Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Postojówka - wymiana jak mijania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Nie mogę znaleźć sensownego tematu na temat postojówki w b6. Rozumiem że muszę wyciągnąć lampę tak jak przy wymianie h7 od mijania ?

Opublikowano

tak musisz wysunąć lampę bo za mało miejsca jest żeby to zrobić. Postojówka to W5W

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem już dzisiaj 2 żeby mieć na zapas.. Dałem za dwie 2 złote :D Wezmę się za to w pon bo na razie brak czasu. Dzięki.

Opublikowano
2 godziny temu, piotrekekm napisał:

Siema.

Nie mogę znaleźć sensownego tematu na temat postojówki w b6. Rozumiem że muszę wyciągnąć lampę tak jak przy wymianie h7 od mijania ?

Hej nie wiem jak tam w TDI, ale w V6 nigdy nie wyciągałem lampy do wymiany postojówki, choć wyjęcie lampy to akurat pikuś w b6

Opublikowano

Ja w swoim 2.0 ALT muszę wyciągać obie lampy bo inaczej lipa.

Opublikowano
W dniu 21.12.2018 o 21:12, piti82 napisał:

Hej nie wiem jak tam w TDI, ale w V6 nigdy nie wyciągałem lampy do wymiany postojówki, choć wyjęcie lampy to akurat pikuś w b6

w 1.9 ręki nie wciśniesz. Trzeba wysunąć lampę :( 

Edytowane przez Ralen

Opublikowano
  • Autor

Właśnie skończyłem wymianę.  Nie wiem kto projektował lampy ale trochę nie pomyślał żeby postojówkę wsadzać za silniczkiem od regulacji lamp.. Dostęp tam to jest jakaś masakra . Nie wyciągałem całkiem silniczka tylko go przekręciłem żeby mieć lepszy dostęp.. Następnym razem jak się spali to chyba czekam na jeszcze jakąś inną żarówkę bo trochę nerwów dzisiaj napsułem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, wczoraj wymieniałem postojówkę po stronie kierowcy, jakieś 5-7 minut, pewnie byłoby łatwiej gdyby nie reduktor LPG. Ręka tylko trochę obtarta

Opublikowano
1 godzinę temu, piti82 napisał:

Witam, wczoraj wymieniałem postojówkę po stronie kierowcy, jakieś 5-7 minut, pewnie byłoby łatwiej gdyby nie reduktor LPG. Ręka tylko trochę obtarta

Zależy jaka lampa. W bixenonie nie ma szans, lampa ma inną budowę z tyłu

Opublikowano

Z postojowkami nie ma tragedii mam dosc duza reke i dalo udalo sie. Najgorzdj jest z H7 dojscie zerowe i niestety tutaj lampe juz musialem wyciagnac.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka Panowie polecicie cos od siebie jakie żarówki w swiatła pozycyjne wrzucić ?? Obecnie mam osram cool bleu intense 4000 ale jedna już się spaliła może poswieciła 3 miesiące... Poszukuje czegos co poswieci dłużej 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 18.01.2019 o 20:35, Daniel85 napisał:

Siemka Panowie polecicie cos od siebie jakie żarówki w swiatła pozycyjne wrzucić ?? Obecnie mam osram cool bleu intense 4000 ale jedna już się spaliła może poswieciła 3 miesiące... Poszukuje czegos co poswieci dłużej 

Witam!

Dzi założyłem coś takiego

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7554865840

20190318_152941.jpg

20190318_192520.jpg

20190318_153034.jpg

Opublikowano

W nocy wygląda to tak, jakby były włączone mijania.

Po diabła ci tak jasne pozycyjne ???

Opublikowano
47 minut temu, Fido napisał:

W nocy wygląda to tak, jakby były włączone mijania.

Po diabła ci tak jasne pozycyjne ???

Tak wyszło z aparatu, poza tym jest różnica. Ważne że przy ksenonach nie wygląda to tak żółto jak zwykłe halogenowe

20190318_192546.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witajcie, przepaliła się postojówka h6w i za chny nie mogę jej wyjąć z kostki a  na siłę nie chcem czegoś połamać. Jest jakiś myk aby ją bez problemu wyjąć???  Ok już wiem?

Edytowane przez zaba74

Opublikowano
W dniu 5.06.2021 o 07:19, zaba74 napisał:

Witajcie, przepaliła się postojówka h6w i za chny nie mogę jej wyjąć z kostki a  na siłę nie chcem czegoś połamać. Jest jakiś myk aby ją bez problemu wyjąć???  Ok już wiem?

Wciśnij, przekręć, wyciagnij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.