Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.11.2018 o 19:55, liquid8p napisał:

Też tak sądzę, tym bardziej że znajomy w s5 również ma pęknięty.

Zajrzałem jak wygląda sytuacja z płynem a tu mokro. Auto stało 24 godziny przed zajrzeniem. Na jednym ze zdjęć zaznaczyłem gdzie jest mokro bo na fotce słabo widać. Korek był dobrze dokręcony.

20181110_150955_HDR.jpg

20181110_152039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 08:35, MaciekPL napisał:

Czytałem że na alii te dynamiczne kierunki chciałeś zamawiać, resztę też tam kupiłeś?? 

Co do przeciwmgielnych to barwa oryginalnych jest przemyślana i to bardzo dobrze. Zakładając te ledy z zimna barwa jest tak jakby ich wcale nie było, mówię o jeździe w czasie mgły. Założysz to zobaczysz o co chodzi. 

- żarówki przeciwmgielne zimnie - sprzedawca z allegro przysłał mi wiadomość, że nie ma już kupionych przeze mnie żarówek ? no i teraz muszę znaleźć gdzie indziej, wiem, że może być gorzej widać, na szczęście w moim rejonie nie występują mgły zbyt często,

- semi dynamic moduły do kierunków z tyłu - od kolegi z forum, który wystawia moduły na allegro

- pływające kierunki do lusterek - tu kupiłem https://pl.aliexpress.com/item/Kibowear-dla-Audi-A4-A5-B8-5-RS5-RS3-A3-8-p-Dynamiczne-Migacz-LED-Turn/32910711662.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f3755c0fspaaYh

- popielniczka ori audi - z allegro

- projektory led do drzwi - kupiłem dwa rodzaje bo nie mogłem się zdecydować, jak po założeniu nie będzie mi się podobać to założę zwykłe oświetlenie z powrotem, a kupiłem https://pl.aliexpress.com/item/4-sztuk-4-Pier-cie-Logo-Projektora-Samoch-d-Ostrzegawcze-Drzwi-wiat-o-dla-Audi-A6/32906247770.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f3755c0fspaaYh i https://pl.aliexpress.com/item/2x-LED-Drzwi-Samochodu-wiat-a-Laserowego-Projektora-Logo-Dla-Audi-A4-B5-B6-B7-B8/32890115784.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f3755c0fspaaYh

- ledy do zmiany oświetlenia wnętrza z białego ciepłego na zimne - tu kupiłem https://pl.aliexpress.com/item/20pcs-white-Car-Interior-lamp-LED-canbus-Light-Kit-With-Tool-for-Audi-A4-S4-B8/32823618524.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f3755c0fspaaYh

- listwy progowe led podświetlane - tu kupiłem https://www.ebay.pl/itm/182696452676?ul_noapp=true a tu gość pokazuje jak zakłada dokładnie te listwy co kupiłem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już działasz z pierwszymi modami :D od razu ładniejsza d*pa z tymi modułami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MaciekPL napisał:

Widzę już działasz z pierwszymi modami :D od razu ładniejsza d*pa z tymi modułami :)

Szkoda, że jak jedziesz to jesteś w środku i nie widzisz swoich świateł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pietrz44 napisał:

Szkoda, że jak jedziesz to jesteś w środku i nie widzisz swoich świateł ?

Haha dokładnie :D

Ostatnio robiłem takie potwory. Dla małego porównania :DIMG_20181119_074728.jpgIMG_20181119_074753.jpg

Ogólnie na placu ostatnio mega dużo competition się pokazało. Wychodziły w 2015r. To już leasingi się kończą i pojawiają się. Dzięki temu u siebie robię haha. Chora praca :(

Nie myślałeś nad czarnym znaczkiem na klapie bagażnika? Ładnie by to wyglądało :)

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Haha dokładnie :D

Ostatnio robiłem takie potwory. Dla małego porównania :DIMG_20181119_074728.jpgIMG_20181119_074753.jpg

Ogólnie na placu ostatnio mega dużo competition się pokazało. Wychodziły w 2015r. To już leasingi się kończą i pojawiają się. Dzięki temu u siebie robię haha. Chora praca :(

Piękna praca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 19:16, MaciekPL napisał:

Haha dokładnie :D

Ostatnio robiłem takie potwory. Dla małego porównania :DIMG_20181119_074728.jpgIMG_20181119_074753.jpg

Ogólnie na placu ostatnio mega dużo competition się pokazało. Wychodziły w 2015r. To już leasingi się kończą i pojawiają się. Dzięki temu u siebie robię haha. Chora praca :(

Nie myślałeś nad czarnym znaczkiem na klapie bagażnika? Ładnie by to wyglądało :)

Moje auto ma historię: 16.05.2015 pierwsza rejestracja. 20.05.2018 auto oddane do salonu Audi. 4 dni po 3 latach.

