Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Na LPG faluje moc ok. 3000. Podejrzewam wtryski, ale dla pewnosci komplet. Na PB wydaje sie byc ok.

LPG

http://vaglogi.pl/log-002_033_WPYs0.html

http://vaglogi.pl/log-003_115_li3L1Z2.html

http://vaglogi.pl/log-020_118_6A7047.html

PB

http://vaglogi.pl/log-022_118_DXMo49.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_Nu6vl.html

http://vaglogi.pl/log-003_115_41VW13Z.html

 

Dwa logi na LPG prz ok. 4000 szarpalo i przelaczylo na PB, jeden poszedl caly, chyba ostatni. Pozdrawiam

Opublikowano

Auto po programie, zarówno na pb jak i lpg turbo przeładowuje.

Sprawdź zawór n75 wraz z wężykami. Spróbuj go wyczyścić i ponowić logi.

Dodatkowo na lpg bardzo na bogato.

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie wtryski 320, DP, tip silikon, 2xsmic. Koksowany przez Łukasz13 już 100 tk na programie. Silikon wrzuciłem jakiś miesiąc temu. Sprawdzę czy wszystko ok. N to chyba dla świętego spokoju wymienię. Dzięki 

Edytowane przez grubcio1980

Opublikowano

To przeładowanie nie jest jakieś tragiczne. Zajmij się lpg.

Opublikowano

Marcin ogarnij lpg i bedzie cacy.

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem. Przeładowanie może od silikonu bo turbo lżej. Teraz muszę sprawdzić czy zalewa bo wtryski padają czy trzeba mapę poprawić. Zmieniłem miedź 8 na faro, bo pogiętą miedź miałem i łatwiej gaz dochodzi. Dzięki Panowie 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Nie niestety... wszystko działa jak powinno :) , lpg mozna by jeszcze troche lepiej ustawić, ale przynajmniej jest lepiej niż poprzednio.

Opublikowano
  • Autor

Tak żeś narobił że 130 tysi na Twoim programie i ciągle śmiga bez problemu. Z gazem już się umówiłem. Wcześniejsze dawno poprawiłem, mapa się rozjechała. Teraz muszę jeszcze dopieścić bo w zimę korekty trochę słabe. U kumpla to samo, raczej przez gaz. Ale u mnie jeszcze wtryski mogą się powoli kończyć. Dzięki Łukasz 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Łukasz niestety pierwsze problemy. Zapodałem Vfiza i sobie obserwuję korekty krótkie. I takie szaleństwo się zaczęło. W logach raczej ok, ale w pewnych momentach korekty strasznie się rozjeżdżają. Jak jeżdżę spokojnie wszystko ok. Jak poszaleję to na wolnych obrotach korekty skaczą do 25-27,trzymają się tak i na pb i lpg. Nie możemy tego rozkminić. Jak się trochę "uspokoi" to znów korekty wracają do normy. Jak jeżdżę spokojnie to korekty ok. Wystarczy, że scignę się 2-3 razy i zaczyna szarpać na LPG. Logi na LPG.

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

 

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

Z ciekawości po kilku przejazdach, gdy stygnął na wolnych z szalonymi korektami przełączyłem na pb, żeby zobaczyć czy się unormuje i na pb utrzymywało się to samo. Ale w logach wariactwa nie widać. ???

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki pojawił się mały problem. Do 5000 obr wszystko jest ok, a później traci moc i pojawia się błąd od przepływki i/lub wypadanie zapłonów. Chciałem się upewnić czy to przepływka, bo korekty w normie (0,3 i 3-5). Mam Vfiza i widzę krótkie korekty tu nic złego się nie dzieje. Więc wychodziło by na przepływkę. Czy może coś innego sprawdzić? Logi będą potrzebne skoro korekty ok? 

Opublikowano

Jak przeplywka to powinno wyjść w logach.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Jutro ogarnę 

Opublikowano
  • Autor

Tym razem odcinalo tyko na PB, na LPG bylo lepiej. Powyzej 5000 najpierw blad od przeplywki a pozniej wypadnie zaplonow (sory komp mi nie pisze po polsku)

PB

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

LPG

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Edytowane przez grubcio1980

Opublikowano

Popraw linki, bo nie wszystkie działają.

Opublikowano
  • Autor

Już poprawiłem ?

Opublikowano

Gaz do regulacji i rzeczywiście coś się dzieje bliżej 6tys. Jak masz od kogo to podmień przepływkę.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Gaz ostatnio podlewa, ale to wina samego gazu. Jak pisałem wcześniej na vfizie mam chwilowe i widzę. Ciężko przy obciążeniu minąć 5. Korekty przed logami 0,3 i 4,9 więc jest ok. Zastanawiałem się jeszcze, bo ostatnio czyściłem wkładkę filtra i po tygodniu tak się stało hmmm. 

Opublikowano
  • Autor

Już wszystko ogarnięte. Tępy CH..... ze mnie. Wiedziałem że coś się stało po czyszczeniu wkładki. No i wymiana na zwykły filtr pomogła. Korekty też wróciły do normy. ZA DUŻO OLEJKU ???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki wyskoczył mi błąd od ESP. Kontrolka ciągle się pali. Nic nie było grzebane. Próbowałem zaadaptować, ale nie mogę. Z tego co pamiętam to po wejściu do sterownika jest zapamiętane kodowanie, ale nie pamiętam jakie. 

 

IMG_20200713_184128.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.