Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Red Sportback 2.0TQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo, przedstawiam wam nowy pojazd :) 

Kolor: Brilliant Red 
Silnik: 2.0T FSI (BWA) 
Napęd: Quattro 
Rok Modelowy: 2007

Wyposażenie fabryczne: 

Bi-zenon z siuśkami
DRL+CLH
Halogeny
Centralny zamek + otwieranie/zamykanie szyb z pilota
Czujnik zmierzchu/deszczu
PDC tył
Kiera sportowa perforowana z multifunkcją 
6 jaśków
Klima
Skórzane fotele + elektryczne sterowanie foteli + podgrzewanie
FIS
Tempomat
Servotronic
Fotochrom wewnętrzny
Podgrzewane składane lustra
RNS-E
4 szybki w prądzie
Pakiet światłlo
Przyciemniane szyby
Panoramiczny dach 


Plany: 
Posprawdzać rzeczy, które są bolączką w 2.0T i jak coś je wymienić  
Jak wsio będzie ok to do następnego roku chciałbym popracować nad mocą.
Ponadto przydałby się detailing wnętrza oraz korekta lakieru.

Kilka szotów na szybko: 

IMG_7531.thumb.JPG.52ec38084c353a8c2fc5aebb51cd3be9.JPG

IMG_7532.thumb.JPG.12a3e34de40ab5d64f4e6c942a94d368.JPG

IMG_7533.thumb.JPG.208b3c31a2d02f7e86e954107c9d9d54.JPG

IMG_7536.thumb.JPG.258403ba6c2d5c4ca3a0da0773589248.JPG

IMG_7547.thumb.JPG.a8be7be05179a3d377893093fd6c6dd7.JPG

IMG_7546.thumb.JPG.55e5ee4dee9b4ec1e4fd17fbbea6e1df.JPG

IMG_7542.thumb.JPG.012d6766b29e9607d7722439e61c1fb7.JPG

IMG_7539.thumb.JPG.2533343312bed431d50e63b2d83c4c3a.JPG

IMG_7540.thumb.JPG.9ea8ce2e2b3bbfd084e360b73628f0e7.JPG

IMG_7544.thumb.JPG.23148512d99f09fe5d05950c22d1da98.JPG

 

IMG_7543.JPG

Pozdrówki :hi: 

Opublikowano

Gratulacje ?

Piękna sztuka !

Wypas zacny! No i kolorek killer?

Bolączki TFSI sprawdzone?:

Łańcuch zmiennych faz, napinacz, szklanka popychacza HPFP?

Potencjał w silniczku drzemie spory.

Niech daje frajdę i służy bezawaryjnie ?

Opublikowano

Btw. Daj znać jak się BWA sprawuje i czy nadmiernej ilości oleju nie bierze?

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.12.2018 o 18:11, black4 napisał:

Gratulacje ?

Piękna sztuka !

Wypas zacny! No i kolorek killer?

Bolączki TFSI sprawdzone?:

Łańcuch zmiennych faz, napinacz, szklanka popychacza HPFP?

Potencjał w silniczku drzemie spory.

Niech daje frajdę i służy bezawaryjnie ?

Dzięki wielkie :hi: 

Łańcuszka nie słychać na zimnym nawet przez chwilę więc uważam, że jest ok. Może jak pokrywę ściągnę to i do niego zaglądnę... 

Szklanka popychacza wymieniona wczoraj i jak na 109kkm wygląda całkiem dobrze, jakieś zużycie jest ale nie ma tragedii: foto dam niżej. wałek popychający szklankę w stanie bardzo dobrym. Zawór DV został wymieniony przed sprzedażą przez poprzedniego właściciela. PCV wygląda ok ale jak będę czyścił dolot i zawory to sprawdzę dokładniej. Silnik bez wycieków. Z tego co mówił właściciel to bierze na 10-12kkm do 1,5L. Auto zapierdziela aż miło :kox:   ogarnę trochę technicznie i coś się pomyśli z mocą :D 

 

