Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S.O.S ...


rtty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów  . Bardzo proszę o pomoc , być może ktoś miał to samo co w moim Audi . Dzisiaj rano pierwsze odpalenie i raptownie skoczyły obroty do 2000/min. lekko się buda zatrzęsła .Kolejna faza , obroty spadły do 1000/min . czyli i tak za dużo .W czasie jazdy potrafi szarpnąć obroty około 2000 tys. nie zbiera się , skrzynia automat nie czuje aby przerzucała biegi pomimo ze obroty powyżej 3000 . FIS pokazuje większe spalanie niż zwykle . poprzednio na postoju wskazywało 5/6 L a obecnie najmniej to 8-9 litrów . Może znajdzie się ktoś kto naprowadzi mnie na to jak rozwiązać temat . być może będę szukał pomocy u mechanika lecz przed wizytą w warsztacie chcę wiedzieć czy zdołam może sam rozwiać problem . skaner VAG nie pokazuje błędów . Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie czujnika temperatury cieczy chłodzącej G62 do sprawdzenia .

W B5 masz coś takiego jak kody klimatronika które umożliwiają podglądanie podstawowych parametrów ( oczywiście pod warunkiem że masz klimatronik :decayed:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, piotrsob1 napisał:

Działanie czujnika temperatury cieczy chłodzącej G62 do sprawdzenia .

W B5 masz coś takiego jak kody klimatronika które umożliwiają podglądanie podstawowych parametrów ( oczywiście pod warunkiem że masz klimatronik :decayed:):hi:

Ok dzięki jutro się tym zajmę i dam znać . Dzieje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . info dla zainteresowanych . powyższy temat rozwiązany ! wymiana czujnika temperatury G62 /31pln ,,FEBI,, /. Dziękuję za podpowiedz koledze ,, piotrsob1 ,, . pozdrawiam .

Temat do zamknięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...