Jump to content

Radio z Android

Recommended Posts

Cześć Panowie

Przymierzam sie do kupna radia z androidem. Widziałem, że ma tutaj takie pare osób. Może by się ktoś wypowiedział jakie kupić, ile warto wyłożyć, gdzie kupic i przedewszystki czy warto :) 

Witaj

jestem po zakupie radia android jakieś 3 miesiące temu. Długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy oryginalną navi rns-e a androidem i postanowiłem zaryzykować i kupić androida.

Po 3 miesiącach użytkowania jestem mega zadowolony!!!

Android działa płynnie nic nie przycina, radio odbiera bardzo dobrze nie zauważyłem różnicy miedzy concert 2 a tego się bałem najbardziej bo czytałem że słabo odbierają fale radiowe.

Dźwięk z odtwarzacza bardzo dobry. 

Odrazu dokupiłem kamerę cofania jeszcze chcę do kopić ruter . Net przez wi-fi śmiga bez problemu. sterowanie z kierownicy również, na fisie wyświetla mi czas piosenki . Możesz robić parę rzeczy naraz jak to na androidzie.

Zainstalowałem sobie auto mapę też super działa jak i yanosik. 

Mój model z wyglądu przypomina rns-e , chciałem inny ten, który ma przyciski z obu stron ale nie było w ofercie takiego. Mam 4 gb ramu procesor 8 rdzeniowy z pamięcią wbudowaną 32 gb.

Szczerze polecam!:)

35 minut temu, Misieqq7 napisał:

Witaj

jestem po zakupie radia android jakieś 3 miesiące temu. Długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy oryginalną navi rns-e a androidem i postanowiłem zaryzykować i kupić androida.

Po 3 miesiącach użytkowania jestem mega zadowolony!!!

Android działa płynnie nic nie przycina, radio odbiera bardzo dobrze nie zauważyłem różnicy miedzy concert 2 a tego się bałem najbardziej bo czytałem że słabo odbierają fale radiowe.

Dźwięk z odtwarzacza bardzo dobry. 

Odrazu dokupiłem kamerę cofania jeszcze chcę do kopić ruter . Net przez wi-fi śmiga bez problemu. sterowanie z kierownicy również, na fisie wyświetla mi czas piosenki . Możesz robić parę rzeczy naraz jak to na androidzie.

Zainstalowałem sobie auto mapę też super działa jak i yanosik. 

Mój model z wyglądu przypomina rns-e , chciałem inny ten, który ma przyciski z obu stron ale nie było w ofercie takiego. Mam 4 gb ramu procesor 8 rdzeniowy z pamięcią wbudowaną 32 gb.

Szczerze polecam!:)

A można podać namiary na ten sprzęt?

Panowie , odradzam zakupu ! Chyba ze radio ma zamontowany czujnik temperatury oraz wentylator chlodzacy ! W moim przypadku byl brak jak w 90% tych zabawek a chyba nje musze wam mowic co sie dzieje w tunelu srodkowym latem ? Moje radio padlo dokladnie kilka tyg po gwarancji 

....

Panowie mam pytanie,

czy w waszych androidach widać różnicę w kolorze ramki  radia a klimatronika/cupholder? 

Pytam bo mam cholerną chęć skusić się na ta zabawkę ale na kilku zdjęciach/filmikach zauważyłem, że radia są w kolorze czarnym podczas gdy klimatronik i cala reszta w B6 mają lekko szarą poświatę i już wiem, że cholernie by mnie to drażniło. Czy faktycznie to się aż tak różni?

Wrzucam filmik na którym widać o co dokładnie mi chodzi na samej miniaturce widać już drastyczną różnicę w kolorze a na filmiku od 14:35 

A nie fajniejsze  takie ? brat ma w  A4 b6 i sobie chwali. Nie odróżni się kolorem tak bardzo jak te co wyglądają rsne.

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-B7-ANDROID-9-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1099 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 B7 ANDROID 9 GPS (8540712126). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Edited by MarcinHubert