Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod do radia Gamma c


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem, czy mogę tu publicznie zapytać o kod do mojego radia, jeżeli nie, to przepraszam. W każdym razie - mam u siebie tylko kalkulator, który obsługuje algorytm AUZ 1Z4, a moje radio ma nr seryjny AUZ 2Z3S 1278172, więc tu moja prośba o link do jakiegoś kalkulatora, który policzyłby mi kod... Wszystko było fajnie, tylko jestem kolejnym właścicielem auta i sprzedający kodu nie posiadał;/ Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chciałem jechać do aso, ale auto jest z Niemiec, mam do niego Brief, a więc nie wiem, czy mi dadzą kod, jeżeli auto nie było kupione w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadzą, dokładnie w takiej samej sytuacji byłem jak Ty. Oczywiście nic nie zapłaciłem.

No chyba, że focha strzelą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję;) Na wypadek, gdyby nie dali, to prosiłbym może o jakiś link do kalkulatora kodów, ale 2z3 (1z4 posiadam). Dzięki, pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zlodzieje i bandyci w ASO w Olsztynie chca ode mnie 6 dyszek za kod, co tu robic zeby nie zaplacic?

to i tak niewiele w Lublinie u Danelczyka wołają 150 zł !!!!! złodzieje, a tak na marginesie może znacie jakiś tańszy punkt w Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj...dużo czasu mnie nie było. Ktoś "życzliwy" ukradł mi większość haseł z kompa, no ale nieważne. Co do tego radia, to jeszcze go nie rozkodowałem - w Łódzkim ASO trzeba podjechać autem i wołają 150 zł. Spróbuję jeszcze z kolegą zczytać eeproma i załądować jakiś wsad. Może się uda;) Niedługo wstawiam fotki mojej czwórki, ale juz wyklepanej;D jeszcze drobne sprawy i będzie jeździć. Pozdro

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...