Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna BEXA / MF B7 / Android


Patryks25

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Patryks25 napisał:

Radio już siedzi, działa fajnie, jeszcze do zrobienia zostały tylne głośniki, które z jakiegoś powodu nie grają. Trzeba szukać przyczyny. Dekory przenoszę na przyszły tydzień. Prawdopodobnie będę je malować ale jeszcze nie zdecydowałem z kolorem. A może zostaną... Czas pokaże ?

Tylko takie foto mam jak będzie ktoś chciał to nagram funkcjonalność czy coś. 

Auto w poniedziałek jedzie na mini serwis. Napinacz, łańcuch, pokrywa, uszczelki, olej filtry. W tym roku olej trochę później wejdzie ale przebieg na razie 6500km więc krzywda się mu nie stanie :D

Małe podsumowanie tego roku i planów w pierwszym poście... 

 

IMG_20200515_060000.jpg

IMG_20200515_064310.jpg

napinacz łancucha ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wafel135 napisał:

napinacz łancucha ori?

Ori bez fazatora ze sklepu vw. 

@Majk009

Znam temat. Konwerter był w zestawie jednak u mnie jest grubszy temat bo była kiedyś instalacja z sybem u poprzedniego właściciela i musze pokminic. Na starym radiu też tył nie grał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera i radio pięknie współgrają. (kierownica specjalnie obrócona żeby nie było widać checka airbag klocki i żarówki XD) 

Auto wróciło dziś od mechanika. Prawie pełny serwis. To co na foto z poprzedniego posta. Były małe problemy z ustawieniem rozrządu ale majster walnął się w pierś i poprawił za friko w ramach reklamacji. Chyba mam nowego "opiekuna" 

received_567415310851249.jpeg

Po korekcie:

IMG_20200521_174731.jpg

 

IMG_20200521_205123.jpg

Następne 

-klima

-hamulce

-dekory malowanie

-sai out

Edytowane przez Patryks25
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesłałbyś linka do radia???

Szukam jakiegos alternatywnego zamiast rnse do B6, żeby działała m.in. kamerka i bluetooth.

BEXA fajna:thumbup:

Powodzonka w modach:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Podesłałbyś linka do radia???

Szukam jakiegos alternatywnego zamiast rnse do B6, żeby działała m.in. kamerka i bluetooth.

BEXA fajna:thumbup:

Powodzonka w modach:hi:

Kupowałem z allegro. Za 1440zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak oceniasz te radyjko? ? Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo elegancko, komponuje się z resztą i nawet przypomina RNSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, BartoszSoldier napisał:

I jak oceniasz te radyjko? ? Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo elegancko, komponuje się z resztą i nawet przypomina RNSa.

Na pewno jest ładniejsze od tego z dwoma gałami po bokach. Jeśli chodzi o funkcjonalność no to super. Android, s sklep play. Za nawigację wgrałem Google mapy. Ściągnąłem Open FM do muzyki. Wyrobię kopie simki i będę miał neta w radyjku. Przyciski mf i radia można dowolnie przypisywać, USB z zestawu pociągnąłem do schowka i wpiąłem pendrive że swoją muzyka.

Generalnie - to taki trochę telefon choć jak na 8 rdzeni i 4gb ramu chodzi dosyć ospale. Może dlatego, że jestem użytkownikiem na codzień flagowych smartfonów. Jeszcze jeden minusik to widoczność w słońcu jest średnia ale da się przeżyć. Czy polecam? Zdecydowanie. Wyprzedza funkcjonalnością rnse lata świetlne. Już sama możliwość Google map, które. Moim zdaniem pod względem czytelności i aktualizacji są bez konkurencyjne. Ja brałem z allegro bo miałem kody zniżkowe ale można to radio kupić taniej jak dobrze poszukasz. 

Edytowane przez Patryks25
Zapomniałem i filmiku :p
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, a jak połączyłeś MF z tym radyjkiem?

Jakiś moduł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem przejściówkę która była w zestawie z radiem, pociągnąłem can z licznika do kostki i... Tyle. Działala od razu po włączeniu. Kolega z forum pomagał kodować tylko vin kierownicy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już mam obrany kierunek:good:

Dzięki :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Czyli już mam obrany kierunek:good:

Dzięki :hi:

Cieszę się, że mogłem zainspirować :P 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeżdżę do brata na wioche (kierunek Środa Śląska) tam jest spec od motocykli ale fury też robi i miał/ma styczność z B6 i B7. Wcześniej jeździłem do Warsztatu Kali Braterska 6 i ich bardzo polecam. Tam na prawdę ogarniają tematy 1.8T jednak przyszły takie czasy, że szukam budżetowych rozwiązań. Do nich na bank jeszcze będę jeździł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zastój w temacie spowodowany niekompetentną lakiernią, która od 22 czerwca nie potrafi wypiaskowac i pomalować zacisków. Jutro tam wpadam i zabieram je w jakim kolwiek są stanie nie płacąc ani grosza. 

IMG_20200811_184042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, george napisał:

Zaciski pod 320 czy 345?

Standardowy zestaw 320/288. Ja szybko nie jeżdżę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patryks25 napisał:

Standardowy zestaw 320/288. Ja szybko nie jeżdżę :)

Również w planach mam 320, ale to pod warunkiem, że tarcze będą do wymiany. Do spokojnej jazdy wystarczy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał:

Również w planach mam 320, ale to pod warunkiem, że tarcze będą do wymiany. Do spokojnej jazdy wystarczy. :) 

Pewnie, że tak. U mnie tarcze jeszcze są ładne ale klocki przód i tarcze tył i klocki tył się kończą więc decyzja była prosta :) a taki zestawik w razie jakiegoś wirusa w przyszłości wystarczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...