Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 minut temu, MichałA4 napisał:

Sam ostatnio zainwestowałem w taki kit. Wrzuciłem 180-tke dużo belki nie trzeba było podcinac wszystko ładnie siodło łacznie z kratkami od zderzaka i wygląda jak fabryka.

Tak że nie zastanawiaj sie ?

Dokładnie o takim myślę, do tego cały dolot z nierdzewki mu wyspawać i będzie spokój na długi czas :)

Mam zabezpieczenie zrobione na temp w dolocie 60 stopni i niestety w cieplejsze dni cały czas mruga kontrolka, więc seryjny cooler mocno niewydala :( 

Opublikowano

Sztosik kolego na tym avusie ?:drinks:

Opublikowano

Ile % masz tylne szyby przyciemniane ?

Autko kozak ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no i pojawiła się w rodzinie kolejna „zabawka”

 

57EE0361-734F-40FB-AAEB-B7B601397FAB.jpeg

 

Z nowości w b6 pokolorowałem na czarno znaczek na klapie i wrzuciłem przykręcane dystanse h&r 20mm

 

Zaczyna mi chodzić po głowie sprzedaż klekotka, gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam :) 

FB9E67A7-E865-44B4-91C0-DE09283CABC1.jpeg

 

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Kupić nie ale mogę zamienić za b8 ?

Opublikowano

ale czadowy dworek ?

Opublikowano

Co tak wszyscy zaczynają sprzedawać te B6 :P Kilka fajnych B7 tez już sprzedane... się rozleci B6 dywizjon hehe

Opublikowano

To narazie taka luźna myśl, nie mam już co rezać, więc się nudno zrobiło ?

Jak się znajdzie chętna osoba, która odpowiednio zapłaci to oddam czarnucha ?

Opublikowano

Teraz za B6 weźmie tyle co za B8 :decayed: lepszego czasu na sprzedaż nie będzie :lol1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przygotowania do zimy ?

Nie mogę się doczekać przymiarki na aucie ?
Felgi z a5, 7.5j r17 et28 z ciekawym wklęsem. Jeśli chodzi o opony to w tym roku padł wybór na 205/50r17 michelin alpin 5

8D283FD2-5763-4EB3-B3DB-DD1BEBB7F268.jpeg

Opublikowano

Poka foty jak będą wyglądały na aucie :)

Opublikowano

Ooo kolego.... 

A jednak :brawo:

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ooo kolego.... 

A jednak :brawo:

Zachorowałem, spodobały mi się bardzo na pewnej b8 ?

Opublikowano

Dobre koło .................... na zimę:lol1:

Opublikowano

Orientujecie się czy takie koło ale 18-stka wejdzie do B6 czy już za małe ET będzie przy tym rozmiarze?

Opublikowano
2 godziny temu, MichałA4 napisał:

Dobre koło .................... na zimę:lol1:

Na zimę wystarczy ?

 

Godzinę temu, johnnythebest napisał:

Orientujecie się czy takie koło ale 18-stka wejdzie do B6 czy już za małe ET będzie przy tym rozmiarze?

wejdzie bez problemu, jeździłem na 19’ z    niskim et, z tego co pamietam to tam było 29/24 przy 8j i oponie 225/35 
Na flat five miałem 8.5j et 28/25 a teraz mam avus 8j et25 tył i tez jest okej, także spokojnie :) 

 

Opublikowano

Jak na 17, to mega jest to koło?

20190407_110631.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, kufel26 napisał:

Jak na 17, to mega jest to koło?

20190407_110631.jpg

rzeczywiście fajniutko leży :)) 

Jaką masz tam oponę ?

Opublikowano
18 godzin temu, koziol992 napisał:

rzeczywiście fajniutko leży :)) 

Jaką masz tam oponę ?

225/45

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.