IMG_7587.thumb.JPG.02d48587b41bfc1269519e0835a2c829.JPG

IMG_7595.thumb.JPG.2c59e70150d26dcfb908ae38fb38c8e4.JPG

IMG_7597.thumb.JPG.d566fbb8d8f66e5cbe0430c8bc067607.JPG

IMG_7598.thumb.JPG.9f857773ab6907d7dec818d873a9a46f.JPG

IMG_7590.thumb.JPG.ce515376f850d3da40d43a3a8b6ff99a.JPG

Dodatkowo wleciało kodowanie US/Canada. Lepiej to rozwiązali w 8p niż b7 bo w A3 można ustawiać natężenie świecenia kierunków :kox: 

IMG_7606.thumb.JPG.b0b0943d2f180849634a852551e04dcc.JPG

IMG_7605.thumb.JPG.a15f26a9b7b965fcd7576508c56af37b.JPG

 

Opublikowano

Hej gratulacje zakupu, auto bardzo wdzięczne i szybko można je polubić, szczególnie z tym motorem i quattro. Gdyby nie kwestie ekonomiczne, ponad 30tys rocznie też bym całował w taką opcję, bo wiadomo wysokie spalanie paliwa oleju i potencjalna awaryjność.

Bdw. Ile średnio spali w trasie przy dynamicznej jeździe?

Opublikowano

Tak jak rozmawialiśmy wcześniej, bardzo dobry zakup i będzie cieszyło oko, ucho i duszę. Jeździć, obserwować, modzic. :drunk::decayed:

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, qlimazz napisał:

Hej gratulacje zakupu, auto bardzo wdzięczne i szybko można je polubić, szczególnie z tym motorem i quattro. Gdyby nie kwestie ekonomiczne, ponad 30tys rocznie też bym całował w taką opcję, bo wiadomo wysokie spalanie paliwa oleju i potencjalna awaryjność.

Bdw. Ile średnio spali w trasie przy dynamicznej jeździe?

Hej, dzieki wielkie.  Szukałem 3.0tdi w b7 ale brak wiec zacząłem szukać czegoś z silnikiem 1.8t lub 2.0t... przypadkiem auto wyświetliło mi się w pozycji a4.  dwa mail i umówiłem się na obejrzenie.  W drodze do domu jakieś 200km dostał trochę w d*pę na norweskich drogach-górki, tunele, podjazdy i zjady. Co prawda nie by za wiele autostrady może z jakieś 20km ale prędkość 100 na tepomacie. Ogólnie spalił według fisa na 208km spalił średnio 10.8... kumpel ma taki sam silnik w golfie gti oska i na trasie w de 170-200 spalił mu 13.8... 

21 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Tak jak rozmawialiśmy wcześniej, bardzo dobry zakup i będzie cieszyło oko, ucho i duszę. Jeździć, obserwować, modzic. :drunk::decayed:

Dzieki serdeczne za info techniczne odnośnie motoru :hi: tak myśle, ze dla świetego spokoju wymienię napinacz z łańcuszkiem :) 

rowniez podziękowania dla Animal’a :hi: 

 

Wczoraj miałem sporo wolnego czasu i zacząłem czyścić skory :decayed:  Troszkę zajechane były a na bank nie czyścili ich od nowości... 

8D24DA55-4ECD-49AC-BDFA-9EB4297E1822.jpeg

C51A4E77-40A3-4360-A68D-FD1470CD5EEA.jpeg

0056FC09-C7CF-4E08-AFA2-C0F6F4AFA43E.jpeg

 

Opublikowano

Norbert Super autko dla Żonki sprawiłeś:oklasky: teraz pewnie nieraz będziesz miał dylemat którym do pracy:wink4:

I znowu czyszczenie środka jak w A2.... ale efekt już widać choćby na podłokietniku:thumbup1:. (jakoś najbardziej rzucił się w oczy)

Powodzenia w czyszczeniu i modach, a przede wszystkim bezawaryjności:hi: 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Adam :)  Na lato wywalę wszystkie fotele jak należy i wypiore dywan bo tez by się przydało go ogarnąć... mało który norek potrafi dbać o środek... na serwisie to w ogóle czasem jest masakra, nie idzie wysiedzieć w aucie bo syf albo smród :facepalm: 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał:

