Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna BEXA / MF B7 / Android


Patryks25

Rekomendowane odpowiedzi

Hello mały update,

Autko jest już normalnie eksploatowane, jezdne i z nowymi felgami, które wyrwałem od grupowicza :)

 Oraz odmalowany mi zaciskami.

 

Zaworek założony, auto zlogowane - okazało się, że mocno dosyć cofa zapłony po ponad 5. Wiązka elektryczna cewek jest do wymiany. Osoba, która zrobi mi program, zaleciła wlać xado do cylindrów, tak też zrobiłem, cala puszka poszła do 4 cylindrów i... Cofki na 2 cylindrach wynoszą zero a n dwóch spadły o połowę! Kolejna puszka zamówiona i przywracamy autko do porządku. Nie muszę chyba mówić, że auto odżyło kolosalnie po tym zabiegu :)

 

zabrałem się też w międzyczasie za wymianę blendy podświetlenia rejestracji oraz montaż kamery cofania. Jestem na etapie gdzie z przewodami wszedłem do budy i na razie bak czasu aby do tego przysiąśc...

 

 

IMG_20230508_182335.jpg

IMG_20230508_181845.jpg

IMG_20230508_172047.jpg

IMG_20230508_171343.jpg

IMG_20230506_152223.jpg

IMG_20230506_141738.jpg

received_211893034928908.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę pomarudzić. Troszkę spłukałem autko i jedyne co mogę powiedzieć, to to, że lakier jest w tragicznym stanie i lepiej było go nie myć. Nie chce mi się patrzeć na to auto, rdza na drzwiach kierowcy, odpadający lakier z bocznych listew(lakiernik położył lakier na goły plastik, szyby porysowane, chromy wypłowiałe, zamiennik błotnika "wypłowiał?", generalnie wizualnie to auto siedzi a nie za bardzo mam warunki, żeby to robić. Zostało tylko umyć, nałożyć wosk i niech gnije. 

koniec marudzenia, 

 

Dalej walka z cofkami zapłonu (już max 3.0), padła decyzja na trzecie xado i wymianę wiązki cewek. Planuję też wymianę wiązki wtryskiwaczy mimo, że jest w troszkę lepszym stanie ale to trzeba dobrać wtyczki, konektorki itp itd. 

346104064_904261917330562_5891551274498611058_n.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty znasz wady swojego auta, zresztą jak każdy zna swoich, ale i tak wygląda według mnie dobrze :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szpakuziom napisał(a):

Ty znasz wady swojego auta, zresztą jak każdy zna swoich, ale i tak wygląda według mnie dobrze :D

Widziałeś go na żywo jak był brudny. Czysty wygląda gorzej, wszystko wyszło na wierzch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła okazja żeby zhamowac dziada i seryjka wyszła.... 203/290 :D fajnie się udało naprawić auto pod blokiem?  przyszły też kolejne fanty do zabawy, po której może być już tylko lepiej ?

IMG_20230516_101925.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Patryks25 napisał(a):

Dzisiaj przyszła okazja żeby zhamowac dziada i seryjka wyszła.... 203/290 :D fajnie się udało naprawić auto pod blokiem?  przyszły też kolejne fanty do zabawy, po której może być już tylko lepiej ?

IMG_20230516_101925.jpg

bedziesz sam robic te wiazke cewek czy komus dasz do roboty? daj znac czy fajnie to czytalnei jest opisane jak powpinac do ecu bo tez mysle nad tym zestawem naprawczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mukade93 napisał(a):

bedziesz sam robic te wiazke cewek czy komus dasz do roboty? daj znac czy fajnie to czytalnei jest opisane jak powpinac do ecu bo tez mysle nad tym zestawem naprawczym

Tak, będę robić sam. Pisałem do tego co to robi to trochę zaśpiewał plus koszta dojazdu to będę walczył sam. Na pewno dam znać, czekam na wolne i pogodę i atakuje temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patryks25 napisał(a):

Tak, będę robić sam. Pisałem do tego co to robi to trochę zaśpiewał plus koszta dojazdu to będę walczył sam. Na pewno dam znać, czekam na wolne i pogodę i atakuje temat :)

Ile taka wiązeczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, szpakuziom napisał(a):

Ile taka wiązeczka?

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-wiazki-cewek-1-8t-do-audi-a4-b6b7-12427822465

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...