Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Logi statyczne do oceny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy,

Mam okazje nabyc po atrakcyjnej cenie takie autko. Problem w tym, ze zdążyłem dzisiaj zrobić tylko logi statyczne nawet bez BS. Czy cos na ich podstawie jesteście w stanie powiedzieć?

Autem jechałem i jest całkiem sympatycznie

Odczytałem również błąd 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded P3130 - 35-10  - Intermittent

Tak na prawde to już go kupiłem :-). Pozostałe logi zrobie już jako nowy właściciel ?

http://vaglogi.pl/log-000_001_003_VmAFXOg.html

http://vaglogi.pl/log-004_007_013_2Z30Rlt.html

http://vaglogi.pl/log-018_023_g02hMyh.html

Dokładniej mówiąc to nawet nie wiem czy logowałem odpowiednie grupy.

Proszę o jakiekolwiek wrażenia. Troche martwią mnie nieco za wysokie wolne obroty. S zbyt wysokie?ą

Opublikowano

Cyferki bez zastrzeżeń i oby tak było jak najdłużej :)

Opublikowano
  • Autor

to co prawda swap z multitronica ale ja widze w tym tylko pozytyw. Wiem, że przy automatach silniki silniki sa mniej zmeczone. Mam rację?

A jesteś pewny ze w grupie 003 wszystko jest OK ? W pewnym momencie  ( w 12 sekundzie) MAF pokazuje dużo wyższe wartości a EGR z 84,5% spada do 4,8%. Przypominam, ze to logi statyczne i nie dotykałem pedalu gazu.

Edytowane przez Krzysiek_A4/A6

Opublikowano

To jest działanie układu recyrkulacji spalin. 4.8%, zawór się zamyka i do silnika wpada czyste powietrze na poziomie 450-500 mg. Kiedy układ recyrkulacji spalin jest aktywny - wysterowanie na 84.5% grzybek podnosi się i dopuszcza spaliny do czystego powietrza obniżając tym samym masę zasysanego powietrza do ok 250-300 mg... 

Opublikowano
  • Autor

Czyli to co widać jest ok czy nie ok?

w AJM nie mam nic takiego na logach statycznych

dodam ze EGR jes mocno zaolejony a w ECU był błąd 19586 P3130

Edytowane przez Krzysiek_A4/A6

Opublikowano

Jest OK, trafiłeś akurat z logami na moment wyłączenia EGR, on nie pracuje cały czas na wolnych, chyba tylko przez pierwsze 2 min...

Opublikowano
  • Autor

Jeśli Twój opis jest aktualny to widze, że stałem się posiadaczem bardzo zbliżonego zestawu. Mój jest z 2004. Podpowiedz mi proszę jaki komplet logów zrobić, żeby powiedzieć coś więcej o kondycji tego cuda. Czy sa takie same jak dla AJM?

Może w ogóle podpowiesz co jeszcze sprawdzić? Zastanawiam się, czy zostawiać dla siebie czy oddac komuś w dobre ręcę za 12 tysi :-)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki. Bardzo się przyda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.