Jump to content
IGNORED

Ceny części


ferdek77
 Share

Recommended Posts

Hej, powie mi ktoś  skąd taka rozbieżność w cenach np. termostatu do AVF niby oryginał allegro  50pln, a w serwisie 200 pln, to takie same części jakościowo ?

Link to comment
Share on other sites

Być może w aso ta jakoś będzie lepsza chyba że są te same numery danej części to wtedy różnica jest tylko w marży :) Ogólnie nie polecam dorabiać serwisów ASO. ceny u nich to jest jakieś nieporozumienie . Przykładowo za palniki philipsa chcą 500 zł / szt a te same palniki w Inter Carsie o tych samych numer zapłacisz 500 zł za komplet . 

Link to comment
Share on other sites

Zależy,jaka marka auta i jaka część.Bagnet do 1,8T ASO 50zł.To samo,gdzie indziej.Postojówki 38zł 1,a intercars 2 17zł.Linka gazu Felicja 30zł w różnych sklepach.W Skodzie 15zł:whistling:.Kolektor do ASN w ASO 1300:glupek2:,a na allegro za 500 dostaniesz używkę z wałkiem od razu.Silnik wycieraczki-tył Polo 9n 200-300 a w VW 620?Ogólnie trzeba patrzeć i pytać.Bo ASO nie zawsze równa się drożej za daną część.Mam wrażenie,że czasem sklepy/handlarze nie maja pojęcia,jakie ceny są w ASO i potrafią wołać to samo,albo i drożej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...