Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
28 minut temu, KoJ@K napisał:

Kurde widzi mi się to :oklasky:

 

20190224_111237.jpg

E tam, co czarna buda to czarna ???

Opublikowano

No to przecie mówie :cool1:

Opublikowano

Ładnie siadło :D 

Opublikowano

Takie pytanko, czy jeden kawałek tej folii 61x50 wystarczy bez problemu na tylne lampy? 

pytam bo też mam ochotę swoje przyciemnić  :)

 

Opublikowano
13 godzin temu, staniek napisał:

Takie pytanko, czy jeden kawałek tej folii 61x50 wystarczy bez problemu na tylne lampy? 

pytam bo też mam ochotę swoje przyciemnić  :)

 

Raczej nie. Na moje poszło jakieś 60x70

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na samochód wleciał letni zestaw, odnowiłem dokładkę z cupry bo po zeszłym sezonie nie wyglądała już najlepiej....

E48A3504-1C01-4EA4-A1AB-CCAFB5FE4E20.jpeg8C0AA05D-0195-462C-BCF5-50E766AF8E98.jpeg 

dodatkowo na przodzie depo black zastąpiły oryginalne bixy ze standardowym projektorem b8 ?

Wymodzilem sobie również clh na zewnętrznym module, jednak nie mogę się do  końca zdecydować na barwę h11

Nagralem równiez filmik jak samochód brzmi na przelocie 2.5 cala... od 3 tysięcy brzmienie robi się całkiem ciekawe jak na klekota :) 

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Ładne lampiony :naughty:

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Ładne lampiony :naughty:

No ładnie zrobiłeś :P

Michał, z tego filmiku to do CLH chyba lepsze te bielsze ;)

No i jak na TDI fajne to brzmienie ^^ 

Opublikowano

Dasz link do tego modułu CLH?
Jak świecą nowe lampy ? też planuje uderzyć do @Kojaka tylko jeszcze nie wiem co wybrać czy H1 mini czy jakaś inną soczewkę ?

Opublikowano
27 minut temu, boguc napisał:

Dasz link do tego modułu CLH?
Jak świecą nowe lampy ? też planuje uderzyć do @Kojaka tylko jeszcze nie wiem co wybrać czy H1 mini czy jakaś inną soczewkę ?

Zobacz ofertę: Coming Leaving Home Doświetlanie z pilota - MODUŁ https://allegro.pl/oferta/coming-leaving-home-doswietlanie-z-pilota-modul-5705089108

 

lampy świecą świetnie, bardzo szeroka wiązka światła... mini h1 w sumie tez są niezłe, miałem w depo i byłem zadowolony  :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo ładne autko :)

Opublikowano

W dniu dzisiejszym dtm'y zmieniły właściciela i rozglądam się za nowym kołem...

Sam nie wiem co wybrać ?

Cały czas myślę o stylingu 132, chociaż trochę się boję tego naciągu przy 10j na tylnej osi, dużo jeżdzę i nie chciałbym się bardzo irytować na codzień :D 

Jeszcze chodzi mi po głowie koło z q5: 

920825772_;slot=1;filename=eyJmbiI6IjZmM 

 

Felga z a3 8v: 

image;s=1000x700

 

albo jakie inne fejkowe voseny, oemsy itp.

 

 

Opublikowano

właśnie te z q5 występują w 2 opcjach. 

są 8j et28 i 8.5j et28. jakby te szersze się zmieściły to mogą całkiem fajnie wyglądać

Opublikowano

Wiec w tym sezonie będą kółka z q5. B) 

Moze uda mi się skompletować wszystko w tym tygodniu 5538A35C-EC8D-4A57-AB8F-F0DD0E198437.jpeg

4x8j Et28 r19 

 

 

Z nowości jeszcze kupiłem kpl. zestaw zawieszenia na przód rts'a. 

Montaż niestety się pewnie przeciągnie na okres wakacyjny

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Dojechały dzisiaj z Ali ledy h11 3000k... mieszane uczucia mam.

Na pewno coś muszę zrobić z postojówką h6w. Zastanawiam się czy nie przerzucić pozycji z przodu do kierunkowskazu, takie à la USA :D B35D625B-C843-4370-ADEF-BF7FF65E46AE.jpeg

Opublikowano

W sensie co chcesz od postojówki?

Opublikowano

Barwa mi nie odpowiada :( 

Mam zrobione clh, które zaświeca pozycje + halogeny(mce low) i wtedy wyglada to kiepsko. 

0E558386-BF14-40A7-8136-F51097EE8BCE.jpeg

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

ja miałem w b6 wlaśnie te felgi z A3/S3 8V co prawda na zimę ale wyglądały naprawdę fajnie jak na 18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.