Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kościerzyna


GILI

Który dzień lepszy?  

519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

ojj Szymon dużo było roboty musiałem od nowa wynitowac i zrobić intymnym sposobem alee wszystko idealnie spasowane prod i tyl zostało mi szlifowanie gdzie nie gdzie zaszpachlowanie i malowanko sadze ze w następnym tyg będzie zrobione jutro jadę po farbę i sadze ze zaraz mi ja dobiora

ale ślizgów nie mogłem ogarnąć będzie na wkręty ale nie będzie widać

dużo było rezania bo oba dwa były uszkodzone naderwane i musiałem dorabiać ranty z blachy i pod kontem nacinać i doginać :D:D AAA CO TAM W KOŚCIERZYNIE SŁYCHAĆ

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Ahaa i jednak nie będe przerabiał ukladu wydechowego tak jak ty masz tylko kupie jakiś ładny tłumik jak u mnie w originale

ponieważ jak bym chciał tak jak ty masz to tam gdzie mam moja dwu rurkę i gdzie jest wneka na tłumik w zderzaku będzie za duża szpara

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

Ahaa i jednak nie będe przerabiał ukladu wydechowego tak jak ty masz tylko kupie jakiś ładny tłumik jak u mnie w originale

ponieważ jak bym chciał tak jak ty masz to tam gdzie mam moja dwu rurkę i gdzie jest wneka na tłumik w zderzaku będzie za duża szpara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć w Kościerzynie po staremu tydzień dobiega powoli do końca słuchaj a wydech zrób na orginał dwie rurki ucięte pod skosem tez sympatycznie wygląda.

A PANIE I PANOWIE robimy jutro coś na 18tą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam będę działał jutro po pracy dalej

Szymon moze zerkniesz na allegro i zarzucisz jais tlumiczek bo za dużo opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zerknę jak by co

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

TŁUMIK AUDI A4 B5 2.6 V6 REMUS PROJEKTZWO (3275368435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może ten cena trochę duża zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BVB i polskie trio nie dało rady BAYERNOWI trochę przykro :-( ale żyjemy dalej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że te ostatnie są bardzo fajne te 110mm RS6

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

końcówki ozdobne N1-101RS ulter Audi A4 A6 A8 RS6 (3265527801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czy ktoś tu ogarnął by mi kodowanie kluczyka? Chodzi o to ze mam kluczyk z b7 ale nie mam zakodowanego centrala i IMO :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej hej jak tam chłopcy i dziewczęta ja już mam spasowane w 80% i wczoraj byłem na obiazdówie

szymon kurde trochę dałem ciała bo widać kuźwa nity będzie trzeba kiedyś to poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj zdjęcia zaraz obczaimy jak te nity wyglądają :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawaj te zdjęcia ciekawy jestem wiecie kto ma srebrną b6 w kombi z żółtymi halogenami i śmiga po porcie wojennym w gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawaj te zdjęcia ciekawy jestem wiecie kto ma srebrną b6 w kombi z żółtymi halogenami i śmiga po porcie wojennym w gdyni

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-b6-avant-1-9-tdi-131-km-s-line-wekendowe-rezania-aktualne-foty-str-21-a-214804/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie chce mi się robić fotek mam wystawione na allegro za 13.tys

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

spot będzie czy nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki gili to ta też żołnierzyk a spot ja dziś odpadam pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawaj te zdjęcia ciekawy jestem wiecie kto ma srebrną b6 w kombi z żółtymi halogenami i śmiga po porcie wojennym w gdyni
:thumbup1: a Ty co tam robisz:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawaj te zdjęcia ciekawy jestem wiecie kto ma srebrną b6 w kombi z żółtymi halogenami i śmiga po porcie wojennym w gdyni
:thumbup1: a Ty co tam robisz:wink:
..to ty nie wiesz :whistling: służy na którejś tarantuli Hutniku chyba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...