Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieczytelny FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odgrzeję temat. Ile kosztuje i gdzie można nabyć nowy ori wyświetlacz? Kiedyś użytkownik banan podawał link ale już nie działa.

www.aceef.pl

W/w firma wymienia wyświetlacz na chiński i dostosowują jasność aby nie świecił tak różowo. Dają rok gwarancji. Na zdjęciach praktycznie nie ma różnicy względem sprawnego oryginału. Ktoś naprawiał w tej firmie? Jak dawno?

Opublikowano

Ja przerabiałem w passacie B5... jak kupiłem wyświetlacz i zobaczyłęm, że bez stacji lutowniczej i lat doświadczenia sobie sam nie porazdzę, to zainteresowałem się wymianą licznika. Używka licznika kosztowała grosze, kupiłem licznik od TDI w manualu (z tego samego rocznika, czyli z CANem), a przełożyłem do benzyny w automacie. Musiałem tylko przełożyć tarcze, skopiować wsad, zrobić kalibrację wskazówek i już...  Nie twierdzę, że to będzie tak samo w A4, ale auta bliźniacze, więc może warto poszukać czy się nie da?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, was002 napisał:

Ja przerabiałem w passacie B5... jak kupiłem wyświetlacz i zobaczyłęm, że bez stacji lutowniczej i lat doświadczenia sobie sam nie porazdzę, to zainteresowałem się wymianą licznika. Używka licznika kosztowała grosze, kupiłem licznik od TDI w manualu (z tego samego rocznika, czyli z CANem), a przełożyłem do benzyny w automacie. Musiałem tylko przełożyć tarcze, skopiować wsad, zrobić kalibrację wskazówek i już...  Nie twierdzę, że to będzie tak samo w A4, ale auta bliźniacze, więc może warto poszukać czy się nie da?

Sam nie będę kombinował bo nie znam się na tym. Nie moja branża

Opublikowano
  • Autor

www.aceef.pl

Telefonu nie odbierają od kilku dni, na maila też nie dostałem odpowiedzi. Wygląda na to, że chyba już firma nie istnieje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podpinam sie gdzie pod pytanie gdzie mozna kupic ori nie chinski FIS?Wie ktos?

Opublikowano

Już nie do dostania. Nawet jak były to koszt około 400zł

Opublikowano

Dokładnie od 2 lat nie ma po prostu - zapasy wyczerpane 

Jakbyś bardzo chciał ori to miałbym w zapasach ori fis idealny tylko chwilę używany , nic nie wypalony itd. jak zainteresowany to pisz na PW

Edytowane przez Banan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.