Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi iceman - Kille !!


Gość Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Iceman moze przystopuj na chwile bo niedlugo nikt nie bedzie chcial sie z Toba scigac :)

I skończą się kile , i co będziemy oglądać.

Twoje :audi: nieźle zapitala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICE nie myślałeś kiedyś żeby wystartować w jakiś wyścigach na 1/4 mili ? już nie chodzi o pokonanie jednego czy drugiego ale o sprawdzenie faktycznego czasu przejazdu w stworzonych do tego warunkach.Te starty które pokazujesz to napewno super zabawa ale jakby nie było widać że samo ruszenie często jest nierówne co się przekłada na całość wyścigu, a tam masz 2 starty i niezależnie który jesteś na mecie 2 razy jesteś zmierzony - i wiesz co naprawdę potrafisz i jak Twój czas wypada przy innych furach.A tak ogólnie to super że masz się czym bawić i z kim bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICE nie myślałeś kiedyś żeby wystartować w jakiś wyścigach na 1/4 mili ? już nie chodzi o pokonanie jednego czy drugiego ale o sprawdzenie faktycznego czasu przejazdu w stworzonych do tego warunkach.Te starty które pokazujesz to napewno super zabawa ale jakby nie było widać że samo ruszenie często jest nierówne co się przekłada na całość wyścigu, a tam masz 2 starty i niezależnie który jesteś na mecie 2 razy jesteś zmierzony - i wiesz co naprawdę potrafisz i jak Twój czas wypada przy innych furach.A tak ogólnie to super że masz się czym bawić i z kim bawić.

to niejest lala do wyścigów na 1/4 mili to cywilna zabawka do pracy i zabawy na mieście , autka do wyścigów niemaja nic w środku ,plastikowe szyby ( totalne odchudzanie itp ) z tego co pamiętam to na 1/4 w tamtym rok miałem coś koło 14.8 żadna rewelacja ale z pełnym bakiem i samochód ze sprzętem grajacym więc latajac na wyścigi na 1/4 mili trzeba zrezygnowac w samochodzie ze wszystkiego co jest zbędne . A ja tym samochodem latam tak jak każdy, wiec niezależy mi natym żeby startowac w wyścigach na 1/4 mili bo zacięzka lala jest a klasa w jakiej ona może startowac to Open hi hi hi .dzisiaj i tak zamawiam sobie Gtecha RR i posprawdzam dla siebie

pozdrawiam

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niejest lala do wyścigów na 1/4 mili to cywilna zabawka do pracy i zabawy na mieście
wiem, wiem ale zmierzyć można każde.
a klasa w jakiej ona może startowac to Open hi hi hi

no tu to akurat nie miałbyś za wiele do pogadania ale jak już mówiłem chodzi o samo sprawdzenie czasu ale skoro jak piszesz już go znasz to niema tematu.Icek a co do wyścigów to właśnie dużo jest samochodów normalnych , szosowych w żaden specjalny sposób nie przygotowanych do wyścigów - startują dla sprawdzenia siebie.Z tego co wiem to nawet są wymogi aby autko nie było wybebeszone tylko miało wszystko jak seryjne ( przynajmnije w pewnych klasach ). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz tylko startowałem i to przez przypadek , pojechałem zobaczyc jak ludzie autka poprzerabiali :biggrin: i wyścigi były na 1/4 mili z pomiarem , to sprubowałem i wróciłem z dyplomem za II miejsce w klasie Open . :biggrin:

[ Dodano: 26-03-2007, 09:03 ]

jakby nie było widać że samo ruszenie często jest nierówne co się przekłada na całość wyścigu

nierozumiem

z BMW 850 czekałem jak gość ruszy i dopiero ruszałem z Porsche boxterem byliśmy puszczani i Porsche Carrera i S8 , wiec niebardzo cie rozumiem ,to ze lala zbiera sie odrazu to niejest jej wada :evil: a zaletą S8 była Quatro wiec :question::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z BMW 850 czekałem jak gość ruszy i dopiero ruszałem z Porsche boxterem byliśmy puszczani i Porsche Carrera i S8 , wiec niebardzo cie rozumiem ,to ze lala zbiera sie odrazu to niejest jej wada a zaletą S8 była Quatro wiec

