie od chromu :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
wydaje ci sie

Nie wydaje, widze, szkoda felg :rolleyes:

Opublikowano
Nie wydaje, widze, szkoda felg :rolleyes:

Tez mi sie lepiej podobalo przed pomalowaniem :twisted:

Opublikowano
Nie wydaje, widze, szkoda felg :rolleyes:

Tez mi sie lepiej podobalo przed pomalowaniem :twisted:

Sa gusta i guściki :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Jego felgi, woli pomalowane, to ma. I wszystko na ten temat. Mi osobiście też się nieszczególnie podobają kolorowe felgi, ale jak ktoś takie woli, to nie widzę przeszkód (btw: gdzie są moje okulary :rotfl: )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.