Dzieki Adam :)  Na lato wywalę wszystkie fotele jak należy i wypiore dywan bo tez by się przydało go ogarnąć... mało który norek potrafi dbać o środek... na serwisie to w ogóle czasem jest masakra, nie idzie wysiedzieć w aucie bo syf albo smród :facepalm: 

 

Wiem co to znaczy... samochody za miliony a syf, że masakra. Raz w jednej T gość miał mięso w przednim bagażniku i tak jeb...o, że musieliśmy hale wietrzyć, bo nie dało się wytrzymać:facepalm:

Opublikowano

I nie potrzeba żadnego pakietu S-Line żeby auto było fajnie wyposażone ?

Wiem bo mam podobną konfiguracje tylko z większym silnikiem ?

Gratulacje nowego nabytku ?

Pomyśl nad kodowaniem świateł w klapie jako pozycyjne, dużo fajniej wygląda ?

IMG_20181227_211054.jpg

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Łuki28.08 napisał:

I nie potrzeba żadnego pakietu S-Line żeby auto było fajnie wyposażone ?

Wiem bo mam podobną konfiguracje tylko z większym silnikiem ?

Gratulacje nowego nabytku ?

Pomyśl nad kodowaniem świateł w klapie jako pozycyjne, dużo fajniej wygląda ?

IMG_20181227_211054.jpg

Dzieki wielkie :) 

 

Ktos wolał dobrać wypas zamiast pyknac pakiet zewnętrzny s-line. Co do świateł to zastanawialem się właśnie czemu tak to skopali i tylko zewnętrzne światła się palą ? dobrze wiedzieć, ze jest kodowanie ? masz może przepis czy dam radę znaleźć na A3-club ? ?

p.s 

rozumiem ze v-ka pod mach :kox: 

Opublikowano

Dobrze wyposażona 3ka ? naprawdę pozazdrościć, niech się sprawuje jak najlepiej ?

Opublikowano

Witaj,

Ważne, że auto zdrowe, fajny motor/napęd/skrzynia i bdb wyposazone.

Stylistyka rzecz wtórna. Będziesz chciał to sobie dorzucisz zderzak S/RS/ czy jakiś aftermarket...

Niech dobrze służy !

Opublikowano

Ja kodowałem przy pomocy pomocnika kodowania w vcds

jest kilka rzeczy które można uruchomić ale to już wiesz skoro masz US zrobione..

dokładnie tak VR ;)

Opublikowano
  • Autor

Już znalazłem i w niedziele będę działał :kox: 

graty vr-ki :naughty: 

Opublikowano

Tak jak już rozmawialiśmy auto robi świetne wrażenie i silniczek pięknie mruczy. Znając Ciebie to za kilka miesięcy będzie totalny kozak. Gratuluje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Animal napisał:

Tak jak już rozmawialiśmy auto robi świetne wrażenie i silniczek pięknie mruczy. Znając Ciebie to za kilka miesięcy będzie totalny kozak. Gratuluje :thumbup1:

Jeszcze raz wielkie dzięki Mati za wsparcie techniczne :hi: 

 

W dniu 28.12.2018 o 15:22, Łuki28.08 napisał:

Ja kodowałem przy pomocy pomocnika kodowania w vcds

 

Było: 

IMG_7536.JPG

Jest 

IMG_7786.JPG

IMG_7788.JPG

IMG_7789.JPG

Tak więc odpalone tylne halogeny jako pozycja z takim samym natężeniem jak boczne pozycje :D niby nic a mordkę cieszy i dużo lepiej wygląda   :facepalm: :kox:  

Opublikowano

Fajnie teraz to wygląda:thumbup1: Nawet nie wiedziałem, że można tak w A3:wink:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Adam87 napisał:

Fajnie teraz to wygląda:thumbup1: Nawet nie wiedziałem, że można tak w A3:wink:

No sporo można uruchomić rzeczy... przykładowo w 8P możesz sobie przy ala US zmieniać natężenie świecenia kierunków gdzie w B7 masz z góry założone i chyba nie da rady tego zmienić... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.