Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie wnętrza z białego ciepłego na białe zimne, na zdjęciach słabo widać ale jest ok

Clipboard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Oo elegancko to wygląda, chyba czas w końcu u siebie zamontować heh. Pod co podłączyłes? ? 

Listwy progowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwmgielne z białego ciepłego na zimny aby pasowały do ledów i ksenonów

Clipboard.jpg

Edytowane przez pietrz44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec prezentacji podświetlane listwy progowe. Na filmach tak średnio widać ale ich jakość wykonania i prezentacja na żywo jest znakomita ! Płynność podświetlenia i jego szczegółowość, kontrast świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś ledy do środka i w przeciwmgielne? Mógłbyś podrzucić jakiegoś linka? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skotyman napisał:

Gdzie kupowałeś ledy do środka i w przeciwmgielne? Mógłbyś podrzucić jakiegoś linka? ?

ledy:

https://pl.aliexpress.com/item/20pcs-white-Car-Interior-lamp-LED-canbus-Light-Kit-With-Tool-for-Audi-A4-S4-B8/32823618524.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fxREhmN

 

przeciwmgielne:

https://www.xenartz.eu/p1913/zarowka-h8-12v-65w-5900k-xtec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 16:01, marcin_o23 napisał:

się chiński festyn zrobił :whistling:

Powiedzmy, że to kwestia gustu i własnego wyboru. Ale jest większy problem. Stado sierściuchów sarnianych i tego typu podobnych wylazło na drogę i niestety pomacałem je autem.

20190121_072617.jpg

20190121_072637.jpg

20190121_172840.jpg

20190121_173215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Udała30 napisał:

:rant:

Jaki plan teraz?

Mechanika wydaje się sprawna. Pęknięte jest ucho od lampy, brak kratki zderzaka, lusterko to widać, błotnik wgięty, maska też ruszona. 

Mam full opcję autocasco. Tylko czy warto to zgłaszać na AC i stracić zniżki i będzie się to ciągnęło parę lat czy załatwiać sprawę ze swojej kasy. Jaki może być orientacyjny koszt naprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pietrz44 napisał:

Mechanika wydaje się sprawna. Pęknięte jest ucho od lampy, brak kratki zderzaka, lusterko to widać, błotnik wgięty, maska też ruszona. 

Mam full opcję autocasco. Tylko czy warto to zgłaszać na AC i stracić zniżki i będzie się to ciągnęło parę lat czy załatwiać sprawę ze swojej kasy. Jaki może być orientacyjny koszt naprawy ?

Na szczęście nigdy coś podobnego mnie nie spotkało także poczekajmy na kogoś 'po przejściach' niech podpowie co najlepiej w takiej sytuacji robić 

Jak coś mam takie lusterko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo na tych zdjęciach widać, błotnik i maskę jeżeli nie są mocno ruszone, lakier nie pękł można by spróbować to wyciągnąć. Kratka zderzaka to koszt 440zl bodajże. Lusterko drobne, chciałeś zmieniać na składane elektryczne to jest ku temu okazja heh. Jeżeli lakier cały jest to można by spróbować to wyciągnąć. Dobrego kolesia który ogarnia temat i po sprawie :) dobrze ze tylko tak się stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obędzie się bez malowania. Maska jest zagięta przy samym wzmocnieniu i chyba widać już wzdłuż lampy pęknięcie lakieru. Albo się myle.........

Błotnik?? Za dużo skosów żeby wyprostować bez laku i jeszcze doszło do szczeliny między maską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Nie obędzie się bez malowania. Maska jest zagięta przy samym wzmocnieniu i chyba widać już wzdłuż lampy pęknięcie lakieru. Albo się myle.........

Błotnik?? Za dużo skosów żeby wyprostować bez laku i jeszcze doszło do szczeliny między maską. 

