Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyrzuca płyn 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z 1.8t - wyrzuca płyn chłodniczy termostat niby się otwiera a ciśnienie w układzie jest, co może być przyczyną ? Po wyłączeniu silnika słychać " bulgotanie" z tyłu ok. głowicy.

39389887_552661961860274_1660786045735665664_n (1).jpg

39393053_2136673449881195_1003505790016815104_n (1).jpg

39393111_313893642501963_549270108921397248_n (1).jpg

39400695_1907695216204306_7790144473836552192_n (1).jpg

39441737_342804116262052_8706942751117148160_n (1).jpg

39441791_1659695070822565_6852911244672761856_n (1).jpg

39454064_614612738933009_8735577461288337408_n (1).jpg

39572528_229224321091710_714327385733857280_n (2).jpg

39736378_1850533265027342_5572316365403979776_n (1).jpg

Edytowane przez Patrykgt

Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia wymieniony termostat i dwa czujniki - pomogło. pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.02.2019 o 13:55, Kamiliano napisał:

Patryk, możesz wrzucić zdjęcia z kompa po zrealizowanym serwisie? Jak to się prezentuje

Walczę u siebie z podobnym problemem i mechanik(bynajmniej ten u którego byłem) nie do końca wie co może być przyczyną.  Nie chcę też zmieniać części w ciemno.  Może to mu oczy otworzy, bo wg niego nieszczelności w układzie wpłynęły na wzrost ciśnienia w układzie chłodzenia i wyrzucanie płynu zbiorniczkiem...

Ja wcześniej wymieniłem korek bo stary się rozleciał, w między czasie wymieniono cały zbiorniczek z nowym korkiem i jeden czujnik, poprawiono połączenia na przewodach bo jeszcze gdzieś tam uciekało ale nadal wyrzuca płyn zbiorniczkiem.

 

Test na zawartość spalin w układzie robiono 3x i za każdym razem brak obecności spalin w układzie chłodzenia.

Chwilowo nie mam dostępu do tego samego komputera, mogę jedynie sprawdzić parametry VCDSem, generalnie padnięty był termostat nie otwierał się tak jak powinien, stąd robiło się ciśnienie w układzie i wywalało płyn na zewnątrz. Po zmianie termostatu problem ustąpił.

Co do nieszczelności w układzie - jeśli układ jest dobrze odpowietrzony leci gorące powietrze z nagrzewnicy to raczej bym wyeliminował i poszedł jednak w stronę termostatu. 

Opublikowano

Kamil a ogrzewanie działa ci normalnie? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam panowie mam ten sam problem temp płynu na zegarze 90 stopni po odkręceniu korka zbiorniczka wyrzuca płyn w aucie leci zimne powietrze po wyłączeniu silnika gulgocze w wężach i dolny wąż jest zimny, dodam ze rozrząd wymieniony wraz z pompa wody test na obecnosc spalin zrobiony, termostat zmieniony na nowy firmy Motorad układ odpowietrzany kilkanaście razy i co może być przyczyną mojego problemu?proszę o porady...pozdro..

Edytowane przez arek182

Opublikowano

Zrob test na upg. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.