Ice - wszystko ok - ja i tak oczywiście jestem za Tobą :biggrin: tylko jakoś miałem wrażenie że te A8 jakoś się spóźniło z ruszeniem - chyba że to tak na tym nagraniu wyglądało ( albo masz szybszą reakcję od kolegów :wink: )

[ Dodano: 26-03-2007, 09:33 ]

niema o czym gadać - wpadne kiedyś przejazdem ( niema jak na żywca - efekty dżwiękowe i te sprawy ) :biggrin:

[ Dodano: 26-03-2007, 09:37 ]

a póki co objejżdżaj ich dalej - i wklejaj filmiki ( jak masz możliwość wykorzystaj statyw do kamerki - będziemy mieć lepszą jakośc hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne kille Ice.. takie jedno pytanie.. nie myślałeś aby kupić jakieś inne A4 np. drugie S4 typowo jako demo car twojej firmy min. na 1/4 ? wtedy to by była reklama.. aerografem robione logo firmy itp. na pewno by to było ciekawą rzeczą dla wszystkich :) a dla Ciebie świetną reklamą.. a dla klubowiczów... bycie dumnym że Cie znamy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne kille Ice.. takie jedno pytanie.. nie myślałeś aby kupić jakieś inne A4 np. drugie S4 typowo jako demo car twojej firmy min. na 1/4 ? wtedy to by była reklama.. aerografem robione logo firmy itp. na pewno by to było ciekawą rzeczą dla wszystkich :) a dla Ciebie świetną reklamą.. a dla klubowiczów... bycie dumnym że Cie znamy hehe

jak wygram w totka to tak zrobie, bo jak narazie to starczy mi samochodów mam 4 :rotfl:

[ Dodano: 26-03-2007, 10:30 ]

tylko jakoś miałem wrażenie że te A8 jakoś się spóźniło z ruszeniem - chyba że to tak na tym nagraniu wyglądało ( albo masz szybszą reakcję od kolegów )

zS8 stawałem 4 razy i zakażdym razem było tak samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman moze przystopuj na chwile bo niedlugo nikt nie bedzie chcial sie z Toba scigac :)

w koszalinie jest pare autek co mnie pozamiata ,jak narazie :rotfl::rotfl::rotfl:

Witam jestem z koszalina wczoraj za toba jechałem koło Karlina.I zobaczylem naklejke na tylnej szybie wiec mowie zobacze ten klub.

O ktorych autach mowisz ze by Cie pozamiatały??A jakie jeszcze auta posiadasz??

[ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 26-03-2007, 14:05 ]

Kolego, przeczytaj najpierw REGULAMIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygram w totka to tak zrobie, bo jak narazie to starczy mi samochodów mam 4

tez Audi :question: .... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman moze przystopuj na chwile bo niedlugo nikt nie bedzie chcial sie z Toba scigac :)

w koszalinie jest pare autek co mnie pozamiata ,jak narazie :rotfl::rotfl::rotfl:

Witam jestem z koszalina wczoraj za toba jechałem koło Karlina.I zobaczylem naklejke na tylnej szybie wiec mowie zobacze ten klub.

O ktorych autach mowisz ze by Cie pozamiatały??A jakie jeszcze auta posiadasz??

Popierwsze kolego jak chcesz pisac na forum to przeczytaj regulamin i odwiedz Newbie

[ Dodano: 26-03-2007, 11:22 ]

tez Audi ....

1 S4

2 audi 80 właśnie sprzedałem :cry:

3 golf III

4 skoda picap :wink:

tak wyglądała flotka moja 3 lata temu :rotfl:

DSC00214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...