Zgadza się, na masce pękł lakier, błotnik dostał najmocniej wraz z lusterkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pietrz44 napisał:

Zgadza się, na masce pękł lakier, błotnik dostał najmocniej wraz z lusterkiem

Niestety..:cry:

Ale dobrze, że Tobie nic nie jest, a na aucie lekkie wgniotki. Nieraz widziałem, co potrafi sarenka zrobić z samochodem:whistling:

 

A pomijając ten fakt, to fajne masz autko:oklasky:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj części w kolor , przynajmniej błotnik powinno się udać kupić , szkoda malować jak całe auto jest w oryginale . Z maską może być gorzej znaleść w kolor , ale trzeba zobaczyć . Choć jak samą maskę pomalujesz to tragedii nie będzie , bo na masce nikt różnicy nie zauważy , jeszcze jak lakiernik zrobi pod miernik . Jeśli lusterko nie uszkodziło drzwi , to zdecydowanie szukaj błotnika  w kolor - znaku nie będzie . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mariusz36 napisał:

Poszukaj części w kolor , przynajmniej błotnik powinno się udać kupić , szkoda malować jak całe auto jest w oryginale . Z maską może być gorzej znaleść w kolor , ale trzeba zobaczyć . Choć jak samą maskę pomalujesz to tragedii nie będzie , bo na masce nikt różnicy nie zauważy , jeszcze jak lakiernik zrobi pod miernik . Jeśli lusterko nie uszkodziło drzwi , to zdecydowanie szukaj błotnika  w kolor - znaku nie będzie . 

Drzwi nie ruszone, błotnik na alledrogo stoi za 800 pln, stan dobry cokolwiek to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pietrz44 napisał:

Drzwi nie ruszone, błotnik na alledrogo stoi za 800 pln, stan dobry cokolwiek to znaczy

Właśnie widziałem , warto zadzwonić i dopytać . Masz fajny kolor , ale też trochę trudny do malowania . Lakiernik pewnie malując błotnik ,( żeby nie było różnic ) będzie chciał cieniować drzwi a to szkoda tak robić - za fajne auto . Maskę faktycznie ciężko będzie kupić , tak na szybko sprawdziłem co tam jest na allegro , ale okazuje się że Twoja jest najładniejsza . Tak jak Ci napisałem - postaraj się kupić błotnik w kolor , a maskę pomaluj . Nie wiem jak tam u Ciebie z cenami za malowanie , ale myślę że 500-800 za maskę może kosztować . Tak sobie myślę że w 2000 tyś powinieneś się zmieścić z naprawą . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Właśnie widziałem , warto zadzwonić i dopytać . Masz fajny kolor , ale też trochę trudny do malowania . Lakiernik pewnie malując błotnik ,( żeby nie było różnic ) będzie chciał cieniować drzwi a to szkoda tak robić - za fajne auto . Maskę faktycznie ciężko będzie kupić , tak na szybko sprawdziłem co tam jest na allegro , ale okazuje się że Twoja jest najładniejsza . Tak jak Ci napisałem - postaraj się kupić błotnik w kolor , a maskę pomaluj . Nie wiem jak tam u Ciebie z cenami za malowanie , ale myślę że 500-800 za maskę może kosztować . Tak sobie myślę że w 2000 tyś powinieneś się zmieścić z naprawą . 

Moze rzeczywiscie lepiej kupic blotnik, nie chcialbym zeby cieniowac drzwi.

2000-2500 pln mialem nadzieje sie zamknac jesli nie pojawia sie ukryte niespodzianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacisz to autocasco ? żeby teraz z własnej kieszeni wydać 3tyś ? Masz młode auto policzą wszysto na oryginalnych częściach + robocizna. Ja bym zgłaszał szkodę zrobisz z tego auto + zostanie Ci kasa na mody :) a za rok możesz mieć tylko pare stów drożej AC. Chyba że mas ochronę zniżek wykupioną to wcale nie będzie drożej.

Maskę policzą Ci nową ok 2000zł

Błotnik nowy ok 1000zł

Kratka nowa ok 600zł

Lusterko nowe ok 1000zł bo nie wiem jaką opcje masz.

Lampa nie wiadomo jak policzą

Do tego malowanie elementów robocizna przekładki itd wyjdzie dobra suma :)

Ja bym się nawet nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...