Można wiedzieć co robisz zawodowo, że masz na co dzień takie auta ?

Szukam czarnego znaczka ale nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F362290257504

U mnie już nie bawem będzie  założony ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pietrz44 napisał:

Moje auto ma historię: 16.05.2015 pierwsza rejestracja. 20.05.2018 auto oddane do salonu Audi. 4 dni po 3 latach.

Można wiedzieć co robisz zawodowo, że masz na co dzień takie auta ?

Szukam czarnego znaczka ale nie mogę znaleźć.

Przygotowanie aut na sprzedaż, taki szybszy auto detailing. Pracuje dla Mercedesa, wielki plac, kilka tysięcy aut. Auta przyjeżdżają stoją jakiś czas na placu, przed zbliżającym się terminem przygotowujemy do wyjazdu na salon. Szef w tamtym roku wziął od kolegi auta używane, autohaus Westend. VW Audi, kilka tygodniowo. Czasem nie było za dużo pracy to można było się pobawić. W tym roku trochę placu się zwolniło, przyszła firma mahag, dostali hale, rzeczoznawcy dosyć sporo roboty. Dał się namówić na używki mahag VW i Audi Zentrum München. Tutaj tego sporo się przewija. Ogólnie robota piękna heh. W pierwszym roku robiłem używane Mercedesy, później je zaczęli w innym oddziale robic i zostały nam nowe. Po 2 latach trochę się znudziło, ale teraz moja ulubiona marka Audi jest więc robota jeszcze przyjemniejsza. Jedyny minus, wszystko co widzę ciekawego czego sam nie mam w aucie.. Za jakiś czas się pojawia heh. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MaciekPL napisał:

Przygotowanie aut na sprzedaż, taki szybszy auto detailing. Pracuje dla Mercedesa, wielki plac, kilka tysięcy aut. Auta przyjeżdżają stoją jakiś czas na placu, przed zbliżającym się terminem przygotowujemy do wyjazdu na salon. Szef w tamtym roku wziął od kolegi auta używane, autohaus Westend. VW Audi, kilka tygodniowo. Czasem nie było za dużo pracy to można było się pobawić. W tym roku trochę placu się zwolniło, przyszła firma mahag, dostali hale, rzeczoznawcy dosyć sporo roboty. Dał się namówić na używki mahag VW i Audi Zentrum München. Tutaj tego sporo się przewija. Ogólnie robota piękna heh. W pierwszym roku robiłem używane Mercedesy, później je zaczęli w innym oddziale robic i zostały nam nowe. Po 2 latach trochę się znudziło, ale teraz moja ulubiona marka Audi jest więc robota jeszcze przyjemniejsza. Jedyny minus, wszystko co widzę ciekawego czego sam nie mam w aucie.. Za jakiś czas się pojawia heh. 

To masz sporo fajnych aut na wyciagniecie reki doslownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko gratuluję wyboru , powiedz jak z jakością i wykonaniem tych pływających kierunków lusterek i jak się spisują ledy do wnętrza ? bo też myślę nad zakupem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marda16 napisał:

Fajne autko gratuluję wyboru , powiedz jak z jakością i wykonaniem tych pływających kierunków lusterek i jak się spisują ledy do wnętrza ? bo też myślę nad zakupem ...

Kierunki i ledy do wnętrza już dostałem ale jeszcze nie założyłem do auta. Jak założę to dam info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 14:54, Udała30 napisał:

Pakiet zima już na aucie? 

Pakiet zima już na miejscu, w skład wchodzą podawane przeze mnie wcześniej felgi Borbet Y 18" Tittan oraz opony 245/40/18.

Fotki zapodam w weekend bo jak wyjeżdżam do pracy jest ciemno i tak samo jak wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pietrz44 napisał:

Pakiet zima już na miejscu, w skład wchodzą podawane przeze mnie wcześniej felgi Borbet Y 18" Tittan oraz opony 245/40/18.

Fotki zapodam w weekend bo jak wyjeżdżam do pracy jest ciemno i tak samo jak wracam.

A jakiej firmy opony wybrałeś? Ja będę kombinował z szerokością, te podawane przez Audi lekko niewygodne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Udała30 napisał:

A jakiej firmy opony wybrałeś? Ja będę kombinował z szerokością, te podawane przez Audi lekko niewygodne 

ja na zime mam 225/45/ r18 na 8j i nie zamieniłbym na 245/40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hubertus01 napisał:

ja na zime mam 225/45/ r18 na 8j i nie zamieniłbym na 245/40 :D

Też myślę, że to optymalny rozmiar  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...