Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki licznik dobrać ?


Pietro2222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pierwszy raz jestem zalogowany na forum ale jak to bywa nie zawsze  radzimy sobie ze wszystkim sami.Kupiłem a4 1.6 z 97r i postanowiłem ją ładnie zrobić dlatego będzie mi potrzebna wasza fachowa pomoc.Pierwszy problem to zegary nie działa licznik kilometrów i tu chciałbym go wymienić na jakiś fajniejszy może nawet na pół fis albo i cały.Tylko teraz nie wiem jaki mam kupić ponieważ jest kilka wersji i z tego co doczytałem sa z imo i bez w moim roczniku.Poszperalem trochę po forum i nie znalazłem odpowiedzi (może przegapiłem coś).Może istnieje jakis model zegarów który praktycznie bez większych problemów da się wstawić zamiast mojego?Może ktoś będzie miał taki na sprzedaż.
W poście wkleję fotki tego co mam normalnie inne mają ten numer pod kodem kreskowy.
Pozdrawiam

IMG_20181020_113740.jpg

IMG_20181020_113807.jpg

IMG_20181020_113749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim roczniku immo jest po za zegarami więc bez obaw możesz montować inne zegary przedliftowe . Zmiana zegarów na lift lub polift wiąże się z zmianą kostek do licznika oraz z przekladką pinów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że jak kupie licznik z 96r i będzie on posiadał np.pół fis czy tylko wystarczy dokupić ten kombajn i będzie grało?.A tak na marginesie dokładnie kiedy zamontowano imo w zegarkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie. Dorobić trzecią kostkę i zmienić manetke jeszcze by się przydało. 

Immo w zegarach od rocznika modelowego '98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...